Skocz do zawartości


rafaannal

Rejestracja: 04 lis 2016
Poza forum Ostatnio: lis 17 2016 14:19
-----

Moje posty

W temacie: Pomoc dzieciom i Fudacji domów dziecka

17 listopad 2016 - 14:19

Witam serdecznie,
To jest nietypowe ogłoszenie o charakterze niedochodowym.  Zakładam, że nikt nie odbierze tego negatywnie – choć to  temat odrobinę z boku tematyki tego forum.
Otóż fundacja Training Projects, w której pracuję proponuje aktywistom społecznym  udział w całkowicie bezpłatnej Akademii Innowatora i Strategia NGO. Jest to projekt edukacyjny dla stowarzyszeń, fundacji, i klubów które organizują akcje związane ze zdrowiem i ruchem fizycznym, sportem, zielone i przyrodnicze, dotyczące kultury i sztuki, szkolnictwa, hospicja i charytatywne, podróżnicze, i inne  – wszystkich, którzy pracują za darmo na rzecz innych. Cały program pokrywa co do ich kosztu nasza fundacja.  W naszym serwisie www zasady uczestnictwa : http://www.symulacje.edu.pl/ngo 
Warsztaty zaplanowano w rejonie Katowic, jednak pobyt w ośrodku szkoleniowym i dojazd również pokrywa  Fundacja. 
Jeśli ktoś nie da rady aplikować w obecnej edycji kursu, zachęcamy do udziału w następnych. Nabór odbywa się co pół roku.  
Serdecznie zapraszamy,
Rafal
PS. Mam nadzieję, że nikt tego wpisu nie potraktuje jako komercyjnego marketingu – chodzi o akcję charytatywną dla stowarzyszeń i fundacji.