Skocz do zawartości

Zdjęcie

Praca Nr 3

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 wolfik

wolfik

Szajbus

• Moderator
  • 1160 postów

Napisano 29 kwiecień 2007 - 18:05

Spinning, jest to chyba jedna z najprostszych a zarazem wyzywających sposobów łowienia ryb wydaje mi się że nawet najlepiej jest dla poczatkującego kiedy zacznie od tej dziedziny z wędkarstwa a gwarantuje emocje gwarantowane. Może zacznijmy od sprzetu jaki powinniśmy ze sobą zabrać :
Wędka nie duża zgrabna i giętka dla poczatkujących polecam Multipicker 270 waży bardzo mało zgrabna i nie droga , kołowrotek a więc powiem tak dla mnie nie miało to znaczenia używam GOLDENA F20L (4)łożyskowy mały, letki nic dodac nic ująć, Zyłka wiadomo nawijamy taką na jakie rybki się wybieramy ,nie powinno jej być też za dużo jesli chcemy pominąć niemiłe sytuacje takie jak skręcenie sie żyłki lub wypadania ,przynęta mamy tego troche do wyboru do koloru jest to chyba kluczowy moment w tej dziedzinie poniewarz to od przynęty zalerzy na co się wybieramy , ja jako już w miare doświadczony wędkarz bardzo polubiłem zwykłą Blaszke Obrotówke Srebrną symboliczną (1) bez żadnych naklejek jest to dla mnie naprawde uniwersalna blaszka wyłowiłem na nia takie rybki jak okonie, pstragi,klenie,bolenie,szczupaki, i w sumie juz ostatnia żecz jaka nam jest potrzebna do udanego połowu to stalka najlepiej jakaś plecionka ,jedna agrafka ktora mozemy kupic w sklepie wędkarskim i karabinczyk jest to mniej wydajne niż popularne stalki które tez możemy zakupić w sklepie,plecionka powinna mieć conajmniej 10 cm wzwyż,po skompletowaniu wszystkiego można montować swoje piekno i szykować na podboje głębin:D,to tyle co do sprzetu . Jeszcze jedna wskazówka dla naszych polskich amatorów a i takrze nie tych zaawansowanych to juz tak odemnie polecam miejsce gdzie połów bynajmnie pstrąga będzie wam sprawiał przyjemność a może nawet wam da jakiś życiowy rekord jest to miejscowość Zakliczyn niedaleko Gródka ,odemnie czyli z Krakowa jest to prawie 100 km bardzo miłe i fajniutkie miejsce na wypoczynek no i Rzeczka Dunajec coś pieknego polecam naprawde warto miejsca nie tylko na spinning ale takze na grunt i spławik a nawet na muchę sklep wędkarski też jest może troche skromnie obdażony sprzętem ale podstawowe żeczy są ,polecam gorąco i życze miłych mokrych i udanych połowów połamania kija:D

#2 wolfik

wolfik

Szajbus

• Moderator
  • 1160 postów

Napisano 01 maj 2007 - 13:32

ok

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych