Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wyprawki Spławikowo, Gruntowe; Malorsky & Cebula

127 odpowiedzi w tym temacie

#41 arcio99

arcio99

Szajbus

• Members
  • 2335 postów
  • Zainteresowania:wędkowanie, motoryzacja

Napisano 20 maj 2007 - 21:15

no wlasnie, teraz to zero zdjec! Co jest panowie? Nie lubie suchych opowiadan...

#42 arcio99

arcio99

Szajbus

• Members
  • 2335 postów
  • Zainteresowania:wędkowanie, motoryzacja

Napisano 20 maj 2007 - 21:28

no wlasnie, teraz to zero zdjec! Co jest panowie? Nie lubie suchych opowiadan...
.....::::: !! WODOM CZEŚĆ !! :::::.....

Piszę poprawnie po polsku

#43 cebula111

cebula111

Szajbus

• Members
  • 1283 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo, siatkówka

Napisano 21 maj 2007 - 06:15

NIe mogłem brac telefonu na ryby Nokia N72, a ostatnio praktycznie całyczas padało to też nie chciałem aby cyfrak się zamoczył ;/
Gold Series czy Top Secret oto jest pytanie.

#44 Malorski19

Malorski19

Weteran

• Members
  • 188 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, Koszkówka, Siłka

Napisano 26 maj 2007 - 13:05

Ahhh ... co za pogoda ... prawie bezwietrznie, żar leje się z nieba ,a jutro kolejne zawody ... Tym razem jade sam bo na te zawody Miłosz pojechać nie może (bo jest z innego koła). Mam nadzieje że pogoda utrzyma się do jutra, bo na tych dwóch poprzednich zwodach (rok temu i 2 lata temu) lało straszliwie i mam nadzieje że to zostanie w tym roku przełamane icon_smile.gif Relacji spodziewajcie się jutro (niedziela) po południu albo wieczorem. 2 lata temu byłem 3, a rok temu 5 zobaczymy jutro licze przynajmniej na pierwszą 3 ... Na tych zawodach ludzi troche będzie dlatego bycie najlepszym może sprawić więcej satysfakcji icon_mrgreen.gif Do usłyszenia pozdr. Malorski19 icon_smile.gif !!

#45 Malorski19

Malorski19

Weteran

• Members
  • 188 postów

Napisano 27 maj 2007 - 16:18

Nooo i po zawodach icon_wink.gif
27 V 2007r. - J. Skąpe
Pogoda zdecydowanie dopisała było gorąco ale wiał kojący delikatny wiaterek.
Zawodników paru przybyło juniorów było ok. 15-20 (nie znam dokładnej liczby) i troche seniorów. Autobus podjechał po mnie ok 6.20 nad jeziorem byłem ok 6.40 szybka odprawa, losowanie ... Polosowałem znakomicie stanowisko miałem to na którym zawsze na treningu siedział Miłosz (przy krzakach był kiedyś na zdjęciu kiedy byliśmy z jego kuzynką na zdjęciu z leszczykiem icon_smile.gif )
7-8 przygotowania. 7.55 zaczynam nęcić napierw 8 kul ziemi z jokersem na to 10 kul zanęty.
8 łowimy !!!!
Zaczęło się świetnie ryba za rybą przez pierwsze pół godzinki ok 25 płoci (już takich porządniejszych), potem jeden krąpik 25cm 20dkg (potem jeszcze wpadły dwa mniejsze po 10dkg). Potem te większe płotki gdzieś znikły za nie weszły ukleje kiełbie okonki (utrapienie męczyłem siez nimi pół godziny icon_neutral.gif ) i oczywiście płoteczki (już te małe icon_mrgreen.gif ) Przez następne 3 godzinki (tj do końca zawodów) męczyłęm drobnice. Podrodze miałem przygode z leszczem takim 50-60dkg kórego poza cięciu wzorowo prowadziłem go do podbieraka jednak pacnął raz ogonem o wode i tyle go widziałem icon_confused.gif ...
Mój wynik to 1900pkt. i 2 miejsce znowu icon_biggrin.gif !! No cóż przyznaje bez bicie pierwszy uczestnik wyprzedził mnie zdecydowanie po miał 2800pkt. a trzeci miał 1500pkt.
zawody uważam za udane wcześniej założony cel sięprawdził tzn. bycie w pierwszej 3 icon_wink.gif
Załączam zdjecie pucharka inne zdjecie będą później bo kumpel robiła zanim je dostane to troche minie narazie jedna fota z kamerki icon_wink.gif pozdr. do usłyszenia

P.S. Następne zawody mamy juz za tydzień tj. w sobote 2.06 tym razem juz na innym zbiorniku ojjjj będzie ciekawie ... icon_wink.gif

Załączone miniatury

• 165825.jpg

#46 cebula111

cebula111

Szajbus

• Members
  • 1283 postów

Napisano 28 maj 2007 - 06:20

Tylko pograulowac Piotrek, ale mogłeś połowc lepiej, zawsze człowiek czuje pewien niedosyt, nie wiadomo, gdzię będą kolejne zawody ;p
POzdro icon_biggrin.gif

#47 rzeczka lyna

rzeczka lyna

Weteran

• Members
  • 466 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisano 30 maj 2007 - 14:13

CYTAT(Malorski19 @ nie, 27 maj 2007 - 16:18)  
Nooo i po zawodach icon_wink.gif

Mój wynik to 1900pkt. i 2 miejsce znowu icon_biggrin.gif !!

3 godzini i tylko 1,9kg :/ słabiutko

Użytkownik rzeczka lyna edytował ten post 30 maj 2007 - 14:13

weekend bez wędki to weekend zmarnowany...
pozdrawiam Tomasz

Sklep Wędkarski "Ryb iOgon"

#48 Malorski19

Malorski19

Weteran

• Members
  • 188 postów

Napisano 30 maj 2007 - 15:01

rzeka lyna na pierwszy rzut oka wydaje się że słabo
ogólnie ludzie słabo połowili w ten dzień wszystko przezten upał
Ten junior i zwycięsca seniorów mieli tak dużo tylko potem pare osób jak ja ok 2000 reszta potem ponizej 1500 icon_wink.gif

#49 nodan

nodan

Weteran

• Members
  • 159 postów

Napisano 08 czerwiec 2007 - 09:46

A jutro na wiśle o puchar prezydenta grudziadza startujecie?. bo to sa 3 zawody w jednym:
1.puchar prezydenta
2. mistrzostwa rejonu
3.gp okregu

Użytkownik nodan edytował ten post 08 czerwiec 2007 - 09:48

NodaN kiedys mówili,że ja nawet w studni rybę złowię :)
www.tyczka.net
www.matchfishing.pl

#50 cebula111

cebula111

Szajbus

• Members
  • 1283 postów

Napisano 08 czerwiec 2007 - 19:15

Elo Nodan.... Bedziesz jutro? Bo ja tak, ale coś czuje, że mi będzie ciężko bo dzisiaj idę na lekko imprezkę. A tak w ogóle to szkoda, że wszytko połączone;( Będzie mniej zawodów, a tak w ogóle to ja się natsaiwałem na jutro na Skąpe na Mistrzostwa Powiatu a tu GP okręgu puchar prezydenta itp. A tak w ogóle to w GP bierze udział tylko WKS Toruń, pucharze prezydenta wszyscy nie w klubach, a o rejonie to nie słyszałem ;/ A dzisiaj byłem wkole. Rejon chyba jest w touniu nad wisłą icon_biggrin.gif
Pozdro

#51 nodan

nodan

Weteran

• Members
  • 159 postów

Napisano 10 czerwiec 2007 - 08:05

To był też rejon- połaczyli z pucharem prezydenta w nazwie.A szkoda bo byłyby jeszce jedne zawody. Widziałęm ,że wygrałeś klasyfikację juniorów...A ja seniorów icon_smile.gif Zapomniałem pogratulować. Żebym miał licencje sportową zgarnąłbym także ten drugi puchar GrandPrix Grudziądza icon_wink.gif
www.tyczka.net
www.matchfishing.pl

#52 cebula111

cebula111

Szajbus

• Members
  • 1283 postów

Napisano 11 czerwiec 2007 - 06:17

Nareszcie wiem kim dokładnie jesteś icon_smile.gif No gratulacje dla ciebie, piękny wynik icon_wink.gif Jeszcze tylko wygrac okręg i będzie już z górki. Mam pytanie będziesz (będzie Pan) startował w zawodach które będą odbywały się w pierwszych dniach lipca? Organizowane są przez koło Okoń. No i co tu by dużo mówic zawsze są zażarte. Ładne wyniki itp. icon_razz.gif
Teraz tylko trening na okręgówki icon_wink.gif)

#53 nodan

nodan

Weteran

• Members
  • 159 postów

Napisano 11 czerwiec 2007 - 09:47

Mów mi Daniel.

A co do okręgu to ja nie moge ponieważ nie mam licencji(dybym miał licencję to bym wział w sobotę 2 puchary) icon_sad.gif tak Pik mówił, ale jeszce się dowiem. A co do wyniku to byłby lepszy gdybym przez pierwszą godzinę nie polował na większą rybę. Myslę że koło 3500 bym spokojnie zrobił.

A te zawody organizowane przez okonia to są zawody otwarte? Myślę że raczej tak jak będzie można,a gdzie mają być te zawody?

Byłem dziś na wiśle z rana ale cienizna wilka.Złowiłem7 płotek i 2 glapki. W ubiegłym tygodniu łowiłem krąpie po 0,5kg pełen kaszor!!!

Relacja z naszych zawodów jest na http://www.zawodywedkarskie.info

Użytkownik nodan edytował ten post 11 czerwiec 2007 - 09:48

www.tyczka.net
www.matchfishing.pl

#54 cebula111

cebula111

Szajbus

• Members
  • 1283 postów

Napisano 11 czerwiec 2007 - 16:35

Widziałem relacje icon_wink.gif
To na Wiśle nie za kolorowo ;/ A szkoda, coś niedobrego dzieje się teraz ;/ Ryb mało i to samo na jeziorach, płoteczka i leszczyk w ogle nie chcę brac ;/
A co do zawodów to są one 1.07 na Skąpiaczu ;/
Jak to nie możemy brac udziału w okręgówce ;( Dlaczego jak cos to jutro lece do Byczyńskiego i zapisuje się do klubu. Raze że brakuje juniorów, a dwa jest szansa a MP to już jest coś a dwa, że jak teraz wygraliśmy te zawody to może dostaniemy jakies dofinansowanie icon_wink.gif)

#55 nodan

nodan

Weteran

• Members
  • 159 postów

Napisano 11 czerwiec 2007 - 19:01

Tak mowil Pik, ale fajnie byloby sprawdzic u Byczynskiego. Jak mozesz to spytaj sie go bo nie wiem czy bede mial czas jutro podjechac. Dofinansowanie he he przydaloby sie bo nie mam zamiaru wydawac 100 na dobra zanete, a tyle trzeba zeby cos zrobic no i szzcescie w losowaniach
www.tyczka.net
www.matchfishing.pl

#56 cebula111

cebula111

Szajbus

• Members
  • 1283 postów

Napisano 12 czerwiec 2007 - 11:48

Elo Daniel!
Byłem właśnie u p. Byczyńskiego i powiedział mi tak. Ja jako junior mogę stratowac w okręgu bez licencji ty jako senior z tego co mówił pan Zbigniew nie. powiedział również,że możesz zapisać się do jego klubu (WKS Toruń) w każdej chwili więc nawet jeśli nie masz licencji wyczynowej możesz ją natychmiast założyć i wtedy będziesz miał start w okręgowych. Jeśli wygralibyśmy te zawody wtedy musimy posiadać już te licencje (ale to jest mały prblem tylko trzeba wpłacić tam kase i gra, całkowity koszt to jakieś 40-50 zeta). Więc ja narazie się nie zapisuję, najwyżej jak mi się poszczęści to kupie. Wiem również, że koła wystawia 6 osób (nie wiem czy senirów czy juniorów czy mieszane).
Proponuje ci zapisać się do kubu, wtedy mamy możliwość startu w większej ilości zawodów icon_wink.gif)
Czekam na odpowiedź od ciebie..... I jak tam rybki bo ja narzie nmie mogę chodzic bo muszę jeszcze kilka ocen podciągnąc i będzie grać... Potem możemy nawet razem potrenować..
Pozdro
Fanjnie by było wygrać okręg, ale to nie będzie już takie łatwe jak ostatnio ;/
Pozdro jeszce raz icon_wink.gif

#57 nodan

nodan

Weteran

• Members
  • 159 postów

Napisano 12 czerwiec 2007 - 16:53

No to luz, zastanowię się do końca tygodnia.A co sietyczy 1 lipca to będę startował. Bylem dziś na śmierdzielu pokaźną ilość ryb złowiłem na oko 7-8kg. Głównie grube płocie nawet takie do 25dkg.
www.tyczka.net
www.matchfishing.pl

#58 Malorski19

Malorski19

Weteran

• Members
  • 188 postów

Napisano 12 czerwiec 2007 - 17:52

No Miłosz sorki że tak późno składam gratulacje oficjalnie (gratulowałem Ci już w dzień zawodów), No wiec jeszcze raz gratulacje dla Ciebie icon_wink.gif i Pana Daniela, widze że nam w G-dzu rosną nowi mistrzowie ja swoje "poważne" zawody zaczynam w przyszłym roku gdy będe miał tyczke (w najbliższym czasie) przygotouje się starannie do przyszłego sezonu i wtedy będzie można powalczyć. Panie Danielu taki wynik na Skąpiaczu naprawde winszuje mój rekord na tym zbiorniku to 4,325kg w 4h a tu prosze mam nadziej że pokarze Pan klase 1.07 ja powalcze z Miłoszem (który mówiąc tak rośnie w siłe icon_mrgreen.gif )
Ale naprawde widze że z każdym rokiem "wydajnosć" G-dzich zawodników naprawde poprawia się.
Pozdr. dla Cebuli111, Nodana i pozostałych G-dzkich wędkarzy icon_wink.gif Do zobaczenia 1.07 a z tobą miłoszku na najbliższym wypadzie na rybki icon_wink.gif

#59 Malorski19

Malorski19

Weteran

• Members
  • 188 postów

Napisano 17 czerwiec 2007 - 13:17

Witamy wszystkich po dłuższej przerwie icon_wink.gif
Dzisiaj tj. 17.06 na naszym kochanym J. Skąpe odbyły się zawody z okazji Dni Grudziądza. Na starcie pojawiło się 17 kadetów i 14 juniorów (w tym oczywiście my icon_mrgreen.gif ). Zbiórka o godzinie 7.00 losowanie (ja 18, Miłosz 24) krótka inf. o tym i o tamtym. O 8.00 rozpoczymy zawody.
Pierwszą godzinke poświećiłem na obadanie łowiska tj. łowiłem na piknke małe i śr. płocie oraz jednego większego krąpia. Nastepne 3h nastawiałem się na coś większego. Do wody poleciał zestaw z kukurydzą ... Piewsze 5min. branie mocne murowanie niestety poszedł ;/ następny jest jużna brzegu ale znacznie mniejszy. Potem przez 2,5h 3leszcze (ok 400g) i krąpie w granicach 250g. Miłosz skupił się na łowieniu drobnej ryby. Nasze wynki końcowe to ja 2450pkt. (3 miejsce), Miłosz 3100pkt. (2 miejsce) 1 miał 3900. grilu wszyscy pojechali do domów ... cz. autobusem cz. samochodami. Niesety musiałem iść całe ościedle icon_confused.gif bo kierowca przegapił jeden przystanek.

P.S. Dostałem puchar za największą rybe zawodów icon_smile.gif leszczyk 398g (mały ale zawsze coś )

#60 cebula111

cebula111

Szajbus

• Members
  • 1283 postów

Napisano 18 czerwiec 2007 - 21:56

No więc dla mnie te zawody były trochę inne z mojego punktu widzenia icon_biggrin.gif Po pierwsze byłem na weselu do 5:00 a pobudkę miałem już o 5:45 więc tylko 45 minut snu ;/ co nie wróżyło najlepiej icon_wink.gif icon_smile.gif
NO więc wziąłem minimalną ilośc sprzętu żeby nie byc jeszcze bardziej zmęczoną osobą. Przyjechaliśmy około 7:00 potem sprawnie losowanie itp. Niestety mieliśmy nie całą godzinę na przygotowanie. MI po pżygotowaniu zanętyt zostało jakieś 12 minut na rozstawinie stanowska i wygruntowanie zestawów. 8:00 z małymi trudnościami zacząłem ( zanęta GS TRapera z małymi modyfikacjami do wody) Pirwszy rzut jest płotka, kontakt ( schodzi) potem wyciągnąłem 3 ładne sztuki i za 5 rzutem piekne wystawienie , ryb ruszyła. Zacinam czuję że już jest coś większego 30 sekund jest juz przy powierzchni niestety skurcz w lewej ręce i wypuśilem kij z ręki co dało szansę na uwolnienie rybki! ( sytuacje wykorzystała a ja prawie nie mogłem ręką ruszac ;/) potem łapałem małe płotki pzeplatane z glapiakami ktore nie był juz taich rozmiarow jak poprzednik ale schodzily) Zmeieniam haczyk na coś nowszego łapie płotki i podeszły mi leszczyki, wyciągam do końca zawodów jeszcz 4 (nie większe niż 150 gram ) ale po kolorze mozna było można poznac ze to małe leszcze nie krąpie. icon_biggrin.gif
Koniec..... Tak upragniony koniec. Pakuje się zwykłym tempem, zajęło mi to 25 minut.... Dobrze że przyszedł mój tata, który mi pomógł (on się wyspał ja nie ;/). Dochodzę do miejsca gdzie byli sędziowie itp. Patrze a tam już wszyscy zebrani w kole i czekają na wyniki (dodam że zawdoy skończyły się o 12 a o 12:35 byłem na miejscu) Wziąłem swoją kiełbaskę zjadłem i dopeiro teraz chwila niepewnoiści. największa ryba w juniorach to ryba Malika leszcz ale nie o wadze 393 gram tylko 330!!!!!!! Nie przekręcaj! 1 miejsce wiem że mam szanse- ale nie kolega sosnowski nałapał 3900 (nie chcę podowa końcówki ale naprawdę brakowało tylko kliku gram do 4 kg) i drugi miejsce ja z wynikiem bliskym 3200 pkt. potem piotrek prawie 2400 pkt.
Każdy wziął nagrodę i do domu. Zdjęc jest kilka i niestety nie z łowienia tlyko z rozdania nagrod ;/ nie brałem cyfraka tylko tata dowiózł....
Następne zawody mam 24 czerwca są to mistrzostwa okręgu na wiśle icon_wink.gif) Będzie niezła zabawa ;pp
Zdjęcia jak zrzuce na bank beda.....
Pozdro dla czytających!!
Elo!!
P.S Graty dla Piotrka za 3 msc. ( to ile już jest w tym roku? 5:1 czy 6:1? hahahahah) i dla Sosny za 1 msc. I powiem szczerze ze czuje pewien niedosyt! Kto jest w stanie mi polecic jakies haczyki wyczonowe?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych