Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szczyt Głupoty ?

50 odpowiedzi w tym temacie

#21 maverick

maverick

Weteran

• Members
  • 741 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, Muzyka, motocykle, Budownictwo,

Napisano 15 kwiecień 2007 - 18:46

VooDoo debile są wszędzie i nawet woda ich nie powstrzyma.

#22 Jemiel

Jemiel

Wędkarz

• Members
  • 19 postów

Napisano 18 kwiecień 2007 - 20:36

Oj tylko takich złapać ... No ale coz sa ludzie i ... nieludzie

#23 Warciarz WLKP

Warciarz WLKP

Weteran

• Members
  • 309 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo, szybka jazda samochodem, kuchnia

Napisano 20 kwiecień 2007 - 12:37

Z reguły nie jestem agresywną osobą, aż mnie ktoś nie zdenerwuje. Więc gdybym ja był na tym miejscu, to za ten rower gościu trafiłby chyba zaraz na intensywną terapie. Polegam raczej na sile swoich rąk, ale w autku woże łom, którego używam w ostateczności. Jeszcze raz powtarzam że nie jestem zaczepny, ale jak widzę coś takiego, to nie odpowiadam za siebie... icon_twisted.gif

Użytkownik Warciarz WLKP edytował ten post 20 kwiecień 2007 - 19:56

#24 GrzegorzF20

GrzegorzF20

Szajbus

• Members
  • 2834 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, motory, akwarystyka, siatkówka, audio, narty, & piękne kobiety:-)

Napisano 21 kwiecień 2007 - 10:23

ja tylko dziwie sie grzeskowi-widawa ze na drugi dzien albo nawet tego samego dnia nie zebral kumpli i nie poszedl szukac tamtych debil.... oj ale bym im.... sami by sie znalezli na zastawce!!!! i odechcialoby im sie w przyszlosci robic podobne cyrki!!!!
Takie cos trzeba tepic jak chwasty w ogrodzie!!!! jak sie raz nie zareaguje to przyjda i drugi raz ci znowu cos wywina -samo zycie!!! trzeba pokazac takim bydlakom gdzie ich miejscy -w tym przypadku w rzece:-)

jestem spokojnym czlowiekiem -ale przy czyms takim to oj...... jeszcze by rower odkupywali:-)

p.s. stop chamstwu!!!!
Burza gdy się zbiera w DOMU - idź na ryby po kryjomu!!!
RAPR

#25 rekmar

rekmar

Kierownik lodowiska

• Members
  • 1321 postów

Napisano 21 kwiecień 2007 - 11:06

"Chamstwu w życiu należy przeciwstawiać się siłom i godnościom osobistom"

i wężykiem...

#26 Krzysztof Ś.

Krzysztof Ś.

Początkujący

• Members
  • 7 postów
  • Zainteresowania:Zawodowo - kierownik produkcji, a rekreacyjnie - wędkarstwo

Napisano 21 kwiecień 2007 - 20:40

Ryb pewnie nie jedzą to się im w główkach poprzestawiało - Idioci !

#27 kaszub

kaszub

Wędkarz

• Members
  • 85 postów

Napisano 01 maj 2007 - 09:16

Wy to macie problemy... Mi piesci wystarczą! jak by sie tylko pojawili to taki łomot by dostali ze po drodze nogi by zgubili...

#28 cieply-kc

cieply-kc

Wędkarz

• Members
  • 19 postów

Napisano 27 czerwiec 2007 - 17:38

jam mam takich kumpli ze paly na osiedle sie boja jezdzic. ostatnio to ich chyba 3 razy pobili a gosciówe tez z policji rozebrali do bielizny a mundur na podpalke do ogniska. jeden chodzil do poprawczaka za pobicie i kradziesz, jeden to taki twardy ze raz jak jechal rowerem ze 30 z górki po chodniku to mial kaszkietówke i znaku nie zauwarzyl i jak pier**lna to tylko spadl wstal otrzepal sie i pojechal. inni tez podobni (cwicza boks, kulturystyke(nie biora sterydów oczywiscie)itp.maja po okolo 20lat. wiec mnie nikt nie rusza icon_cool.gif a jakby ktos ruszyl to na intensywna terapie i do chirurga niem mu zamawia nowa twarz niech od razu jedzie.

#29 -eRZet-

-eRZet-

Weteran

• Members
  • 930 postów

Napisano 27 czerwiec 2007 - 20:00

mi sie jeszcze nic takiego nie przytrafilo.. jestem spokojna osoba od 2 lat.. kiedys to wrzucenie patyka do mojego lowiska rownaloby sie z podpisaniem zgody na jesienna czy zimowa kapiel.. teraz koles musialby mnie ladnie zdenerwowac zebym tak postapil..wedkarstwo uspokaja, ale mam nadzieje ze nikt nie bedzie mial czelnosci tak postapic wobec mnie.. moze moja coraz to wieksza budowa bedzie odstraszala.. w zadne gazy, palki sie nie bawie, ale zawsze mam noz ze soba, bo lubie strugac patyki na rybkach, takie suche, lezace na ziemi:)

Pomóż głodującym i wejdź!!
http://www.splawik.c...wtopic=8154&hl=
..............................
Moja Galeria

#30 Damian - Sensas

Damian - Sensas

Weteran

• Members
  • 358 postów

Napisano 27 czerwiec 2007 - 20:41

Ja uprawiam kulturystyke i tak jakos byle kto niepodchodzi ze złymi zamiarami icon_biggrin.gif

#31 Mc_BOB

Mc_BOB

Szajbus

• Members
  • 1026 postów
  • Zainteresowania:Wiadomo....

Napisano 27 czerwiec 2007 - 21:04

Ja na ogół jestem dosc nerwowy...
Mialem podobną sytułacje nad wodą, przyszło kilku łebków a chyba 8 ich było wygladali na mój wiek jeden z nich to mój znajomy z podstawówki, nic do nich nie mialem pytali się czy cos bierze, widac że się nie znali...tylko jeden osobnik z tej grupki kozaczył co chwilę(głupio dogadując i prowokując), na podpurce miałem elektroniczny sygnałek, pytali sie co to i do czego służy, mowiłem ze jak ryba bierze to pipczy icon_mrgreen.gif nawet pokazałem podciagajac troszke żyłke, i ten mały kozaczek po chwili bez pytania wogóle jak by to było jego zaczoł ciągnąc za żyłkę jak głupi(widac to go podniecało) az ze szpuli żyłkę sciagał icon_twisted.gif wstałem, dostał strzała naszczęscie w bark, stoczył się ze skarpki pod samą wodę, skrzywił się troche- myślałem że wstanie i bede mu musiał drugi raz poprawic, ale wyczołgał się z tamtąd i już nic nie mówił ani nie dotykał żyłki icon_wink.gif i na tym się skończyło, ekipka po kilku minutach poszła w spokoju, byli pokojowo nastawieni PEACE AND LOVE icon_lol.gif Ciekaw jestem czy jak by tam nie było mojego dawnego znajomego chcieli by mnie bić icon_mrgreen.gif ? co prawda było ich kilku ale w pobliżu byli dobrzy znajomi wędkarze za którymi skoczył bym w ogien i napewno by mi pomogli i szanse by się wyrównały icon_biggrin.gif
PS: bardzo nie lubie takiej nie uprzejmosci i dzikiego zachowania! a fujjj!

Użytkownik Mc_BOB edytował ten post 27 czerwiec 2007 - 21:07

#32 -eRZet-

-eRZet-

Weteran

• Members
  • 930 postów

Napisano 27 czerwiec 2007 - 21:16

CYTAT(Damian - Sensas @ śro, 27 cze 2007 - 21:41) Wyświetl post
Ja uprawiam kulturystyke i tak jakos byle kto niepodchodzi ze złymi zamiarami icon_biggrin.gif

ja tez uprawialem i dalej to robie juz dobre 4 lata, jakos problemow nie mam;) pozdrawiam

Pomóż głodującym i wejdź!!
http://www.splawik.c...wtopic=8154&hl=
..............................
Moja Galeria

#33 Damian - Sensas

Damian - Sensas

Weteran

• Members
  • 358 postów

Napisano 27 czerwiec 2007 - 21:23

CYTAT(-eRZet- @ śro, 27 cze 2007 - 22:16) Wyświetl post
ja tez uprawialem i dalej to robie juz dobre 4 lata, jakos problemow nie mam;) pozdrawiam

Tak najlepie icon_smile.gif Pozdrawiam

#34 Blade

Blade

Weteran

• Members
  • 512 postów
  • Zainteresowania:wędkowanie i nie tylko...

Napisano 11 lipiec 2007 - 13:36

Właśnie miałem podobne przeżycie (pisałem o nim ostatnio). Naprawde, to jest szok, co się dzieje czasami nad wodą. I to się zdarza co raz częściej... Trza poprostu brać psa lub nawet pistolet na ryby. Człowiek chce odpocząć, a tu zawsze się znajdą idioci. icon_evil.gif

Pozdrawiam
+++Na ryby nie ma złej pogody...
... tylko nie odpowiedniego ubrania+++

#35 vanValdi

vanValdi

Wędkarz

• Members
  • 94 postów

Napisano 11 lipiec 2007 - 15:39

Ja to bym takich na początek grzecznie poprosił o przeprosiny ale i tak by w końcu dali nura do wody icon_evil.gif

#36 cris

cris

Wędkarz

• Members
  • 45 postów

Napisano 11 lipiec 2007 - 18:51

A ja uważam, że policja powinna sie zająć takimi łebkami zamiast sprawdzać wędkarzą dokumenty... oczywiście powinni sie nimi zająć policjanci dobrze zbudowani - tacy na jakich ja trafiłem podczas pewnego wędkowania - z 2 metry, ze 100 kg wagi i zbudowani nie gorzej niż pudzianowski... icon_biggrin.gif ale oczywiście mnie sprawdzili dokumenty a 8-miu łebkom którzy przestali rzucać patykami w mojego bata i zaczeli rzucać w wode nie... ale wątpie, żeby sie bali, bo mieli psy i było ich czterech... icon_neutral.gif

#37 bosiu

bosiu

Wędkarz

• Members
  • 37 postów

Napisano 13 lipiec 2007 - 00:25

Witam fakt faktem ze takich czubów nie brakuje którzy przychodzą nad wode szukać dziwnych atrakcji ja również polegam na własnych pięściach aczkolwiek nie miałem jeszcze problemów z jakimiś łebami co to awantur szukają może dlatego że jestem dość duży icon_smile.gif ale jak by mi takie cos zrobili na pewno nie zostawił bym tego i kąpiel mieli by zapewnioną
pozdro

#38 johan

johan

Weteran

• Members
  • 119 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo ...<br />sport <br />

Napisano 13 lipiec 2007 - 09:12

niektórzy ludzie rodzą się głupi i rozwijają się dalej w tym kierunku ,
a nie którzy mają dziedzicznie syf zamiast mózgu , do których się oni zaliczają ?
nie wiadomo ale w każdym bądz razie gdzies pomiędzy

#39 kosiniak

kosiniak

Wędkarz

• Members
  • 15 postów

Napisano 25 lipiec 2007 - 19:27

CYTAT
A ja uważam, że policja powinna sie zająć takimi łebkami zamiast sprawdzać wędkarzą dokumenty... oczywiście powinni sie nimi zająć policjanci dobrze zbudowani - tacy na jakich ja trafiłem podczas pewnego wędkowania - z 2 metry, ze 100 kg wagi i zbudowani nie gorzej niż pudzianowski... icon_biggrin.gif ale oczywiście mnie sprawdzili dokumenty a 8-miu łebkom którzy przestali rzucać patykami w mojego bata i zaczeli rzucać w wode nie... ale wątpie, żeby sie bali, bo mieli psy i było ich czterech... icon_neutral.gif

Widzisz jako zem policjant to moge powiedziec ze to nie jest takie proste jak wyglada. Policja to taka durna firma ze jak papieru nie ma albo choc zgloszenia z imieniem i nazwiskiem to i sprawy nie ma. Z reszta teraz prawo takie ze lobuzy wiecej moga niz uczciwi ludzie. Kiedys takiego zaladowalo by sie do nyski wywiozla na polanke w lesie...jakby musial do domku przejsc piechota ze sladami po gumowej palce na tylku to by mu po drodze glupie zarty ze lba wyparowaly. A teraz pierdzielic sie z lobuzem trzeba jak z jajkiem, bo to swoje prawa ma, bo to zaraz skargi do prokuratora pisze, a i ludziska jacys dzwnie chetni do uprzykrzenia zycia policemanom, raptem zadnych swiadkow nie ma a jak sa to zeznaja na korzysc lobuza.
Ale rada moja jest taka, dzwonic dzwonic i dzwonic z kazda nawet najglupsza sprawa, a i warto miejscowe PZW zorganizowaz co by jakis papier do np Komendanta Wojewodzkiego skierowalo ze np w tym i w tym miejscu czesto dochodzi do zagrozenia mienia i zdrowia uczciwych ludzi. A jak nie pomoze to do gazety, tego nasze madre glowy z wysoki stolkow boja sie najbardziej.

#40 Henio

Henio

Weteran

• Members
  • 159 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisano 03 sierpień 2007 - 18:08

ehh niektórzy piszą co by im nie zrobili jakby oni się znaleźli w takiej sytuacji... ich 4 na jego samego nie jest fajnie się bić (chyba ze byli tzw. jednostrzałowcy - jeden dostanie w pape rozplacze się reszta ucieknie icon_smile.gif )
trzeba realnie ocenić czy da się rade czy nie. Jak nie to lepiej nic nie mowic a nastepnym razem przyjsc z kumplami
Sam nie jestem nerwowy ale jak ktoś mnie baaardzo wkurzy to nie myśle o konsekwencjach przez co kilka razy ladnie mi się dostało.

Użytkownik Henio edytował ten post 03 sierpień 2007 - 18:12

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych