Skocz do zawartości


wahlul

Rejestracja: 16 sie 2008
Poza forum Ostatnio: mar 08 2021 15:45
*****

Moje posty

W temacie: Wyprawy Na Dorsze Z Władysławowa 2015

17 lutego 2020 - 21:35

Szkoda to nawet komentować...


W temacie: Wyprawy Na Dorsze Z Władysławowa 2015

09 września 2019 - 19:03

Konkretnie i rzeczowo, niestety taka jest rzeczywistość, jeżeli nie będzie zbiorowego ogarnięcia się to będzie gorzej i gorzej. Szkoda wielka szkoda. Na naszym morzu traluja obce jednostki i nikt nie ma odwagi się temu sprzeciwić. Rybacy próbują cokolwiek działać, ale niestety to za mało. Powinien być wprowadzony całkowity zakaz łowiena przynajmniej na 4-5 lat a potem bardzo przemyslana gospodarka rybacka.

Cholera, zesrał bym się z radości gdyby ktoś mnie wziął teraz na rejs i pozwolił złowić choćby 5 ryb. Jestem na półwyspie przez tydzień i nie mam z kim popłynąć!!! Co się dzieje? Żeby jedne z topowych jednostek z Władka nie miały kogo wozić? Czarna rozpacz normalnie.... Po kilku latach próbuję wrócić do znanego mi pięknego świata, ale okazuje się że ten świat nie istnieje...


W temacie: Opisy I Oceny Jednostek Łowiących Dorsze!

15 sierpnia 2019 - 21:57

Witam wilków morskich po długiej przerwie. Odpadłem ze stawki na kilka lat i proszę o poradę.

Będę na urlopie w Helu we wrześniu. Ciągnie wilka do lasu więc jeśli Neptun pozwoli to chciałbym popłynąć za pomuchlem chociaż raz.

Pytanie: Czy z Helu wypływa jakaś godna polecenia jednostka? Nie jestem strasznie wybredny ani pazerny na mięcho, ale też nie chcę płacić z góry za wycieczkę po bezrybiu. Stąd pytanie, czy szukać w porcie na Helu, czy raczej planować wyprawę do Władysławowa do Olka albo Krzysztofa? Z przyczyn logistycznych wolałbym z Helu.

Z góry dziękuję za podpowiedzi.


W temacie: Który Feeder Mikado wybrać do gruntu, rzeka Odra do 300zł

18 lipca 2019 - 10:32

Obejrzyj Golden Bay feeder do 140g.

Mam parę lat i nie chcę żadnego innego. Ma 4 szczytówki w zestawie. Najcieńsza może robić za lekkiego pickera a najgrubsza spokojnie przeżyje nawet 160g.