Skocz do zawartości


KrisFanFan

Rejestracja: 01 sie 2013
Poza forum Ostatnio: gru 10 2013 22:56
-----

Moje tematy

Sandacz W Stolicy

19 listopad 2013 - 20:57

Witam
Jak u was połowy w tym roku tej wspaniałej ryby ? Ja osobiście wędkuje w Warszawie na wysokości mostu od strony Mokotowa na grunt na ogonek i na żywca i w tym roku nie trafiłem ani jeden sztuki ( w porównaniu w zeszłym roku na tych samych miejscówkach miałem już kilka dorodnych okazów ) .
Zastanawiam czy w tym roku te drapieżniki nie uciekły w dół rzeki, co może mieć związek z czyszczeniem drenaży od filtrów na moim odcinku rzeki !
Piszcie co u was icon_smile.gif
pozdrawiam

Wspólne Łowienie Suma Nad Wisła Warszawa

03 wrzesień 2013 - 14:05

21 września 2013 roku zapraszam na wspólne łowienie suma nad Wisła w Warszawie. zorganizujemy wspólne ognisko ( gwarantuje dla każdego jedną kiełbaskę oraz kajzerkę ) reszta we własnym zakresie. fajnie będzie się spotkać, zapoznać oraz powymieniać wspólnymi doświadczeniami na temat tej pięknej ryby.
jesli jesteście chętni dobrze się pobawić piszcie tutaj albo na maila icon_smile.gif
pozdrawiam

Sumy Nad Wisłą

03 wrzesień 2013 - 12:23

Witam
Otwieram ten temat abyśmy mogli wspólnie debatować na temat naszych wspaniałych drapieżników. Chciałbym abyśmy mogli tutaj wymieniać się doświadczeniem odnośnie połowów oraz miejsc gdzie można się zaczaić na tom piękną rybę .

CYTAT(KrisFanFan @ wto, 03 wrz 2013 - 15:23) Wyświetl post
Witam
Otwieram ten temat abyśmy mogli wspólnie debatować na temat naszych wspaniałych drapieżników. Chciałbym abyśmy mogli tutaj wymieniać się doświadczeniem odnośnie połowów oraz miejsc gdzie można się zaczaić na tom piękną rybę .

ja dodam od siebie iż polecam dwa miejsca. oczywiście Wisła ale miejsca dość dzikie gdzie jest mało wędkarzy oraz Zalew ( mam tutaj kilka ciekawych miejsc, zarówno z łodzi jak i z brzegu ) ale wypisze te miejsca jak będzie zainteresowanie tematem bo po co mam pisać na pusto he he icon_smile.gif

Wisła Warszawa

01 sierpień 2013 - 22:55

Witam serdecznie.
Otwieram ten wątek abyśmy mogli sie po wymieniać informacjami na temat tych wspaniałych drapieżników jakimi są zdecydowanie Sumy . Chodzi mi o miejsca szczególnie w okolicy Warszawy ale inne rejony również są mile widziane icon_smile.gif

ja zacznę opisując moje ulubione łowiska sumowe.
1. Wisła po lewej stronie od ulicy Bartyckiej tz gdzieś w rejonie ujęcia wody do wodociągów praktycznie do mostu Siekierkowskiego. Piękne dołki oraz chmary żywca a dodatkowo sporo różnych wystających i dobrze widocznych pni co sprzyja tym wspaniałym drapieżnikom.
2. Wisła na wysokości miejscowości Pieńków zaraz przed Dziekanowem Leśnym, bardzo ładne miejsce o spokojnym nurcie oraz dołach dochodzących do 4 metrów głębokości. Jest bezpośredni dojazd do samej rzeki a więc nie trzeba nosić całego sprzętu a wrazie marnej deszczowej pogody można z powodzeniem skryć się w aucie i obserwować wędziska wsłuchując się jednocześnie w dźwięk dzwoneczków bądź muzyki z auta icon_smile.gif
3. tutaj długo nie ma co pisać ponieważ każdy wędkarz z okolic stolicy doskonale zna te łowisko a mianowicie chodzi o Jezioro Zegrzyńskie !