Skocz do zawartości

Zdjęcie

Blogi Wędkarskie

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 wolfik

wolfik

Szajbus

• Moderator
  • 1160 postów

Napisano 27 marzec 2007 - 17:59

Panie i Panowie icon_smile.gif
przymierzamy sie do uruchomienia systemu blogowego zintegrowanego z forum.
chcialem Was zapytac, czy bylibyscie zainteresowani prowadzeniem wlasnych blogow? bo moze niepotrzebnie bedziemy sie trudzic z wdrazaniem tego projektu:)

zaleta bylaby taka, ze znikna tasiemcowe tematy typu dzis zlapane albo tegoroczne okazy - wszystko moglibyscie zamieszczac na swoich blogach.

zapewne daloby sie tez uruchomic cykliczny konkurs na blog miesiaca - oczywiscie z jakimis nagrodami i reklama na glownej stronie forum.

czekamy na Wasze opinie.

#2 GrzegorzF20

GrzegorzF20

Szajbus

• Members
  • 2834 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, motory, akwarystyka, siatkówka, audio, narty, & piękne kobiety:-)

Napisano 30 marzec 2007 - 19:20

pomysl bardzo ciekawy, tyle ze po pojawieniu sie fotek znowu bylyby komentarze typu miesiarz itp no chyba, ze nie byloby mozliwosci komentowania albo poprotu bardziej przestrzegac regul -ale to jest rownoznaczne z tym ze modelatorzy musieliby dluzej i czesciej przegladac to co my piszemy - a to raczej da samych przyjemnosci nie nalezy:-) pozdr
Burza gdy się zbiera w DOMU - idź na ryby po kryjomu!!!
RAPR

#3 wolfik

wolfik

Szajbus

• Moderator
  • 1160 postów

Napisano 30 marzec 2007 - 19:42

jak napiszesz bzdury - nikt Twojego bloga odwiedzal i czytal nie bedzie:)
a z chamstwem jakos sobie radzimy.

qrde przeciez nie mozemy czegos nie robic i nie isc naprzod w obawie przed garstka chamow! nas ludzi normalnych i kulturalnych jest wiecej!
coco jumbo i do przodu! icon_smile.gif

#4 Tomaszek

Tomaszek

Weteran

• Members
  • 756 postów

Napisano 31 marzec 2007 - 07:52

Uważam żę to dobry pomysł - co prawda Ci co już mają blogi pewnie ich nie przeniosą (jak ja) ale może to zachęci kilku nowych użytkowników do blogowania icon_smile.gif

Bezduszni! Nie krzywdźcie tego szlachetnego suma. Albowiem w jego piersi bije serce kochanka. A jeśli my zajrzymy do naszych, czyż nie znajdziemy tam serca suma?

#5 wędkarz1992

wędkarz1992

Weteran

• Members
  • 233 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo

Napisano 31 marzec 2007 - 18:49

Admin zawsze ma racje icon_wink.gif hehe icon_biggrin.gif Ja sie osobiscie na to pisze icon_smile.gif pozdro
Cenie tych, którzy złowią i wypuszczą ;]

#6 Guest_Kuba_*

Guest_Kuba_*
  • Guests

Napisano 05 kwiecień 2007 - 21:08

Witam

Myślę że jest to dobry pomysł, a co do chamskich komentarzy itd. pewnie jest możliwość aby właściciel danego Bloga sam sobie na nim był sobie moderatorem...oczywiście tylko tam no i nad nim byliby jeszcze modowie z forum...tak sobie gadam bo właściwie się na tym nie znam icon_smile.gif

Pozdrawiam
Kuba

#7 Tomaszek

Tomaszek

Weteran

• Members
  • 756 postów

Napisano 05 kwiecień 2007 - 23:23

pewnie jest możliwość aby właściciel danego Bloga sam sobie na nim był sobie moderatorem...oczywiście tylko tam no i nad nim byliby jeszcze modowie z forum...tak sobie gadam bo właściwie się na tym nie znam

Tak to właśnie działa Kuba.
Bezduszni! Nie krzywdźcie tego szlachetnego suma. Albowiem w jego piersi bije serce kochanka. A jeśli my zajrzymy do naszych, czyż nie znajdziemy tam serca suma?

#8 Mati z Gliwic

Mati z Gliwic

Weteran

• Members
  • 113 postów

Napisano 06 kwiecień 2007 - 11:07

Dobrze to może być fajne z tymi blogami, ale czy wszyscy / część umi dobrze pisać bloga ?i konfigurwac go itp ? pozdro !
:))

#9 wolfik

wolfik

Szajbus

• Moderator
  • 1160 postów

Napisano 06 kwiecień 2007 - 11:50

tydzien-dwa i beda blogi
powinny byc na tyle proste, zeby poradzila sobie nawet roslina doniczkowa:)

#10 Szymon92

Szymon92

Wędkarz

• Members
  • 10 postów

Napisano 03 czerwiec 2008 - 22:13

Mam pytanie , gdy chce zalozyc swojego bloga , system prosi mnie o podanie adresu url :/ zabardzo niewiem jaki adres tam wpisac ;/ prosze o pomoc

#11 wolfik

wolfik

Szajbus

• Moderator
  • 1160 postów

Napisano 08 czerwiec 2008 - 10:00

nie podajesz tam zadnego adresu, wtedy blog utworzy sie w domenie splawik.com.pl

http://www.splawik.c...a_Blogu___11877

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych