Skocz do zawartości

Zdjęcie

Moje Wyprawy :)

42 odpowiedzi w tym temacie

#41 arcio99

arcio99

Szajbus

• Members
  • 2335 postów
  • Zainteresowania:wędkowanie, motoryzacja

Napisano 24 wrzesień 2007 - 20:33

Opisuję niedzielną wyprawę, tym razem na grzyby w okolicach wioski Raszów icon_mrgreen.gif .

Pobódka o 4.30, zrobiłem herbatę do termosu, kanapki, zjadłem śniadanko i o 5.30 spotkałem się z kumplem. Następnie 1h marszu do lasu, i zbieramy icon_mrgreen.gif . Najpierw zajączki, dopiero poźniej podgrzybki. Prawdziwków ZERO, trafił sie 1 kozak icon_neutral.gif Ale w sumie i tak wyszło po 10l wiadrze na głowe icon_wink.gif .

Pająk krzyżak... Jestem zdziwiony możliwościami mojego K800i icon_eek.gif icon_wink.gif

Trojaczki / nie pomylić z trójaczkami icon_wink.gif

I tu juz po przyjściu do domu, jakby nie patrzył sie opłacało iść pospacerować icon_smile.gif

W sumie wyprawa ciekawa, zwłaszcza ze nie przyniosłem do domu kleszcza icon_mrgreen.gif . Za tydzień planuję się wypuścić w sobotę na rybki, a w niedziele do lasu icon_wink.gif .

Pozdro 600!

Użytkownik arcio99 edytował ten post 24 wrzesień 2007 - 20:38

#42 arcio99

arcio99

Szajbus

• Members
  • 2335 postów

Napisano 05 maj 2008 - 11:15

Nastał sezon 2008. Nowy sezon, nowe nadzieje, nowe opowieści dziwnej treści icon_mrgreen.gif

W tym roku postanowiłem wziąć się za spinning. Jak narazie bylem kilka razy, złowiłem pstrąga tęczowego (moja pierwsza ryba na spinning) i okonka na BT icon_mrgreen.gif Nie wspomne ile razy mi sie tęczaki spinały... Jeden spiął sie przy podbieraniu icon_sad.gif ale cóż...

Załączone miniatury

• Pstrągal.JPG
  • Ja_z_pstrągiem.JPG
  • Okoń_na_troka.JPG

.....::::: !! WODOM CZEŚĆ !! :::::.....

Piszę poprawnie po polsku

#43 arcio99

arcio99

Szajbus

• Members
  • 2335 postów

Napisano 16 maj 2008 - 21:42

Długo nic nie pisałem w temacie, bo jakos nie miałem natchnienia i czasu. Nie mialem czasu nawet na rybki, bo szkoła teraz i poprawianie ocen icon_sad.gif

Więc moze najpierw wyjscie ze spinnem w ręku z 5 maja. Rzucałem obrotówką i skusiła sie tylko jakaś płotka icon_eek.gif Zmieniłem na białą gumke z czerwoną głowką, pierwszy rzut, opad i silne branie ! Zyłka 0.18, bez wolframu. Ale jakoś poszło. Bałem sie zeby nie popełnić żadnej gafy bo to moj pierwszy zębacz w zyciu icon_wink.gif równe 60 cm długości icon_smile.gif

6 maja wybrałem sie nad zalew tym razem na feederka. Siedziałem od godziny 6 do 16, a brania były tylko praktycznie rano, do godziny 11. Były strasznie delikatne, nie było jak ich przycinać. Najpierw kolega złowił leszka 34 cm, pozniej ja linka 30 cm. I do tego każdy po płotce na pocieszenie icon_wink.gif

No i dziś po szkole wybrałem sie na Buta tez polowic na feeder. Pogoda była lipna, przelotne ulewne deszcze i burze :/ była tak blisko, że czasami drżała ziemia icon_lol.gif Chwile po burzy, gdy padał słaby deszczyk mocne branie pod sam kij, z wody wyłonił sie linek 25 cm icon_wink.gif Rzuciłem wędke na białego, nie mija dosłownie 3 min i branie, zacięte. Podciągam rybe w kierunk brzegu, ale zrobiła piruet nad wodą i sie wypieła... Sam do końca nie wiem co to było, chyba pstrąg tęczowy. Dorwe skubańca icon_wink.gif

Załączone miniatury

• Ja_ze_szczupakiem_2.JPG
  • Szczupak.JPG
  • DSC00965.JPG
  • Linek_25_cm.JPG

.....::::: !! WODOM CZEŚĆ !! :::::.....

Piszę poprawnie po polsku

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych