Skocz do zawartości


Bartosz

Rejestracja: 24 lis 2005
Poza forum Ostatnio: cze 27 2007 09:04
-----

Moje tematy

Kołowrotek zaczął głośno chodzić! Co się dzieje?

14 czerwiec 2006 - 17:55

Drobny kłopot z kołowrotkiem (SPRO Blue Arctic 720) - zaczął głośno chodzić! Dzieje się tak jedynie przy obciążeniu, ale nawet bardzo małym. Hałas przypomina taki dość wysoki szum. Bez obciążenia chodzi normalnie - cicho. Sprzęt ma pół roku, tak więc jest jeszcze na gwarancji. Nie był poddawany przeciążeniom, max 20g + uciąg wody. Nie rozkręcałem go, aby nie stracić gwarancji. Moje pytanie dotyczy ewentualnych przyczyn i sposobów zaradzenia problemowi. Tak jak pisałem kołowrotka nie rozkręcałem, a więc i nie smarowałem jeszcze przekładni. Może to być tego efekt? Proszę o pomoc!

Okulary polaryzacyjne!

13 luty 2006 - 22:34

Tanie okulary polaryzacyjne Jaxon. Czy warto je kupić? Czy lepiej zostać w zwykłych okularach przeciwsłonecznych? Nie stać mnie na lepsze więc w grę wchodzi tylko Jaxon. Poza tym które są lepsze? Sciemniające czy rozjaśniające? Jaka jest różnica w tych dwóch rodzajach? Które są, że się tak wyrażę, bardziej uniwersalne, tj. sprawdzą się przy niemal każdej pogodzie? POZDRAWIAM! icon_wink.gif

Krzywe nawijanie i skręcanie żyłki!!!

16 styczeń 2006 - 12:27

Jak w temacie... Mój nowy kołowrotek SPRO BlueArc krzywo nawija żyłkę, tzn. w przedniej części szpuli nawija jej mniej... Jest na to jakiś sposób???

I druga sprawa: Gdy nawijam żyłkę jest poskręcana... Wiem że ten temat już był ale sposób z wiadrem wody i ksiązką nie działa a sposobu z rozłożeniem wędki jakoś nie mogę zrozumieć... Dodam że rolka kabłąka obraca się dobrze... Proszę o jakąś pomoc!!!

Serwis Shimano!

20 grudzień 2005 - 23:59

Ma ktoś e-mail bądź telefon do serwisu Shimano? Jeśli tak to bardzo proszę! Pozdrawiam!

Porównanie SHIMANO Nexave i Exage

02 grudzień 2005 - 11:07

Chciałbym zobaczyć Wasze opinie dotyczące tych dwóch modeli! Co się zmieniło, czy warto wybrać Exage?

Miło by było gdyby wypowiedział się ktoś kto miał w swoich wędkarskich łapach oba te modele icon_lol.gif

Pozdro!