Skocz do zawartości

Zdjęcie

Super Zanęta

293 odpowiedzi w tym temacie

#281 robert9174

robert9174

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 19 sierpień 2011 - 07:27

Ciekawe czy lina tym zwabie

#282 sebcio96

sebcio96

Wędkarz

• Members
  • 19 postów

Napisano 22 sierpień 2011 - 17:06

Jutro wypróbuje tą zanęte. Licze na udany połów.

#283 bobas92

bobas92

Wędkarz

• Members
  • 29 postów

Napisano 22 sierpień 2011 - 18:37

Też mam zamiar ją jutro wypróbować. Tylko nie wiem czy zachowalem proporcje. 1kg bulki, 1kg kaszy, 250gr platkow, kakao na oko, 2x paczki przyprawy do piernika, i dodalem do tego kukurydzy suchej. Chcialbym tym zwabić leszcza bo nad tym jeziorkiem co lowie nic po za plocia i wzdręgą nie moge dorwać, a są tam ryby wierze w to! Jutro napisze jakie efekty, na hak bialy, pszenica lub czerwony.Pozdro!

#284 bobas92

bobas92

Wędkarz

• Members
  • 29 postów

Napisano 22 sierpień 2011 - 18:37

Też mam zamiar ją jutro wypróbować. Tylko nie wiem czy zachowalem proporcje. 1kg bulki, 1kg kaszy, 250gr platkow, kakao na oko, 2x paczki przyprawy do piernika, i dodalem do tego kukurydzy suchej. Chcialbym tym zwabić leszcza bo nad tym jeziorkiem co lowie nic po za plocia i wzdręgą nie moge dorwać, a są tam ryby wierze w to! Jutro napisze jakie efekty, na hak bialy, pszenica lub czerwony.Pozdro!

#285 bobas92

bobas92

Wędkarz

• Members
  • 29 postów

Napisano 22 sierpień 2011 - 18:45

#286 bobas92

bobas92

Wędkarz

• Members
  • 29 postów

Napisano 22 sierpień 2011 - 21:18

Kurde cos mi net przymulił. Niech ktoś usunie te 3 posty.

Użytkownik bobas92 edytował ten post 22 sierpień 2011 - 21:19

#287 sławekj

sławekj

Początkujący

• Members
  • 7 postów

Napisano 04 wrzesień 2011 - 20:30

Zanęta sprawdziła się icon_mrgreen.gif łowiłem dziś na jez.rogozinskim.Gostek siedział 15 metrów odemnie i nie wierzył.Pytał co to jest,odpowiedziałem że dragon na leszcza,dodałem tam puszke kukurydzy tylko hehe icon_mrgreen.gif mój wynik to 14 leszczyków w tym jeden 40 cm, a brania dziś były rzadkie,warunki dziś były kiepskie albo juz po białej rybie,facet siedział i rzucał mięsem,złapał 2 leszczyki i 4 krąpie,już widze co by sie robiło jak by był szczyt sezonu na leszcza.

#288 danilo7

danilo7

Wędkarz

• Members
  • 23 postów
  • Zainteresowania:komputer i wędka.

Napisano 02 wrzesień 2012 - 13:53

Ten przepis jest genialny.Dziś złowiłem sumika, kilka karpii i 12 srebrnych karasi.Wszystko weszło podczas używania tej zanęty.

#289 simon661

simon661

Weteran

• Members
  • 207 postów
  • Zainteresowania:komputer

Napisano 13 kwiecień 2013 - 13:41

WItam wszystkich. widze ze temat badzo sie rozwinal icon_smile.gif przepraszam, ze nie odpisywalem tym ktorzy pisali do mnie na priv, ale nie wchodzilem na forum ladne pare lat. ciesze sie, ze lowicie na zanete wymyslona przeze mnie i mam nadzieje , ze macie dobre wyniki.
3 xPŁOĆ

http://gruby2661rock.blog.onet.pl/ moja strona www!

#290 kuba2403

kuba2403

Wędkarz

• Members
  • 24 postów

Napisano 01 maj 2013 - 10:46

Ta zanęta nie działa... 3 razy wyprobowałem ją i nic, zero brań a łowiłem na starorzeczu pod Białymstokiem. Zrobiłem wszystko tak jak napisane i nic. Nie mam szczęscia do ryb. Ale to było w tamtym sezonie jutro jadę na rybki z rana i chcem ją znowu wypróbować. Pozdrawiam

#291 Astarot

Astarot

Weteran

• Members
  • 758 postów

Napisano 01 maj 2013 - 12:08

Prosiłbym założyciela tematu o dopracowanie przepisu na 1 stronie tematu żeby nie trzeba bylo wertować 15 stron, tj wpisz jak mozesz wszystkie kombinajce zanety na 1 stronie.
Dzieki i pozdrawiam
Życie jest zbyt smutne i szare ażeby nie szukac promieni słońca w postaci jaj, ot dla przykładu na tym forum.

#292 Daniel_CzT

Daniel_CzT

Początkujący

• Members
  • 4 postów

Napisano 16 maj 2013 - 09:51

A jakbym do uniwersalnej zanęty Traper dodał cukru waniliowego i kakao, to czy zwiększyłbym swoje szanse na karpia??

#293 dorsz82

dorsz82

Weteran

• Members
  • 201 postów

Napisano 18 maj 2013 - 06:32

CYTAT(simon661 @ sob, 13 kwi 2013 - 17:41) Wyświetl post
WItam wszystkich. widze ze temat badzo sie rozwinal icon_smile.gif przepraszam, ze nie odpisywalem tym ktorzy pisali do mnie na priv, ale nie wchodzilem na forum ladne pare lat. ciesze sie, ze lowicie na zanete wymyslona przeze mnie i mam nadzieje , ze macie dobre wyniki.

Witam wczoraj wypróbowałem żanetę z 1 strony. Łowiłem na widawie od 19:30 do 21:30 Efekt 12 płóci 25+ i 10 małych ale ryba zaczęła najlepiej brać pod koniec i brała by dalej jak bym został dłużej Zaneta rewelacją

#294 Daniel_CzT

Daniel_CzT

Początkujący

• Members
  • 4 postów

Napisano 19 maj 2013 - 07:53

zrobiłem zanętę po swojemu + dodałem kilka składników ze strony 1 muszę powiedzieć, że nie spodziewałem się aż takiego efektu byłem wczoraj na stawie u znajomego i już po 10 minutach 25 cm bękart a po 45 min szwagier złapał 30 cm bękarta. Założyłem zanętę na sprężynę i po 1,5 godz. złapałem karpia 2,5 kg. Zanęta się sprawdziła!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych