Skocz do zawartości

Zdjęcie

Moje Wyprawy :)

42 odpowiedzi w tym temacie

#1 arcio99

arcio99

Szajbus

• Members
  • 2335 postów
  • Zainteresowania:wędkowanie, motoryzacja

Napisano 22 kwiecień 2007 - 16:23

Jak kilku użytkowników, tak i ja postanowilem zalożyc temat z moimi wyprawami, najczęściej spławikowo-gruntowymi.

No więc zaczne sobotniego wypadu, kiedy to wraz z kumplem poszedłem na kamiennogórski zbiornik.

Data: 21.04.07
Miejsce: But (nazwa od kształtu icon_wink.gif )
Przynęta: dżdżownica
Zanęta: jakaś no-name o zapachu anyżu

Zaczelismy od tego byka... Szybka akcja kumpla i laduje na brzegu.

Następnie ja przejełem pałeczkę... Na brzegu laduje jaź, ok 20 cm.

Znow branie, tym razem płoc.

C.D.

Teraz Artur icon_smile.gif Szybki hol i karp na brzegu.

Na koniec jeszcze ja miałem karpia, nie wiele wiekszy od tamtego, ale chyba wymiarowy icon_question.gif

Zwijając sie zauważyłem wygrzewającego sie zębacza. Tak mi sie spodobał, ze zrobiłem mu zdjęcie icon_wink.gif

Wszystki rybki wypuściłem icon_smile.gif

#2 Homegeon

Homegeon

Nabijacz postów :)

• Members
  • 4352 postów
  • Zainteresowania:K1 Wędkarstwo Muzyka Kobiety Siłownia

Napisano 22 kwiecień 2007 - 16:26

swietna fota tego szczupaka icon_smile.gif icon_smile.gif
flaga.gifPiszę poprawnie po polsku
regulamin.JPG
szukaj.JPG

#3 grzesiek-widawa

grzesiek-widawa

Weteran

• Members
  • 143 postów

Napisano 22 kwiecień 2007 - 17:20

QUOTE(Homegeon @ nie, 22 kwi 2007 - 19:26) Wyświetl post

swietna fota tego szczupaka icon_smile.gif icon_smile.gif

Zgadzam się !! icon_smile.gif piękne, widziałem też szczupaka międzu moimi wędkami w nocy jak poświeciłem latarką w wodę icon_smile.gif piękny widok! powiem wam że ja jeszcze karpia na wodach PZW nie złapałe icon_razz.gif heh

#4 arcio99

arcio99

Szajbus

• Members
  • 2335 postów

Napisano 22 kwiecień 2007 - 19:59

Przepływal tak dwa razy icon_smile.gif Za tym drugim pomyslalem ze nie zaprzepaszcze okazji i zrobie mu fote, bo był blizej brzegu niz ja icon_smile.gif

To były pierwsze karpie złowione na zbiorniku PZW. Mam nadzieje ze nie ostatnie icon_smile.gif

P.S. Fotki by K800i icon_biggrin.gif
.....::::: !! WODOM CZEŚĆ !! :::::.....

Piszę poprawnie po polsku

#5 grzesiek-widawa

grzesiek-widawa

Weteran

• Members
  • 143 postów

Napisano 22 kwiecień 2007 - 20:49

QUOTE(arcio99 @ nie, 22 kwi 2007 - 22:59) Wyświetl post

P.S. Fotki by K800i icon_biggrin.gif

oooo to ładne zdjęcia robi icon_smile.gif

#6 arcio99

arcio99

Szajbus

• Members
  • 2335 postów

Napisano 22 kwiecień 2007 - 21:23

Pewnie ze ladne! Wiadomo, te drzewa w oddali sie zmywaja, ale to "tylko" telefon... Ale to nic... Jakie zdjecia cyka nocą... Cudeńka icon_smile.gif

#7 stasiu93

stasiu93

Weteran

• Members
  • 305 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisano 23 kwiecień 2007 - 18:55

Fajne rybki"] czy to jest staw z dokarmianymi rybkami czy same sie zywia;]?

#8 arcio99

arcio99

Szajbus

• Members
  • 2335 postów

Napisano 25 kwiecień 2007 - 11:25

noo raczej same...

#9 bunga

bunga

Początkujący

• Members
  • 4 postów

Napisano 26 kwiecień 2007 - 16:15

QUOTE(arcio99 @ nie, 22 kwi 2007 - 19:23) Wyświetl post

Na koniec jeszcze ja miałem karpia, nie wiele wiekszy od tamtego, ale chyba wymiarowy icon_question.gif

jeśli się nie mylę to wymiar ochronny karpia to 30 cm ( jeśli się mylę to proszę mnie poprawić )

QUOTE(arcio99 @ nie, 22 kwi 2007 - 19:23) Wyświetl post

Wszystki rybki wypuściłem icon_smile.gif

brawo icon_mrgreen.gif

#10 arcio99

arcio99

Szajbus

• Members
  • 2335 postów

Napisano 26 kwiecień 2007 - 20:24

tak, wymiar karpia to 30cm, ale tylko na jeziorach. Na rzekach karp nie ma wymiaru.

Zawsze wypuszczam icon_smile.gif

P.S. Nast?pna wyprawa polaczona z grillem prawdopodobnie w srode, 02.05.07. Jesli wypali, uwiecznie wszystko w temacie icon_wink.gif

Użytkownik arcio99 edytował ten post 29 kwiecień 2007 - 21:04

#11 ToM

ToM

Wędkarz

• Members
  • 24 postów

Napisano 01 maj 2007 - 06:19

Witam

No nic tylko zyczyc powodzenia, moze sie uda trafic jakiegos ladnego misiaczka. Ja dzisiaj gonie nad zalew, a potem na buta poszukac pierwszych w tym roku zebatych. Moze uda sie dorwac tego ze zdjecia icon_smile.gif Sa tez plany aby w tym roku pobawic sie w grunt i zapolowac na misiaczki, czesc sprzetu lezy juz w domciu jeszcze tylko dokupic kilka szpargalow i mozna wybierac sie nad wode icon_smile.gif Jak jutro bedziecie nad woda zapewne podejde sie przywitac icon_smile.gif

#12 arcio99

arcio99

Szajbus

• Members
  • 2335 postów

Napisano 01 maj 2007 - 11:01

ToM czy Ty jestes z Kamiennej? Jesli tak to git icon_mrgreen.gif Jednak jutro nie ide, ale w czwartek pojde, bo sie ekipa na grilla wykruszy?a icon_wink.gif

Oczywiscie zycze Ci powodzonka icon_smile.gif Pochwal sie wynikami icon_mrgreen.gif

Użytkownik arcio99 edytował ten post 01 maj 2007 - 11:03

#13 ToM

ToM

Wędkarz

• Members
  • 24 postów

Napisano 01 maj 2007 - 20:02

Tak z Kamiennej, choc w K.G. niezbyt czesto wedkowalem, a teraz brak samochodu i trzeba sie przeprosic z okolicznymi bajorkami. A co do wyprawy to wlasnie wrocilem, bylem tylko nad zalewem bo podobno na bucie duzo osob i nie ma sie jak ustawic. Okropnie zimo i zero efektow, pytalem sie innych ze spinningami i to samo icon_sad.gif Nawet okonie na paprochy nie chcialy brac. Trzeba chyba poczekac az sie troche ociepli.

P.S.
A tak mam pytanko odnosnie twojego Avatara, grasz w Wolfa ET ?? Jak cos to zapraszam na nasz serwerek: 81.15.206.250:27962

#14 arcio99

arcio99

Szajbus

• Members
  • 2335 postów

Napisano 01 maj 2007 - 20:45

a z kad dokladniej jestes? I ile latek masz? Ja z ulicy Lompy, tam kolo SGEE i SP2 icon_mrgreen.gif Gdzie wedkujesz najczesciej? Ja preferuje metody gruntowe. Za spinnem nie przepadam, bo nic jeszcze nie zlowilem icon_wink.gif

No dzis pizgało niemilosiernie, ja bylem na dzialce na grillu to nie moglem wytrzymac icon_razz.gif

Wedkujesz na Zalewie? Jak wyniki? Ja juz tam nie chodze...

A no gram w ET na serverku 62.93.205.53:30300 | Jesli ten Twoj server to TVKG, to ja ponoc tam nie moge grac, bo mam neta z KAM SATu...

#15 ToM

ToM

Wędkarz

• Members
  • 24 postów

Napisano 01 maj 2007 - 21:04

Najczesciej bywalem na Bukowce lub Odra. Teraz plany to But i Zalew, moze Sedzislaw lub Bukowka jak sie z kims na wyjazd zalapie. Obecnie mieszkam na Baczynskiego, a co do lat to troche mam - choc az tak stary nie jestem icon_wink.gif (32)
Co do gruntowania to jak wspominalem tez w tym roku chce sie w to pobawic, troche karpie i sandacze na fileta. Narazie kupilem kijek karpiowy Shimano Beast Master Specimen (3,6m 2,75lb) i kolowrotek Spro Big Fish Pro LCS. Jeszcze musze kupic jakis sygnalizator, krzeselko, zylkie i inne pierdoly tak aby wybrac sie nad wode. Zreszta jak narazie trzeba poczekac
az sie ociepli bo niezbyt lubie marznac icon_smile.gif Jak do tej pory to wedkowalem glownie na spinning, kiedys troche lapalem z gruntu (karpiki i leszcze nad zalewem). Odnosnie ET to spokojnie mozesz wejsc wpisujac ten adres co podalem, nie ma znaczenia ze masz NET-a z KamSat-u icon_smile.gif, w sumie najczesciej jest glownie swojski klimat icon_smile.gif tu mozna sprawdzic czy ktos aktualnie gra: http://www.tvkg.net/wolf/

#16 arcio99

arcio99

Szajbus

• Members
  • 2335 postów

Napisano 01 maj 2007 - 21:20

To moze by tak jakies wspolne wypady organizowac? Chodzi mi o Buta, bo mam 16 latek i z autkiem krucho... A chciałbym kiedys obłowić Bukówke, o Odrze juz nie mowiąc... Jak cos to słuze pomoca i oczekuje jej wzamian icon_smile.gif

W tym roku bylem na Bucie 2 razy, w tym jedna wyprawe opisalem. Rybostan napewno wiekszy niz na Zalewie... No i lepsza woda niz ta galareta icon_mrgreen.gif
Karpie na Bucie mozna polapac, ale wg miejscowych dopiero w czerwcu. Teraz biora takie jak na zdjeciach, czyt. `30cm. Co do sandacza to sie nie wypowiadam, nie slyszalem nigdy o obecności tych rybek tam. Sa natomiast linki.
Sprzecik masz fajny icon_smile.gif Ja mam kupione od kumpla z uwagi na brak stałych dochodów icon_mrgreen.gif Sygnalizatory elektryczne? Ja kupilem na Broniewskiego za 30 zl i ladnie chodzi icon_smile.gif Jednak glownie polegam na bombkach icon_smile.gif Zyłka moim zdaniem <0.20mm jakies dobrej firmy. Nigdy nie wiadomo co sie trafi icon_mrgreen.gif

No to skoro tak mowisz to zerkne na ten server icon_smile.gif

#17 ToM

ToM

Wędkarz

• Members
  • 24 postów

Napisano 02 maj 2007 - 22:20

Czemu nie icon_smile.gif Prawde mowiac jak pracuje nie zawsze mam czas lub sily wyskoczyc na rybki, ale mozna cos zorganizowac. Wczesniej glownie wedkowalem z kolega jednak wyjechal do Angli i teraz zbytnio towarzystwa nie ma...

Co do reszty gratow to mam juz upatrzone, jednak narazie kasy brakuje (sygnalizator Videotronic Nova MC Deluxe, zylka Mustad Ayaka Carptech, swinger TANDEM BAITS - ale maja byc od polowy maja dopiero) itp.

Użytkownik ToM edytował ten post 02 maj 2007 - 22:23

#18 arcio99

arcio99

Szajbus

• Members
  • 2335 postów

Napisano 03 maj 2007 - 10:59

No to extra icon_smile.gif Ja na rybki bede leciał prawdopodobnie jutro, na Buta. A co do Zalewu... Jakie tam miales wyniki? Ja słabiutko, kilka leszczykow, okonie na czerwonego i ogolnie sam białoryb...

Bardziej preferujesz Zalew czy Buta? Na jakies zasiadki itp to proponowałbym jednak Buta icon_mrgreen.gif Kiedy planujesz cos wyskoczyć na rybki? Jak cos to sie tu wypowiedz, zrobimy ustawke jak bedzie nam termin pasował icon_smile.gif

Co do pogody... Mysle, ze juz jest na tyle cieplo, aby zaczac połowy gruntowe icon_wink.gif

#19 ToM

ToM

Wędkarz

• Members
  • 24 postów

Napisano 03 maj 2007 - 22:05

Jakis preferencji nie mam icon_smile.gif Zalew mam blizej i jest troche wiekszy wiec mozna spokojnie ze spinningiem poganiac. Prawde mowiac nie bylem na bucie dawno i niw wiem jak tam teraz z miejscem aby komus zestawu nie sciagnac icon_smile.gif
Co do efektow z zalewu to bardziej efekty z dawnych czasow kupa leszczy, pare karpikow, sterta okoni, troche sandaczy i szczupakow... Tak jak wspominalem ostatnio w kamiennej nie wedkowalem wiec trudno mi cos stwierdzic, narazie efekty z zalewu raczej oplakane. Podplynol mi pod nogi jeden karpik z taka plesniawka ze na oczy takiej nie widzialem, rybka juz raczej konczyla swoj zywot bo ledwo co plynela...

#20 arcio99

arcio99

Szajbus

• Members
  • 2335 postów

Napisano 04 maj 2007 - 09:27

Sandacz? icon_eek.gif Ciekawe... icon_wink.gif Na spinn czy fileta? Jakby by by? tam jeszcze to bylbym skory pow?dkowac nad Zalewem icon_wink.gif A te karpie duze?

Co tak, w sumie to sie nie dziwie... W ogole to dziwne, ze w tej wodzie cos p?ywa... Ale moze Rada Miasta postawi jakis krok w tym celu icon_mrgreen.gif

Mialem isc dzis na Buta, ale trzeba bylo oszklic cieplarnie na dzia?ce i w ogole multum roboty... Jutro ide na caly dzien i odcinam sie od swiata icon_wink.gif

Użytkownik arcio99 edytował ten post 04 maj 2007 - 10:11

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych