Z wędkarstwem morskim mam mało wspólnego ale czy w porcie w Ustce lub w innym miejscu jest możliwość kupna lodu do zasypania rybek?
- Forum Wędkarskie Spławik
- → Przeglądanie profilu: Posty: jaguar56
Statystyki
- Grupa: Members
- Całość postów: 2 996
- Odwiedzin: 11 566
- Tytuł: Szajbus
- Wiek: 41 lat
- Urodziny: Kwiecień 3, 1985
-
Płeć
Mężczyzna
-
Lokalizacja
Łódź
-
Zainteresowania
Wędkarstwo, herpetologia
Previous Fields
-
Numer GG
7398623
0
Neutral
Narzędzia użytkownika
Ostatnio byli
Moje posty
W temacie: Wyprawy Na Dorsza Z Ustki 2014/2015
18 maja 2018 - 03:54
- Forum Wędkarskie Spławik
- → Przeglądanie profilu: Posty: jaguar56
- Privacy Policy
- Regulamin Forum ·



Zawartość
