Skocz do zawartości

Zdjęcie

Motocykle

126 odpowiedzi w tym temacie

#41 GrzegorzF20

GrzegorzF20

Szajbus

• Members
  • 2834 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, motory, akwarystyka, siatkówka, audio, narty, & piękne kobiety:-)

Napisano 19 grudzień 2007 - 22:43

CYTAT(Astarot @ śro, 19 gru 2007 - 23:27) Wyświetl post
nie szukaj wcale takiego od 8 tys.
Naprawde poszukaj sobie jakies kolo 4tysiecy, posmigaj nim troche w wakacje, a w zimie sam sobie wyszykujesz ze mucha nie siada komar nie wsadzi. Ja tak wlasnie mam zamiar zrobic, oby nie byl przegiety i bedzie moj, rocznikowo tez zadnych rewelacji nie szukam.
Pozdrawiam.

zrobilem tak raz i nigdy wiecej jestem akurat olbrzymim pedentem i wszystko musi byc na cacy i wole juz przy takim motorze kupic cos porzadnego aby pozniej przy predkosci 170 nie bylo niespodzianki to raz a dwa jest to nieoplacalne bo pozniej wychodzi dwa razy drozej ale kazdy robi tak jak mu jest najwygodniej wole kupic w bardzo dobrym stanie i doprowadzic go do przyslowiowej igly a jak sie kupi starego i juz....to jest ciagla praca a nie jazda ale niektorzy lubia nieustanie grzebac ja tez sie do nich wliczam ale akurat w tego motorka wolabym zainwestowac na samym poczatku wiecej i kupic mlody i naprawde zadbany rocznik niz pozniej wkladac ciagle do tego takimi motorami sie juz nie jezdzi do sklepu po zakupy tylko na dalekie trasy:-) i to kolejny argument dlaczego wolalbym cos mlodego i zadbanego

pozdr posiadaczy dwoch kolek:-))

#42 Astarot

Astarot

Weteran

• Members
  • 758 postów

Napisano 19 grudzień 2007 - 23:41

Dobra Grzesiek moze i tak, ale pamietaj ze nigdy ie jestes do konca pewien, zalerzy jak kto do tego podchodzi, ja mialem juz totalne wygrzanie w kosmos zeby kupic sobie skuter 80cm3 zarehestrowany na 50 ale nic czekam na motor.
A w tamtym roku z moim najlepsiaszym kumplem...jeszcze 5 minut i kawasaki ninja by stalo w garazu eh ze to czlowiek sie rozmyslal wtedy ;]. Moze bysmy jakies prawko na motor zrobili^^ pozdrawiam.
Życie jest zbyt smutne i szare ażeby nie szukac promieni słońca w postaci jaj, ot dla przykładu na tym forum.

#43 arcio99

arcio99

Szajbus

• Members
  • 2335 postów
  • Zainteresowania:wędkowanie, motoryzacja

Napisano 29 grudzień 2007 - 15:41

A pociska ktoś na quadach icon_mrgreen.gif ? Ja dziś jeździłem na 250 ccm, ale to chodzi icon_cool.gif . Super maszynka icon_biggrin.gif . Ale cięzko sie skręca, trzeba sie przyzwyczaic aby nie wjechać w rów (mało brakowało icon_surprised.gif ) icon_wink.gif .
.....::::: !! WODOM CZEŚĆ !! :::::.....

Piszę poprawnie po polsku

#44 GrzegorzF20

GrzegorzF20

Szajbus

• Members
  • 2834 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, motory, akwarystyka, siatkówka, audio, narty, & piękne kobiety:-)

Napisano 29 grudzień 2007 - 20:51

CYTAT(arcio99 @ sob, 29 gru 2007 - 16:41) Wyświetl post
A pociska ktoś na quadach icon_mrgreen.gif ? Ja dziś jeździłem na 250 ccm, ale to chodzi icon_cool.gif . Super maszynka icon_biggrin.gif . Ale cięzko sie skręca, trzeba sie przyzwyczaic aby nie wjechać w rów (mało brakowało icon_surprised.gif ) icon_wink.gif .

ja mialem okazje na crosowisku ale za ladnie przyjechalem ubrany:-) a bylo lato i full kurzu wiec zrezygnowalem ale przy tym to trzeba niezle sie nameczyc balansujac cialem przy wirazach!!!
Burza gdy się zbiera w DOMU - idź na ryby po kryjomu!!!
RAPR

#45 arcio99

arcio99

Szajbus

• Members
  • 2335 postów

Napisano 29 grudzień 2007 - 21:08

CYTAT(GrzegorzF20 @ sob, 29 gru 2007 - 21:51) Wyświetl post
ja mialem okazje na crosowisku ale za ladnie przyjechalem ubrany:-) a bylo lato i full kurzu wiec zrezygnowalem ale przy tym to trzeba niezle sie nameczyc balansujac cialem przy wirazach!!!

No właśnie tak jak mowisz ! Praktycznie nie skręcisz nie wychylając ciała... Ja jadąc dziś chciałem skręcic (czyli jechać po drodze z zakrętami icon_mrgreen.gif ) i wjechałem w trawy icon_smile.gif . Jadąc dalej tak ot, postanowilem wypróbować to pochylenie. I na łące juz kręciłem bączki icon_mrgreen.gif .

Ogolnie super jazda, ale trzeba sporo myśleć... Bo może sie skonczyć to źle icon_mrgreen.gif .

Śmiesznie bylo jak mi sie koła zboksowały ma zamarznietej trawie... Nie wiedziałem co robić, więc zaczełem go bujać do przodu i tylu i wyjechałem icon_mrgreen.gif .

#46 GrzegorzF20

GrzegorzF20

Szajbus

• Members
  • 2834 postów

Napisano 29 grudzień 2007 - 23:04

fajnie sie jezdzi ale nie jest tak widowiskowe jak motorki:-) wolniejsze no i nie skacze tak wysoko:-)hehe
znalazlem kilka fotek z zawodow

RAPR

#47 WOBLER-W1

WOBLER-W1

Weteran

• Members
  • 329 postów

Napisano 09 luty 2008 - 14:41

No to i ja przyłączę się do was . Jak widać w podpisie , moją 2 pasją są motorki .Zaczynałem moją przygodę z jednośladami od przejażdżki takim komarkiem który miał mój dziadek . Ten komar nazywał się chyba PAPUGA taki fajny z pedałami. Miało to swoją zaletę ,że jak padł silnik albo nie było paliwa to pedałując można było dojechać na miejsce. Potem miałem jawkę sportówkę 50 cm . Dzięki niej nabrałem wprawy w poruszaniu się jednośladem z silnikiem. Następnie jazdy na WSK 125 i po kilku latach nabyłem już sam swój własny motorek MZ ETZ 250 . Byłem naprawdę dumnym posiadaczem tej maszynki. Co to wtedy był za szpan ? ! Moja etka była zakupiona z 2 dostawy tych motorków do Polski z byłego NRD , czyli to był naprawdę niesamowity rodzynek. Pamiętam 2 noce stałem w kolejce aby ją kupić . Kasa była za przepracowane soboty i niedziele na tak zwaną " książeczkę górnik " , bo wtedy pracowałem na Sląsku w kopalni pod ziemią . He - mieli na nas sposoba żeby nas zmusić do pracy w dni wolne od pracy. Po 3 latach etkę sprzedałem i przez wiele lat nie miałem już żadnego motorka . Zaczęła sie przygoda z samochodami . Przyszedł jednak czas kiedy zatęskniłem za wiatrem jak to mówią we włosach . Zacząłem rozmyślać nad zakupem chopperka . Mam już swoje lata i spoważniałem to też szybkość mnie już nie kręci . Jadąc lubię widzieć otaczającą mnie przyrodę . Teraz jestem posiadaczem KAWASAKI VULKAN VN 750 . Jazda tą maszynką sprawia naprawdę wielką przyjemność - ja na niej wypoczywam po pracy . Ma ona dosyć spore osiągi ale nigdy nie przyszło mi do głowy żeby dokręcić manetkę do końca.

Ja_na_moto1.JPG Ja_na_moyo6.JPG

moto5.JPG moto7.JPG

moto8.JPG moto_1.JPG

#48 GrzegorzF20

GrzegorzF20

Szajbus

• Members
  • 2834 postów

Napisano 09 luty 2008 - 14:56

CYTAT(WOBLER-W1 @ sob, 09 lut 2008 - 15:41) Wyświetl post
No to i ja przyłączę się do was . Jak widać w podpisie , moją 2 pasją są motorki .Zaczynałem moją przygodę z jednośladami od przejażdżki takim komarkiem który miał mój dziadek . Ten komar nazywał się chyba PAPUGA taki fajny z pedałami. Miało to swoją zaletę ,że jak padł silnik albo nie było paliwa to pedałując można było dojechać na miejsce. Potem miałem jawkę sportówkę 50 cm . Dzięki niej nabrałem wprawy w poruszaniu się jednośladem z silnikiem. Następnie jazdy na WSK 125 i po kilku latach nabyłem już sam swój własny motorek MZ ETZ 250 . Byłem naprawdę dumnym posiadaczem tej maszynki. Co to wtedy był za szpan ? ! Moja etka była zakupiona z 2 dostawy tych motorków do Polski z byłego NRD , czyli to był naprawdę niesamowity rodzynek. Pamiętam 2 noce stałem w kolejce aby ją kupić . Kasa była za przepracowane soboty i niedziele na tak zwaną " książeczkę górnik " , bo wtedy pracowałem na Sląsku w kopalni pod ziemią . He - mieli na nas sposoba żeby nas zmusić do pracy w dni wolne od pracy. Po 3 latach etkę sprzedałem i przez wiele lat nie miałem już żadnego motorka . Zaczęła sie przygoda z samochodami . Przyszedł jednak czas kiedy zatęskniłem za wiatrem jak to mówią we włosach . Zacząłem rozmyślać nad zakupem chopperka . Mam już swoje lata i spoważniałem to też szybkość mnie już nie kręci . Jadąc lubię widzieć otaczającą mnie przyrodę . Teraz jestem posiadaczem KAWASAKI VULKAN VN 750 . Jazda tą maszynką sprawia naprawdę wielką przyjemność - ja na niej wypoczywam po pracy . Ma ona dosyć spore osiągi ale nigdy nie przyszło mi do głowy żeby dokręcić manetkę do końca.

do motorkow zawsze sie powraca a Pan jest tego idealnym przykladem! a motorek widac pieszczony po kazdej przejażdżce -skad ja to znam -chyba z autopsji:-)

a jak sie Panu podobala moja ETZ 251??

ja na razie mam przerwe, ale po studiach jak bedzie mieszkanie i garaz to pierwsze, co to kupuje jakiegos scigacza nie za duzego tak do poj 650:-)
RAPR

#49 WOBLER-W1

WOBLER-W1

Weteran

• Members
  • 329 postów

Napisano 09 luty 2008 - 15:11

[quote name='GrzegorzF20' date='pią, 11 maj 2007 - 18:13' post='74183']

oto fotka

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Widzę , że masz rękę do motorka , moja etka była z prostym bakiem - bez tego dolnego podgięcia i nie miała tarczy z przodu .
Dbaj o nią , motorki warte są tego !

#50 GrzegorzF20

GrzegorzF20

Szajbus

• Members
  • 2834 postów

Napisano 09 luty 2008 - 15:24

nie bo to jest etz 251 (nowsza ta jest z 92r) a nie 250 najwieksza roznica to to ze jest krotsza i niestety na zakretach przy wiekszych predkosciach jest problem, poza tym blotniki juz mialy plastikowe, inny bak itp, no i 251 miala ktorys bieg krotszy ale juz nie pamietam ktory (chyba dwojka) ale wiem ze byla zmiana, moje marzenie to miec etz 500 widzialem kiedys niemieckiego policjanta ktory mnie wlasnie taka zatrzymal jak jechalem w niemczech simsonem:-( ale bardzo mi sie podobala no i jest ich juz niewiele

oj warte warte ja nie z tych co na motor i kuleczka, na jednym kole, manetka do konca itp chociaz wiadomo w tym wieku lubie szybka jazde ale trzeba wiedziec gdzie i ile!!!

edit

no i ja swoja etke do takiego stanu doprowadzilem poszlo na nia ponad 4tys zl wiec jak na taki motorek to sporo mimo ze kupilem w bardzo dobrym stanie ale ja tak mam nie moze byc ryski itp, wczesniej jak byl simson to bylo to samo caly czas cos wymienialem na nowe:-) i co rusz remonty silnikow, szlify itp

Użytkownik GrzegorzF20 edytował ten post 09 luty 2008 - 15:26

RAPR

#51 WOBLER-W1

WOBLER-W1

Weteran

• Members
  • 329 postów

Napisano 09 luty 2008 - 15:30

A mój Braszko pomyka takim nakedem :

Naked.JPG

Miał intruza ale spowrotem myśli ochopperku .
Oczywiście jest terz dobrym wędkarzem !

#52 GrzegorzF20

GrzegorzF20

Szajbus

• Members
  • 2834 postów

Napisano 09 luty 2008 - 15:35

CYTAT(WOBLER-W1 @ sob, 09 lut 2008 - 16:30) Wyświetl post
A mój Braszko pomyka takim nakedem :

Naked.JPG

Miał intruza ale spowrotem myśli ochopperku .
Oczywiście jest terz dobrym wędkarzem !

no ten juz bardziej pod moj gust:-)

ja chce po 250 przesiasc sie na 500 aby nie przesiadac sie od razu na potwora bo to nie jest zbyt rozsadne z jasnych wzgledow:-)
RAPR

#53 arcio99

arcio99

Szajbus

• Members
  • 2335 postów

Napisano 28 luty 2008 - 15:58

No panowie musze sie pochwalić, ze jestem włascicielem WSK 125 icon_mrgreen.gif Nabyłem ją we wtorek icon_wink.gif Tylko mam problem z iskrą icon_sad.gif w ogole jej nie ma. Wymieniłem cewkę z innego silnika od WSK i nic icon_sad.gif macie moze jakies pomysly ?

#54 Muszkarz

Muszkarz

Szajbus

• Members
  • 1532 postów

Napisano 29 luty 2008 - 23:34

Może wymień świece icon_wink.gif

#55 piotrek_pisz

piotrek_pisz

Szajbus

• Members
  • 1607 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, kulturystyka,narciarstwo,myslistwo. :D

Napisano 01 marzec 2008 - 08:37

CYTAT
No panowie musze sie pochwalić, ze jestem włascicielem WSK 125 Nabyłem ją we wtorek Tylko mam problem z iskrą w ogole jej nie ma. Wymieniłem cewkę z innego silnika od WSK i nic macie moze jakies pomysly ?

Na początku sprawdż rzecz najbanalniejsza, czyli świecę icon_wink.gif Kable mogą być przepalone gdzieś lub nie łączyć,kondenstator icon_smile.gif
PRECZ!!! Z!!!! KŁUSOWNICTWEM!!!! Brać wędki i tylko Sportowo!!!!!!!!!!

Wędkarstwo to nie hobby,to nie pasja...to sposób na życie...

#56 Czarnyy

Czarnyy

Szajbus

• Members
  • 2407 postów

Napisano 01 marzec 2008 - 10:13

Najpierw sprawdz na innej swiecy. Pozniej przerwe na przerywaczu i swiecy, fajke i kable.
A propo motocykli to troszke sie najezdzilem, zaczynalem od wsk175 przez Mz Etz 250 no i na koncu crosa Suzuki Rm 250

Użytkownik Czarnyy edytował ten post 01 marzec 2008 - 11:28

www.carpholic.pl

#57 arcio99

arcio99

Szajbus

• Members
  • 2335 postów

Napisano 01 marzec 2008 - 12:20

własnie doszedłem do wniosku ze sprawa leży w:
-cewce
-młoteczku lub platynkach na nim
-kondensatorze
-świecy (ale nie wydaje mi sie)
-fajce (kabel moze miec jakies przebicie albo coś...)

#58 Astarot

Astarot

Weteran

• Members
  • 758 postów

Napisano 01 marzec 2008 - 12:28

Suzuki Vulkan 750, mialem przyjemnosc jezdzic tym motorem co prawda jako pasazer ale zawsze. Powiem tylko tyle, lepsze niz sex icon_wink.gif
Życie jest zbyt smutne i szare ażeby nie szukac promieni słońca w postaci jaj, ot dla przykładu na tym forum.

#59 barotek94

barotek94

Weteran

• Members
  • 283 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo.

Napisano 02 marzec 2008 - 12:54

Panowie a co polecicie tak do 1500 zł jakiś fajny motorowerek, w ferie zrobiłem prawojazdy na motorower i chciałbym coś zacząć jeździć...są fajne simsonki na allegro, co myslicie o nich? Pozdro

#60 Astarot

Astarot

Weteran

• Members
  • 758 postów

Napisano 02 marzec 2008 - 13:49

Co do simsonow to nie jestem w stanie Ci doradzic.
Sam teraz [rzegladam ogloszenia i postanowilem kupic mz etz 251, mam nadzieje uzyskac pomoc Was przy drobnym majsterkowaniu ;]

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych