Skocz do zawartości


sylwek1234

Rejestracja: 18 lis 2013
Poza forum Ostatnio: cze 29 2019 07:35
-----

Moje posty

W temacie: Norwegia Dla Polaków! Porady Dla Wędkarzy Z Polski.

28 czerwca 2019 - 17:22

Witam
Niestety do ustalonego wyjazdu z powodu awarii auta (a przynajmniej tak twierdzi organizator) nie doszło, dlatego w dalszym ciągu poszukuję dwóch miejsc na wyjazd w okresie lipiec-wrzesień.
Jeśli komuś zwolniły się miejsca lub nie ma pełnego składu, to będę wdzięczny za info
Proszę dzwonić na 792286706

Pozdrawiam

W temacie: Norwegia Dla Polaków! Porady Dla Wędkarzy Z Polski.

18 września 2018 - 09:40

Ok

Dzięki

Ponieważ chodzi mi o maj-czerwiec 2019, to jest jeszcze trochę czasu, a z tego co widziałem na fb pytania dotyczą wyjazdów w bliższych terminach, ale gdyby ktoś coś wiedział, to proszę o info.

 

Pozdrawiam


W temacie: Norwegia Dla Polaków! Porady Dla Wędkarzy Z Polski.

13 września 2018 - 15:33

Ok.

Dołączyłem do grupy ale specjalnie nie widziałem żadnych pomysłów wyjazdu.

Gdybyś coś kolego wiedział, to daj znać.

Dzięki


W temacie: Norwegia Dla Polaków! Porady Dla Wędkarzy Z Polski.

11 września 2018 - 20:39

Super
Wielkie dzięki za info
Bede szukał

W temacie: Norwegia Dla Polaków! Porady Dla Wędkarzy Z Polski.

10 września 2018 - 18:17

Witam
Chętnie dołączę do grupy podczas wyprawy do Norwegii.
Wszelkie informacje proszę na prv lub na telefon
Pozdrawiam