Skocz do zawartości


canon1001

Rejestracja: 26 mar 2008
Poza forum Ostatnio: kwi 14 2010 20:17
*****

Moje posty

W temacie: Przygotowania Na Zawody

12 kwiecień 2010 - 20:53

Jeszcze takie pytanie co do moich zawodów jeżeli tak na oko będe miał 1,5kg zanęty i 3kg ziemi z jokiem jak nęcić w łowisku opisanym prze ze mnie Tomku jak wiesz jest dosyć dużo drobnicy choć także jest coś większego.Ile kól ziemi z jokiem na początek i zanęty i jak donęcac? Bo to chyba też jest ważne .

W temacie: Przygotowania Na Zawody

11 kwiecień 2010 - 18:30

To i może ja posile się pomocą Tomka

Więc pokoleji
miejsce wędkowania to zalew o powieszchni ok. 17ha głębokośc łowiska to max 2-3 m od brzegu do 1,5m .Kolor dna barwy ciemnej podchodzącej pod kolor czarny .Dno muliste i to dosyć bardzo. Z ryb przeważa płoc która nie przekracza 12 cm gdyż jest karłowata jest także dość sporo drobnego leszcza który średnio osiąga długość do 20cm lecz będe skupiał sie na płoci bo ona zawsze bierze a leszcz jest dość kapryśny.Jest także lin jaź ale to juz mała ilość.Będe łowił na bata 5m gdyż tylko takie posiadam .u mnie na łowisku własnie łowi się na krótko .

Następnie jako bazy zanętowej będe używał mieszanki M.V.D.E. Roach black która sprawdzała mi sie na poprzednich zawodach ale żawsze lądowałem w okolicach 5-8 miejsce więc byłem zadowolony ale do czasu gdyż chciałem na stałe zagniezdzić się w śród pierwszej 5.(mam nadzieje że mi pomożesz w tym).Lecz mam problem z dobraniem dodatków w porze wiosennej zawody odbędą się 18.04 2010r .

Więc tak jokersa i ochotke hakową będe posiadał do tego pinka .Joka mam zamiar podawać w ziemi bełchatowskiej .

Zestaw wygląda tak żyłka główna 0,10 przyponowa 0,08 hak to zależy czasem 18 a czasami 20.

Więc tak nasówa mi sie pytanie.

1.Jakich użyć dodatków do zanęty w takim łowisku?i czy wogóle je używać w porze wiosennej i prosze o skaponowanie jakiejś dobrej nieprzekombinowanej mieszanki .
Z góry pozdrawiam i dziękuje .

W temacie: Sprzęt Na Żywa

28 luty 2010 - 15:29

Dobrym wyborem na żywca będzie ten kołowrotek który jest ceniony przez posiadaczy go

http://www.allegro.p...lka_gratis.html (Shimano Catana)

Natomiast co do wędki jak kolega wyże powiedzial moze to byc cos z karpiówek lub z feederów więc ja moge polieić ci otóż tą wędke

http://www.allegro.p..._3_6m_3lbs.html

w sumie to wyjdzie ponad 250zl ale do maja masz jeszze 2 miesiące więc powinieneś dozbierać a warto icon_biggrin.gif bo sprzęt niczego sobie.

W temacie: Wasze Ulubione Kluby Piłkarskie

21 luty 2010 - 08:55

Barcelona z zagranicznych a z polskich no cóż "od małego na całego Cracovia !"

W temacie: Wolny Bieg Vs Szpula Long Cast

25 styczeń 2010 - 10:52

lub zbierać zbierać i jeszcze raz zbierać i mieć 2 w jednym icon_biggrin.gif ale cena jak za te dwa co wymieniłeś icon_biggrin.gif


POWERLINER LONG CAST OKUMA

http://www.allegro.p...lka_gratis.html