Skocz do zawartości


rafaannal

Rejestracja: 04 lis 2016
Poza forum Ostatnio: lis 17 2016 14:19
-----

Moje tematy

Pomoc dzieciom i Fudacji domów dziecka

08 listopad 2016 - 17:41

Witam,
To jest nietypowe zaproszenie o charakterze społecznym.  Zakładam, że nikt nie poczuje się nim urażony – choć to może temat odrobinę odbiegający od zagadnień forum.
Otóż fundacja Training Projects, w ramach której działam zaprasza każdego zainteresowanego do tegorocznej edycji akcji „HRowcy Dzieciom”.  Jeżeli w ramach działań społecznych w swojej firmie wspierasz domy dziecka – możesz jako rekompensatę wygrać bezpłatne szkolenia dla swojej firmy.  Udział w zajęciach finansuje nasza fundacja.  Tutaj więcej informacji : http://www.szkolenia....pl/HRdzieciom 
W zeszłym roku warsztaty dostały od nas m.in. Mostostal Zabrze, SKC HAAS, Conbelts.  Fajne było to, że przesyłano niezwykle różnorodne dokonania na rzecz dzieci: od napraw placów zabaw przez wycieczki i zielone szkoły po programy artystyczne i kulturowe. Nie jedynie wsparcie finansowe. 
Jeśli zainteresowany kandydat nie ma możliwości uczestniczyć w obecnej edycji akcji, zachęcamy do udziału w następnych. Nabór odbywa się każdej jesieni.  
Czołem,
Rafal
PS. Nie odbierajcie prosze powyższego wpisu jako darmowej promocji – chodzi o wsparcie non profit dla wolontariuszy i działaczy społecznych.