Skocz do zawartości


alann78

Rejestracja: 14 lut 2007
Poza forum Ostatnio: kwi 09 2013 09:03
-----

Moje posty

W temacie: Behr Spodniobuty Pcv

11 sierpień 2010 - 10:46

He he dzięki, spoczko. Dzięki, bo wczoraj w spodniach wlazłem do nich i chodziłem sobie bez żadnych problemów, potem jak sciągałem to myslalem ze sie zlałem się w nogawki hehe. Nie wiedzialem że to tak pot może wystąpić , ale w butach było ok gróbsze skarpetki miałem. bałem się że to woda przesiąknęła do środka ,ale skoro nie to ok hehe. Dzięki wam za podpowiedzi.

W temacie: Behr Spodniobuty Pcv

11 sierpień 2010 - 10:28

czyli mogą to być np. kalesonki?

W temacie: Behr Spodniobuty Pcv

11 sierpień 2010 - 10:01

Dzięki, no nie stać mnie na takie . A kupiłem za 129zl aby spróbować jak to się włazi do wody w takim czymś. Stwierdziłem czytając w internecie że właśnie się poci jak cholera, cóż mówi sie trudno hehe. Teraz pod koniec lata połaże sobie i pożucam , tylko nie wiem co ubrać pod spodniobuty za materiał - piszą polar cienki- czy macie jeszcze jakieś pomysły co teraz ubierać pod spodniobuty ? Bo w samych gaciach to się sparzę hehe jajca odparzę . A ogólnie myslalem o kalisonach, lub dresach. Bo w jesieni podobnie, no a zimą raczej dam sobie spokuj. Znam fajne miejsce co gumowce starczą w tym okresie.
Czekam na wasze zdania. Dzięki icon_smile.gif

W temacie: Behr Spodniobuty Pcv

11 sierpień 2010 - 08:23

A jak by przyjeli, na zasadzie , ze bym wymienił je na WODERY to jak myslicie lepiej by było - w sensie mojgo pocenia się? W sumie pocić się to też powinne być stopy mokre a nie są. Nie wiem to może w takich za 300zl jest lepiej hehe. Spróbuję szczęścia może przyjmą mi. icon_smile.gif