Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szczyt Głupoty ?

50 odpowiedzi w tym temacie

#41 Sarkozukus Imperator

Sarkozukus Imperator

Weteran

• Members
  • 290 postów

Napisano 04 sierpień 2007 - 06:37

Lać takie bydło czym popadnie! Gdzie mieszkam, miałem nie przyjemność zostać napadnięty przez 3 takich łebków, których zresztą znałem! No cóż, trochę pięściami, trochę rakietą tenisową, którą miałem przy sobie, dostali i teraz jak idę z daleka "cześć". Trochę co prawda też dostałem, ale po tym wydarzeniu, spotkałem jednego z nich, to do kanału przedemną uciekł icon_biggrin.gif Także lepiej czasami dostać, ale żeby takie matoły wiedziały, że po łbach pałą dostaną niechybnie, to przestaną kozaczyć. Takie jest moje zdanie

#42 Tomaszek

Tomaszek

Weteran

• Members
  • 756 postów

Napisano 12 sierpień 2007 - 10:31

Jeżeli decydujecie się coś pisać w takim temacie jak ten, to proszę starajcie się aby to coś wnosiło do niego a nie tylko bzdury i bredenie "co należało by im zrobić". Jak zwykle, przeczyściłem temat.
Bezduszni! Nie krzywdźcie tego szlachetnego suma. Albowiem w jego piersi bije serce kochanka. A jeśli my zajrzymy do naszych, czyż nie znajdziemy tam serca suma?

#43 Njangu

Njangu

Wędkarz

• Members
  • 75 postów

Napisano 12 sierpień 2007 - 11:16

Tak czytam kto i co by zrobil i co ma. Przyznam ze ja woże zawsze w samochodzie replike ASG karabinu szturmowego i pistolet (moje swego rodzaju drugie hobby). Zwykle sam jego widok opartego lub lezacego obok mnie juz daje do myslenia potencjalnym napastnikom. Czasami sie tez zdarza ze mam tez kupiony w demobilu granat ogłuszajacy.
Co do sily rak - załoze sie ze wiekszosc tych co mowi ze ma albo kumpli albo niewiadomo co, jak sa sami to na widok takiej grupki dygaja ze strachu. Mimo wszytko powiem ze majac replike tez dygam, wystarczy ze komus trafie w oko. Karabin ma sile 380 FPS-ów i zeby sie bawic czym takim wymagane sa okulary lub gogle ze szkla balistycznego.
Raz pamietam ze byl u nas tez taki twardziel ze ma kumpli takich a takich. Zebrała sie pewnego pieknego dnia grupka ludzi i po kolei, kazdego wyłuskali z tlumu i obili buźki.
Koledzy i koleżanki wędkarze, pamietajcie zawsze o złotej myśli jakim obdarzył mnie pewien wędkarz, były policjant obecnie, zanim zaczniecie sie bic - "Uderz idiote a pojdziesz siedziec za czlowieka".

Użytkownik Njangu edytował ten post 12 sierpień 2007 - 11:17

#44 swistman

swistman

Weteran

• Members
  • 161 postów

Napisano 12 sierpień 2007 - 16:11

Ja ze sobą nosze pistolet na kulki, gazowy. Jest on całkowicie legalny i można go kupić przez internet za jedyne 250zł.
Z tą 'zabawką' na rybach czuje się całkowicie bezpiecznie, a dostać z tego w noge to jest naprawde wielki ból ( sam na sobie testowałem icon_biggrin.gif )
Jeszcze go nie użyłem ponieważ wszyscy uciekają po tym jak go wyjmę ;D

Pozdro
Ogame to moje hobby,wędkarstwo to uzależnienie
Nowa skórka do bani :/

#45 Sarkozukus Imperator

Sarkozukus Imperator

Weteran

• Members
  • 290 postów

Napisano 16 sierpień 2007 - 19:56

CYTAT
Ja ze sobą nosze pistolet na kulki, gazowy. Jest on całkowicie legalny i można go kupić przez internet za jedyne 250zł.
Z tą 'zabawką' na rybach czuje się całkowicie bezpiecznie, a dostać z tego w noge to jest naprawde wielki ból ( sam na sobie testowałem icon_biggrin.gif )
Jeszcze go nie użyłem ponieważ wszyscy uciekają po tym jak go wyjmę ;D

Czy chodzi ci o wiartówkę gładkolufową zasilaną nabojem CO2??
Akurat profil mojej szkoły pozwala mi się bawić takimi zabaweczkami i jest to fajna sprawa. Jednak brak przykrych incydentów nad wodą nie zmusil mnie do kupna takiego cacka.
Dal nie wtajemniczonych napiszę, że huk przypomina wystrzał z prawdziwej groni, a i celność do 10 metrów jest znakomita (przy odrobinie wprawy). Wyglądem nie odbiega od broni, której jest repliką. Moc jest taka, że w ścianie kulki zostają, jak ktoś źle przyceluje. I faktycznie jest to zabawka legalna i nie wymagająca zezwolenia.

Pozdrowienia

#46 killer1994

killer1994

Weteran

• Members
  • 377 postów

Napisano 23 październik 2007 - 12:56

Takich tylkooooooooooooo icon_evil.gif

#47 drynda

drynda

Wędkarz

• Members
  • 38 postów

Napisano 29 październik 2007 - 13:57

jak juz temat został odgrzebany....
CYTAT(VooDoo @ wto, 10 kwi 2007 - 15:18) Wyświetl post
grzesiek-widawa to po co zostawiałes rower ? nie mozna zostawiać rowerów szczególnie , gdy widzisz takich ludzi.Wina leży po obu stronach.

wina po obu stronach ?!? zostaw samochod pod blokiem, albo na parkingu ktoś Ci go zdemoluje to wina bedzie po obu stronach bo mogli przechodzic tamtedy ludzie którzy moga go zdemolowac?

wina lezy tylko i wylacznie po jednej stronie, niewychowanej młodzieży!

jak ja bym takich dorwał to ladnie by oberwali

Użytkownik drynda edytował ten post 29 październik 2007 - 13:58

#48 Taisho83

Taisho83

Wędkarz

• Members
  • 16 postów

Napisano 29 październik 2007 - 19:46

Tomaszek bzdura to jesteś ty przypuszczam że nie byłeś w takich sytuacjach że musiałeś nastawiać bużke żeby wyjść w całości więc nie wyskakuj poza szereg bo gdzie piszesz to z twojej gadki wynika że jesteś wielki szpaner i wielkie 0 więc trzymaj się i myśl co piszesz bo wkur...sz ludzi

#49 Taisho83

Taisho83

Wędkarz

• Members
  • 16 postów

Napisano 29 październik 2007 - 19:47

Tomaszek bzdura to jesteś ty przypuszczam że nie byłeś w takich sytuacjach że musiałeś nastawiać bużke żeby wyjść w całości więc nie wyskakuj poza szereg bo gdzie piszesz to z twojej gadki wynika że jesteś wielki szpaner i wielkie 0 więc trzymaj się i myśl co piszesz bo wkur...sz ludzi

#50 rafalyogi

rafalyogi

Wędkarz

• Members
  • 33 postów

Napisano 01 listopad 2007 - 14:04

Naprawdę myślicie że uciekanie przed takimi żulikami coś zmieni? To ich tylko rozzuchwala!!! Sam się przekonałem ile warta jest odwaga takich cwaniaczków jak się nawet w pojedynkę ostro na nich ruszy..... a wcale nie jestem podobny do Pudziana, a mimo to wymiękły cwaniaczki jak zobaczyły w jednej garści trzonek podbieraka a w drugiej toporek.... Nie wolno takim ustępować - nie wolno bo w końcu nie da się żyć w tym kraju. Do czego doszło żeby gówniarze po 13-16 lat terroryzowały dwa - trzy razy starszych od siebie? Jasne że głupie gierojstwo nie jest dobre, ale czasem trzeba przylać takiemu jak ojciec i matka gada nie potrafią wychować. Pozdrawiam

#51 darek1069

darek1069

Weteran

• Members
  • 155 postów

Napisano 10 listopad 2007 - 16:26

Czytam Wasze posty i nie mogę w to wszystko uwierzyć. Jeżdże, żeby odpocząć nad wodą już ponad 10 lat i jeszcze nie miałem takiej sytuacji. Z waszych postów można odnieść wrażenie, że jak wyprawa nad wodę to tak jak na wojnę. Przerażające. Pozdrawiam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych