Skocz do zawartości


MrAneta

Rejestracja: 14 gru 2016
Poza forum Ostatnio: lut 21 2018 14:38
-----

Moje posty

W temacie: Gdzie Wybieracie Się Na Wczasy I Co Polecacie?

22 styczeń 2018 - 11:01

Ja majówkę planuję an Mazurach, a na wakacje zamierzam ruszyć gdzieś w stronę Kaukazu. Jeszcze co prawda nie mam dokładnie określonego celu,a le być może bezie to Gruzja.


W temacie: Swoisty pamiętnik i poradnik wędkarski

22 styczeń 2018 - 10:58

Ciekawa stronka. Bardzo dobra grafika, a przede wszystkim można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Zresztą blogi są teraz w modzie, więc pomysł bardzo dobry.


W temacie: Domek Mazury

22 styczeń 2018 - 10:56

Ja reaktywuje temat. Poszukuję czegoś fajnego na majówkę w  tamtych okolicach. Nie wiem czy nie będzie trochę za późno już na rezerwacje, ale wybieramy się 6 osobową ekipą, dlatego jeśli ktoś coś wie o jakiej fajnej lokalizacji to z chęcią skorzystam :) 


W temacie: Tabletki na odchudzanie

22 styczeń 2018 - 10:48

Nie wiem czy reklama, czy kolega faktycznie ma problem z odchudzaniem, bo niektórzy faktycznie walczą z nadmiarem tkanki tłuszczowej i ja właśnie też jestem sobą z takim doświadczeniem. U mnie akurat świetnie sprawdził się Berrator. Znalazłam informacje na jego temat na stronie http://dieta.pl/zdro...to-spalacz-nr-1

Zastanowiłam się jakiś czas, ale stwierdziłam, że "próba nie strzelba" mogę zaryzykować. Suplement diety dołączyłam do treningów na siłowni i zbilansowanej diety, dzięki czemu kilogramy naprawdę uciekają w zadowalającym tempie. Nie mam już problemów z metabolizmem, a nawet mam wrażenie, że zdecydowanie poprawiła mi się kondycja skóry i paznokci. Gdyby ktoś miał podobny problem, lub wahał się czy powinien stosować tego typu suplement, to według mnie powinien spróbować.