Witam
Niestety do ustalonego wyjazdu z powodu awarii auta (a przynajmniej tak twierdzi organizator) nie doszło, dlatego w dalszym ciągu poszukuję dwóch miejsc na wyjazd w okresie lipiec-wrzesień.
Jeśli komuś zwolniły się miejsca lub nie ma pełnego składu, to będę wdzięczny za info
Proszę dzwonić na 792286706
Pozdrawiam
- Forum Wędkarskie Spławik
- → Przeglądanie profilu: Posty: sylwek1234
Statystyki
- Grupa: Members
- Całość postów: 89
- Odwiedzin: 83
- Tytuł: Wędkarz
- Wiek: Wiek nie został ustalony
- Urodziny: Data urodzin nie została podana
-
Płeć
Nie podano
Previous Fields
-
Oblicz
2
0
Neutral
Narzędzia użytkownika
Znajomi
sylwek1234 nie posiada znajomych
Ostatnio byli
Moje posty
W temacie: Norwegia Dla Polaków! Porady Dla Wędkarzy Z Polski.
28 czerwca 2019 - 17:22
W temacie: Norwegia Dla Polaków! Porady Dla Wędkarzy Z Polski.
18 września 2018 - 09:40
Ok
Dzięki
Ponieważ chodzi mi o maj-czerwiec 2019, to jest jeszcze trochę czasu, a z tego co widziałem na fb pytania dotyczą wyjazdów w bliższych terminach, ale gdyby ktoś coś wiedział, to proszę o info.
Pozdrawiam
W temacie: Norwegia Dla Polaków! Porady Dla Wędkarzy Z Polski.
13 września 2018 - 15:33
Ok.
Dołączyłem do grupy ale specjalnie nie widziałem żadnych pomysłów wyjazdu.
Gdybyś coś kolego wiedział, to daj znać.
Dzięki
W temacie: Norwegia Dla Polaków! Porady Dla Wędkarzy Z Polski.
11 września 2018 - 20:39
Super
Wielkie dzięki za info
Bede szukał
Wielkie dzięki za info
Bede szukał
W temacie: Norwegia Dla Polaków! Porady Dla Wędkarzy Z Polski.
10 września 2018 - 18:17
Witam
Chętnie dołączę do grupy podczas wyprawy do Norwegii.
Wszelkie informacje proszę na prv lub na telefon
Pozdrawiam
Chętnie dołączę do grupy podczas wyprawy do Norwegii.
Wszelkie informacje proszę na prv lub na telefon
Pozdrawiam
- Forum Wędkarskie Spławik
- → Przeglądanie profilu: Posty: sylwek1234
- Privacy Policy
- Regulamin Forum ·



Zawartość