Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wyprawki Spławikowo, Gruntowe; Malorsky & Cebula

127 odpowiedzi w tym temacie

#121 Malorski19

Malorski19

Weteran

• Members
  • 188 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, Koszkówka, Siłka

Napisano 06 grudzień 2007 - 21:19

Akurat ten to było nie na miejscu icon_wink.gif sorki icon_biggrin.gif napisałem to z poddenerwoania icon_wink.gif ..

#122 Pablito

Pablito

Weteran

• Members
  • 462 postów
  • Zainteresowania:Wedkarstwo,Fotografia

Napisano 06 grudzień 2007 - 21:21

[quote name='Malorski19' date='czw, 06 gru 2007 - 20:46' post='101292']
Ja tego nie naspisałem xD xD xD icon_razz.gif ... nie ale na serio rybka jak na warunki panujące tego dnia brała nie najgrzej i wynik w granicach 2kg/4h łwoeinia (nie 5 jak napisałeś) uważamy za przyzwoity (tam rybka nie bieże ładna te krąpie, ukleje nie były za wielkie po ok 20-40g, a płocie ok 250-300g). Noo Miłosz przesadził trochę z tymi kadrami i sprzętem icon_smile.gif. Ale staramy się "wypaść" jak najbardziej profesjonalnie icon_wink.gif i tak też łowić. Z roku na rok startujemy w co raz to poważniejszych imprezach starając się zdobyć nowe doświadczenia i radzić sobie w trudnych dla nas sytuacjach. Tyczkami łowimy zaledwie rok - sezon (nawet nie cały ja zacząłem w czerwcu, Miłosz w kwietniu) i jak na zdobyte doswiadczenie to oceniamy się nieźle icon_smile.gif.

Normalnie jakbym slyszal Braci LECHA I JAROSLAWA...

icon_mrgreen.gif
Wędkarskie wyprawy 2013r.
Cyprinus Carpio & Ctenopharyngodon idella

Wschod-Zachod Slonca Fazy Ksiezyca
Pogoda IMGW

#123 Patryk Ch.

Patryk Ch.

Wędkarz

• Members
  • 10 postów

Napisano 06 grudzień 2007 - 21:34

Malorski nie masz za co przepraszać. Zawody? Czemu nie. Ale jak chcecie się zmierzyć to my jesteśmy gospodarzami, tzn robimy to tak żeby było bliżej nas i możemy to zrobić na łowisku, którego nie znamy. Wy będziecie mieli materiał na nastepny artykuł a my frajdę ze spotkanie z Wami. Można również spotkać się na jakiś zawodach. Trzeba być konsekwentnym w tym co się mówi i pisze icon_smile.gif. Zapewne wielkich szans nie mamy, ale zawsze można powalczyć, w końcu książki nie ocenia się po okładce, prawda?

#124 Kajzer

Kajzer

Wędkarz

• Members
  • 10 postów

Napisano 06 grudzień 2007 - 21:36

Cebula ale ty nie rób tak, że porównujesz sie do słabszych i uważasz sie za dobrego zawodnika (po roku łowienia wyczynowego) tylko porównuj sie do najlepszych i napewno wyjdzie ci to nalepsze. Ja i wielu których znam porównuje sie do najlepszych bo jeśli chce sie dążyć do ich poziomu to nie można sie porównywać do gorszych bo to nie ma sensu a ty tak robisz.

#125 galant

galant

Weteran

• Members
  • 864 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisano 07 grudzień 2007 - 07:54

bez urazy panowie, ale jak czytam ta dziecinadę to zastanawiam się czy nie zrobić restarcika! Dajcie spokój z tą idiotyczną przechwałą. A chłopcy, jak napisał Pablito pokarzcie że macie trochę pokory, bo widzę że czułka i noski jeszcze za wysoko unosicie. I tu mam prośbę do moderatorów, aby zblokowali temat na pare dni-by młodzieńcy trochę ochłonęli. Pozdrawiam

#126 cebula111

cebula111

Szajbus

• Members
  • 1283 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo, siatkówka

Napisano 07 grudzień 2007 - 09:01

Ja tylko opisywałem sowje wyprawy z Piotrkiem zawody itp. dwa razy wzięłem ryby- zostałęm nazwany miesiąrzem. Jeźdzę na zawody, zapisałem się do klubu wędkarskiego- to co robię robię konsekwentnie i tlyko wjazdy na mnie icon_wink.gif
Panie galant ja nie mam z czego ochłonąć, kiedyś napisaliście że łapiemy drobnice na Skąpym- a tam o plotke 18 cm to już jest trudno! Za nami wstawił się Nodan, który naprawdę łapie dobrze zarówno na rzece jak i na jeziorze...
To wy do nas pszecie a my odpowiadamy.
P.S Prowadzimy nasze opwowiadania a nazwa jest taka jak mi się podoba. Bo nie jest kolejną z serii: moja wyprawy, Skąpe xx.xx.xxxx.
i wcale nie jest durna icon_twisted.gif
Jak chcecie podyskutować PW prosze, bo po co robić coś, może ktoś chce naprawdę poczytać i poglądać zdjęcia znad wody (ja lubię to robić, nawet na innych forach) icon_wink.gif

Użytkownik cebula111 edytował ten post 07 grudzień 2007 - 09:11

Gold Series czy Top Secret oto jest pytanie.

#127 Malorski19

Malorski19

Weteran

• Members
  • 188 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, Koszkówka, Siłka

Napisano 07 grudzień 2007 - 09:30

heh Miłosz i to jego wiadro ... xD (dobra dajmy sobie z tym spokój). W czasie tego sezonu na ok 50-60 wyjazdów ryby brałem TYLKO 2 razy: 1 raz - brałem tą drobnice przyznaje, tylko że większa ryba tego dnia nie brała (jak zwykle), a brałem dla babci bo mnie porosiła - czy to już mięsiarstwo zabrać coś dla swojej rodziny (ROZUMIEM JAK BYM BRAŁ CAŁY CZAS, ALE BRAŁEM TYLKO RAZ !!!!!!!!!! - chodzi o drobnice), a drugi raz będąc na rybach robiliśmy grila to wziałem 3 leszczyki każdy po ok. 0,5kg. To wszystko !!! a wy pokazujecie nas jakbyśmy mieli miedzynarodowy koncern rybny, który wszystko przerabia na kotlety. Idąc dalej jestem młodym człowiekiem, ale człowiekiem całe życie jest przede mną, czasem robie coś źle czasme dobrze, udolnie albo nieudolnie. W porównaniu z moimi niektórymi rówieśniakmi staram się wszystko rozwiązywać drogą pokojową, albo dochodzić do wspólnego kompromisu. Miłosz jak moża WNIOSKOWAĆ z tekstu jest zaciorny, że to tak określe "agresywny" icon_biggrin.gif, ale tak naprawde to fajny chłopak (bez podtesktów xD), który jak młody człowiek jest ambitny, moze czasem za bardzo, ale jak każdy Z WAS w młodości lubi zabłysnąć, pokazać się czasem sprawiając sobie kłopoty albo pogarde, ale co zrobić każdy był jest i będzie młody - nie zapomnijcie o tym !!! Jeśli chodzi o sam wyjazd to faktycznie troszke przesadził z tym sprzętem xD ... ale (odośnik wyżej), każdy ma prawo oceniać, każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie, ale wy robicie to trosze z przesadą, niedługo będziecie nam zarzucać że nie mamy haczyków w osobnych torebkach, ludzi troche się opanujcie. Jeśli chodzi o same zawody to starujemy w nich już ok 5-6lat. W tym zawodów gdzie używaliśmy tyczek ok roku, musimy się jeszcze wiele nauczyć, jeździliśmy na wiele zawodów w tym roku, ale nie łowić ale po to aby podpatrywać prawdziwych zawodówców w akcji, podpatrzyć co robimy źle a co dobrze. Ja przynajmniej nie uważam się za wielkiego mistrza który potrafi wszyskim skopać dupe, wielu z was napewno by to zrobiło, ale ja się do tego umiem przyznać że przegram, a ty zaczyna się robić na odwrót to wy zaczycie się wywyżaszać, bo z tego co tu piszecie wynika, że wy jesteście święci, wszystko wam wychodzi - niech ktoś zaprzeczy, no prosze ... słucham !!! Mam nadziej że będziecie wyrozumialsi dla nas, bo jak narazie tymi testami zamiast zachecić nas do jak wy to określacie prawdziego wędkarstwa, to tylko nas zniechęcacie ...
Pozdr. Malorski19

P.S. Jeśli chodzi o wazenie ryb to ważymy włąsnie po to zeby zobaczyć, co mozna porawić aby od ostatniego pobytu nas wodą, aby osiągnąc dobry wynik, ryby po za siatką przebywają dosłownie sekundy i od razu wracają do wody (z tym mieżeniem to naprawde przesadzilićie, jeśli się myle prosze mi podać jakiś post gdzie napsiane jest gdzie KAŻDA ryba ma podaną wagę i długość), a gdy się pakujemy - ok. 15min to żadna rybka nawet namniejsza nie pływa brzuchem do góry icon_wink.gif

#128 GrzegorzF20

GrzegorzF20

Szajbus

• Members
  • 2834 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, motory, akwarystyka, siatkówka, audio, narty, & piękne kobiety:-)

Napisano 07 grudzień 2007 - 11:01

dobra ja tam was moge przeprosic za niektore slowa ale takie mialem odczucia po pierwszym przeczytaniu (i nie tylko ja) a teraz wnioskuje ze troche zle opisywaliscie swoje wyprawy i z tego wynikl ten caly spor choc nie ukrywac ze i tak za duzo w tym rywalizacji i zawody miedzy soba powinny byc inaczej rozgrywane i wasze zachowanie takze powinno byc troszeczke inne (no i kilka innych bledow) ale jestescie jeszcze mlodzi to macie czas:-)tylko obyscie poszli w dobrym kierunku!!! tylko moze takze piszcie jeszcze zanim wrocicie z wody artyluly bo co dwie glowy to nie jedna:-)-bez zadnych kontekstow, ja tez lubie opisywac swoje wyprawy ale trzeba to robic z glowa bo wystarcza nie takie slowa i juz ktos sie znajdzie kto najedzie -a my np tylko chcielismy przekazac co innego wiec trzeba uwazac co sie pisze i dodawajcie jakies inne rzeczy zwiazane z wedkarstwem od siebie a nie tylko opisywac rywalizacje a na pewno bedzie lepiej -pokazcie ze umiecie docenic/zauwazyc przyrode a nigdzie nie widzialem ani jednego zdjecia otaczajacej was przyrody wiec moge wnioskowac ze nie czujecie tak do konca tego wedkarstwa ale to rowniez wynika z byc moze waszych niedorobek nic koncze bo wskazowek jeszcze mogloby byc duzo:-)ale sami musicie do niktorych dojsc czego zycze

pozdr
Burza gdy się zbiera w DOMU - idź na ryby po kryjomu!!!
RAPR

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych