Skocz do zawartości

Zdjęcie

Lublin, Gdzie Na Rybki?

41 odpowiedzi w tym temacie

#21 cfietok

cfietok

Wędkarz

• Members
  • 48 postów

Napisano 19 kwiecień 2007 - 08:38

QUOTE(qba15.pl @ czw, 19 kwi 2007 - 01:10) Wyświetl post

Nigdy nie miałem okazji. A był ktos moze w Jedlance? Potrzebuje dokładnej relacji na temat tego łowiska bo niedługo mam tam zawody icon_biggrin.gif
widze ze kolega ostro staruje w zawodach icon_smile.gif

#22 qba15.pl

qba15.pl

Weteran

• Members
  • 424 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, muzyka

Napisano 19 kwiecień 2007 - 13:38

Ee tam od razu ostro icon_razz.gif zaproszenie dostałem to jade icon_biggrin.gif ale łowiska nie znam i w tym problem icon_razz.gif
NO KILL !!

RATUJ SZCZUPAKA !! http://www.szczupak.org

#23 kozielek

kozielek

Wędkarz

• Members
  • 19 postów

Napisano 20 czerwiec 2007 - 18:16

ja jezdze nad wytyckie bardzo lubie to jezioro, czasem nad zalew, stawy w niedzwicy i bychawie ale najbardziej to wytyckie tyliko ze troche daleko - pod wlodawa

#24 alien

alien

Wędkarz

• Members
  • 49 postów

Napisano 22 czerwiec 2007 - 09:09

staw w Poniatowej icon_smile.gif karaś,okoń,szczupak,sandacz,amur,karpik,leszczyk itd.itp. icon_smile.gif a pozatym staw na Leśniczówce między Poniatową, a Opolem Lubelskim icon_smile.gif tzw."zapadlak" icon_biggrin.gif był tam ktoś może, w tamtym roku było lepiej bo teraz jest plaga koluchow, ale są tam ładne szczupaki i sumy icon_smile.gif Polecam na spinning lub na żywca icon_smile.gif

#25 Grzechuu

Grzechuu

Początkujący

• Members
  • 9 postów

Napisano 14 lipiec 2007 - 19:51

Dużo leszczy i płoci wiem z relacji kolegi icon_smile.gif , niedługo wybieram sie nad ZZ i zastanawiam sie czy warto brac spining ? Mieszkam na Wrotkowie ;D a od 1 roku zaczynam przygode wedkarska icon_smile.gif , wiec nie wiem czy warto spiningowac na ZZ bo nigdy nie próbowałem , i chcialbym sie jeszcze dowiedziec na co tam mam sie ustawic ? icon_smile.gif

#26 Parnas

Parnas

Początkujący

• Members
  • 6 postów

Napisano 19 lipiec 2007 - 11:59

Na Zalew teraz nie warto bylem w sobote nic nikomu nie brało a było dość dużo wędkarzy.

#27 szbad

szbad

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 23 lipiec 2007 - 18:32

A krężniczanka?

Od paru lat nie wiem co tam się dzieje, ale mój ojciec kiedyś regularnie łapał tam pstrągi ?

#28 sandacz99

sandacz99

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 05 sierpień 2008 - 21:46

CYTAT(BarT @ pon, 26 mar 2007 - 01:02) Wyświetl post
Witam, prosze o sugestie gdzie w okolicach lublina mozna powędkować. jakies ciekawe łowiska??

Ja mieszkam niedaleko Jez Dratów. To jakieś 40 km od Lublina. Nad jeziorem jest kilka ciekawych miejsc np. w trzcinach albo na przestrzeni bez trzcin ani krzaków. Tutaj jak chce sie coś wiekszego złowić to trzeba przyjechać o drugiej trzeciej nad ranem albo na noc.
Ryb w tym jeziorze jest sporo mógł bym wypisywać ale dużo tego ze 20/25 gatunków różnych ryb od uklejek do szczupaków i sandaczy. Tylko ty trzeba umieć dobrze łowić. icon_biggrin.gif

#29 fishunterka

fishunterka

Wędkarz

• Members
  • 39 postów
  • Zainteresowania:Lubie czytać, ryby łowić,<br />Mojej siostrze na złość robić.<br />nienawidze zimnej wody<br />i debilskiej garderoby.<br />Robie co mi do łba wpadnie.<br /><br />...wierszyk wyszedł nawet ładnie?

Napisano 07 sierpień 2008 - 19:32

ja mieszkam w Bychawie, tam są stawy komercyjne(kiedyś tam łowiłam, ale monotonia! ale są ładne karaski, karpie i ostatnio niezłe amury). niedaleko stawów jest łow. specjalne ,,Zalew Podzamcze", dość rybny, niewielki zbiornik, wiele gatunków ryb(ale na sandacza nie ma co liczyć...)karpie, amury, duże płocie, szczupaki, sumy, karasie, wzdręgi, liny... i jeszcze pare. często przyjeżdżają do nas na zawody wędkarze z Lublina. pozwolenie roczne kosztuje chyba 140zł dla wedkarzy spoza koła, nie ma weekendówek od 2009r. a sumów jest niewiele, ale za to niemałe. są obostrzenia regulaminu, głównie na wymiary i limity niektórych ryb.
no, co sie bede rozpisywać. jak chcecie sie więcej dowiedzieć to piszcie na gg:11064863
połamania wędek:-)

Użytkownik fishunterka edytował ten post 29 grudzień 2008 - 12:39

#30 endriu

endriu

Wędkarz

• Members
  • 48 postów

Napisano 06 wrzesień 2008 - 11:36

ja mieszkam koledzy w jastkowie, to jest pomiędzy lublinem a warszawą, wiecie gdzie w tych okolicach, czyli w sumie na tej mapce którą tu ktoś zamieścił, można połowić rybki bez karty ?

#31 Pranzi

Pranzi

Początkujący

• Members
  • 3 postów

Napisano 28 sierpień 2009 - 22:16

oooo widzę, że dawno tu nikt nie zaglądał, więc jestem ;p

Byłem ostatnio nad ZZ, ale te leszcze już wychodzą mi uszami...

Chciałbym złapać tam coś "większego".

Łowię na grunt, zwykle biały robal i jakaś zanęta do koszyczka. Co zrobić, żeby wzięło coś większego? (nie mam spiningu)

Jutro najprawdopodobniej będę na Kszczeniu taktyka ta sama...

#32 Gelo99

Gelo99

Weteran

• Members
  • 386 postów

Napisano 07 listopad 2009 - 18:30

a jak jest na ZZ ze spininngiem z brzegu czy tylko łódź?

- wesprzyj nas w walce o GÓRNIK

#33 chrupek98

chrupek98

Wędkarz

• Members
  • 39 postów

Napisano 11 listopad 2009 - 15:16

zalew w nieliszowie ma ponad 1200ha jest tam dużo szczupaków na rzywca i leszcze.

#34 Kilol

Kilol

Weteran

• Members
  • 157 postów

Napisano 12 listopad 2009 - 15:28

Wiecie że do Zalewu Zemborzyckiego wpuścili 4 tony szczupaków i sandaczy ? icon_twisted.gif
A to wszystko, aby wyjadały ikrę leszczy. Ja osobiście się z tego cieszę.

CYTAT(Gelo99 @ sob, 07 lis 2009 - 19:30) Wyświetl post
a jak jest na ZZ ze spininngiem z brzegu czy tylko łódź?

Byłem ostatnio tam i widziałem jak złapali szczupaka z brzegu. Miał 65 cm, czyli ładny okaz icon_wink.gif

Użytkownik Kilol edytował ten post 12 listopad 2009 - 16:27

#35 borysek

borysek

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 13 listopad 2009 - 11:43

a Prawiedniki znacie? To kolo Bystrzycy i Lublina. Kiedys bylem tam latem, nie wiem, jak na jesieni, ale latem niezle mi poszlo. Pstraga nie udalo mi sie zlapac, ale podobno mozna - o najlepszych przynetach na pstraga i inne rybki w tych stawach pisza tu http://www.wedkuje.p...rawiedniki,4373. Jeszcze kolo Lublina jest jezioro Łukcze, tam tez mi sie cos trafilo, ale to troche dalej, jakies 30 kilometrow, moze wiecej

#36 chrupek98

chrupek98

Wędkarz

• Members
  • 39 postów

Napisano 15 listopad 2009 - 16:52

Polecił bym zbiornik w nieliszowie dużo sandaczy,miętusów,szczupaków,i pełno sumów po 50kg polecam i leszczy pełno duże płotki i węgorze

#37 Chyny

Chyny

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 12 sierpień 2010 - 19:27

Witam Lubelskich wędkarzy teraz jak tam gdzie doradzacie temat odświeżam bo minął rok

#38 KapitanBomba

KapitanBomba

Wędkarz

• Members
  • 25 postów
  • Zainteresowania:Głównie feeder i klasyczny grunt.

Napisano 09 maj 2013 - 13:14

Ostatnio wybralem się w dwa nowe miejsca (nowe dla mnie) koło Lbn Łowisko Jedlanka i Łowisko Wzory wszystko opisałem oczywiście na blogu, są cenniki oraz najświeższe info icon_smile.gif
Dziennik wędkarski - taki sobie blog o tym pięknym hobby, opisy łowisk, sprzętu, metod i wiele wiele innych.

#39 Daniel_CzT

Daniel_CzT

Początkujący

• Members
  • 4 postów

Napisano 18 maj 2013 - 10:09

CYTAT(alien @ pią, 22 cze 2007 - 12:09) Wyświetl post
staw w Poniatowej icon_smile.gif karaś,okoń,szczupak,sandacz,amur,karpik,leszczyk itd.itp. icon_smile.gif a pozatym staw na Leśniczówce między Poniatową, a Opolem Lubelskim icon_smile.gif tzw."zapadlak" icon_biggrin.gif był tam ktoś może, w tamtym roku było lepiej bo teraz jest plaga koluchow, ale są tam ładne szczupaki i sumy icon_smile.gif Polecam na spinning lub na żywca icon_smile.gif

a dokładnie o który staw ci chodzi w poniatowej jest ich troche??

#40 Concretny

Concretny

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 01 październik 2015 - 11:55

wybieram się dziś na wieprz do trawniki, może ktoś chętny na całą noc ??

a do tego mam pytanko często jeżdżę przez piaski i tam są strasznie duże stawy może ktoś wie czy one są PZW czy płatne ?

18.jpg

Użytkownik Concretny edytował ten post 01 październik 2015 - 12:45

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych