Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wyprawki Spławikowo, Gruntowe; Malorsky & Cebula

127 odpowiedzi w tym temacie

#21 cebula111

cebula111

Szajbus

• Members
  • 1283 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo, siatkówka

Napisano 14 kwiecień 2007 - 17:45

Pięknie to opisałeś Maliczku cudnie icon_biggrin.gif A za to jak nazwałeś moją tyczunię to dostaniesz na następnej wyprawie złapac nia 10 rybek. A tak ogólnie powiemy wam że była maskara ciepło pięknie bajeczka a ryby zero! Ja mam chociaż jedną dobrą nowinę dla was: jestem ładnie opalony na czerwonego raczka, konkretnie zmęczony, rąk nie czuje icon_biggrin.gif
No i bardzo szczęśliwy wygrywam z Piotrkiem 2:1 icon_biggrin.gif Mistrz come back, i teraz na koniec how's next ? icon_biggrin.gif

#22 Malorski19

Malorski19

Weteran

• Members
  • 188 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, Koszkówka, Siłka

Napisano 22 kwiecień 2007 - 19:53

Witam ponownie ... wczoraj tj. 21 kwietnia spotkalismy się z Miłoszem na Pucharze Łuczniczki II Ligi (oczywiście jako widzowie icon_razz.gif 180zł startowe dajcie spokój) Byliśmy w sektorze A seniorów ... Siedzieliśmy przy zawodnikach którzy mieli 2 pierwsze miejsca. 1 Pan miał 3035kg wage zrobił trzema ok 1kgymi jaziami (a zeszło Panu jakieś 3-4 też takie same), 2 Pan miał coś ok 2000kg wage dały mu 2płocie 2-3okonie i kilowy jaź. 3 Pan miał tylko jednego jazia też ok kilowego. Reszta to była już masakra kilka wyników od 200-5g a reszta ok połowy zawodników ZERO. 2 Pan miał też ładną certe ale musiałją wypuścić ze względu na okres icon_smile.gif . Był też jedne pstrąg. Na inne sektory nie było przejscia bo kwadziony był jaki rurociąg i trzeba było by pujść na obkoło a to jakieś 30min. Nie opłacało nam sie już iść.
Nasze zawody juz 28.04 na tym że wcześniej pokazywanym konkursowym jeziorku. Następnego dnia planujemy przejsc siejeszcze nad Wisłe ...

P.S. Miłosz może potem zamieści zdjecia z Łuczniki icon_razz.gif ...

Pozdr.

Po zawodach i wyprawce damy opisiki .. icon_razz.gif
icon_mrgreen.gif

#23 Malorski19

Malorski19

Weteran

• Members
  • 188 postów

Napisano 27 kwiecień 2007 - 15:02

Jutro już pierwsze zawody, na samą myśl już nie moge się doczekać icon_mrgreen.gif obaj starannie przygotowywaliśmy się do tych zawodów. Będą to pierwsze zawody z cyklu Grand Prix jednego z Grudziądzkich kół wędkaskich. Mam nadziej że nasze wczesniejsze załozenie (czyli nie wypaść po za pierwszą 3) sprawdzą się. Przypominam, że przegrywam z nim 2:1 icon_biggrin.gif . Dlatego mam jutro zamiar okazać się lepszy i wyrówać z Miłoszem porachunki. Zanęty oczywiście mam Trapera (których jestem wielkim zwolennikiem), choć dokaładej receptury nie podam (ale się prawdzała do tej pory). Tak czy siak wszystko okaże się w praniu ... Na dokładną relacje zawodów czekajcie do niedzieli w porach wieczornych ...

Pozdr. od Malorskiego i Cebuli icon_wink.gif

#24 cebula111

cebula111

Szajbus

• Members
  • 1283 postów

Napisano 28 kwiecień 2007 - 14:43

Elo!
Zaczne od tego, że fotki zrzuce później w imagshacku postaram się jutro dzisiaj jakoś nie mam weny i czasu icon_cool.gif
jesteśmy już po zawodach... Oczywiście malorsky i cebula czołówka z Grudziądza. 5 godzin łapania i wyniki pod 1600 i ponad 1500. wiadomo kto wygral icon_biggrin.gif Oczywiście że ja i to o całe 40 gram.... Nie pamiętam naszych dokładnych wyników.... Ogólnie pogoda dopisała leciutki wiaterek słoneczko... SPoxxxik icon_biggrin.gif
No wracając do wyników, wynik Piotrka zrobiony na malutkim leszczu okolo 150 gram, kiełbiach i płotkach... Mój na leszczyku 200 gram i płoteczkach i kiełbiach... Najlepsze jest to, że mój tata- opiekun mojej młodszej kuzynki icon_mrgreen.gif mówił mi przez całe zawody że dostane potworne baty od Piotrka... I wiecie myślałem już ż przgram.. Ale oczywiście mądry cebula znalazł miejsce gdzie siedziały ukleje i zaczął je łapac topem od tyczki icon_biggrin.gif I tak dogoniłem Piotrka i go przwgfoniłem.
Najlepsze jest to, że zeszły mi trzy leszczaki, z holu oceniam na około 300-400 gram zesły mi trzy pod rząd. Jeszcze takiej sytuacji nie miałem żeby leszcze schodziły pod rząd i to trzy od razu....
No i jeszcze trzeba dodac, że wylosowałem dosyc nieszczęśliwie, Piotrek miał pierwsze stanowisko nikogo przed sobą, a do kolejnego zawodnika około 8 metrów i jeszcze do tego trzciny, wymarzona rzecz.... Ja trafiłem na jak zawsze bezrybny zakręt- ale większośc dobrych zawodników z pierwszej 10 tam trafiła icon_biggrin.gif
No ogólnie mó j wynik był 4 w seniorach a Piotrka 5. icon_biggrin.gif
No ogólbie forki będą później te z Brdy i z tych zawodów icon_biggrin.gif
Piotruś 3:1 dla mnie icon_biggrin.gif
Gold Series czy Top Secret oto jest pytanie.

#25 Malorski19

Malorski19

Weteran

• Members
  • 188 postów

Napisano 28 kwiecień 2007 - 19:57

Wielkie gratulacje Miłoszku za dzisiejsze zwycięstwo ... czuje troche niedosyt bo te 40g były 2 płotki które mi spadły, ale pretensje moge mieć tylko do siebie ... icon_smile.gif No cóż zwiększyłeś twoje statystyki do 3:1 no cóż mam nadzieje że następnym razem będzie lepiej i wkońcu Cię pokonam (tzn. 2raz) w tym roku. Przy okazji zapraszamy wszystkich juniorów i seniorów z G-dza i okolic na następne zawody (12.05 na J. Skąpym "śmierdzielu") Im więcej tym lepiej bliższe info na stronie: http://pzw4.vev.pl

Pozdr. Jeszcze raz gratulacje dla zwycięzcy ...
P.S. Ilu seniorów opykaliśmy icon_wink.gif

#26 cebula111

cebula111

Szajbus

• Members
  • 1283 postów

Napisano 29 kwiecień 2007 - 16:29

Tak jak obiecałem zdjęcia:
To zdjęcie przedstawia hol kilogramowego jazia- już prawie koniec HOLU icon_wink.gif

To zdjęcie, podczas ważenia- ryby zwycięsct sektoru A! icon_mrgreen.gif

No to by były te zdjęcia z II ligii polskiej:D
Z naszych wczorajszych zawodów fokti dodam później.
Pozdro dla czytających icon_biggrin.gif icon_wink.gif

#27 Malorski19

Malorski19

Weteran

• Members
  • 188 postów

Napisano 05 maj 2007 - 12:50

Witam wszystkich po majówce ...
Niestety icon_sad.gif nie mieliśmy możliwości wspólnego powędkowania w te majowe dni bo Miłosz wyjechał do babci ale też a ryby icon_smile.gif a ja zostałe mosamotniny w boju icon_biggrin.gif. Inny kolega z którym od czasu do czasu jeżdze zachorował, a sam nie lubie jeździc na ryby bo nie ma do kogo gęby otworzyć (jednynie że jestem na wzczasach na jeziorem), ale po długim myśleni przypomniało mi się że moi koledzy z klasy też łowią (mają karty i wszystko wykupione na ten rok, żeby nie było że z kusolami łapie icon_mrgreen.gif ) Jeden z nich też startuje w zawodach ...
Tak się zdarzyłom, że sobota(5.04) była wolna to wtrzech się wybraliśmy - no więc wyjazd o 5.30 rano nad jeziorem (Rudnickim w G-dzu) byliśmy ok 5.45 rozłożyliśmy się w 20min i pierwsze batowe zestawy poszły do wody icon_wink.gif
Zacząłem nieźle szło jak sżło ryba za rybą patrzałe mna kumpli oni jedna ryba na dwóch w 15min. Chodzą w te i we wte szukają ryb mówie im żeby zosli w jednym miejscu i poczekali za nią jednka oni uparcie chodzili aż wkoncu zasiedli na małym pomostku.
Łowiliśmy ok.4h Niechwaląc się zrobiłem chłopakom pogrom miałem ok. 2,5kg ryb krąpi i płoci a oni:
Jeden imieniem Krzysiu icon_biggrin.gif miał coś ok kilosa, drugi Maciek miał 7szt. Moje ryby miewały się: płotki od 15-20cm a krąpie od 10-30cm tych największych miałem chyba 5-6. Miałem jedno poteżne udrzenie zaciąłem rybe ciązr był duży i zobaczyłem zielony odcień w wodzie pomyślałem lin ale nie przekonałem się bo niestety spadł (na oko 1-1,5kg całkiem całkiem, choć to maluch w porównaniu z resztą linów w tym zbiorniku). Łowiłem na dwa białe robaki naprzemiennie z czerwonym. Metoda spławik-bacik 7m
I to na tyle ...

Miłosz później opisze swoją "majówkę"

P.S. Jezioro Rudnickie opisywałem kiedyś w łowiskach - dla zainteresowanych do poczytania icon_wink.gif

#28 Malorski19

Malorski19

Weteran

• Members
  • 188 postów

Napisano 06 maj 2007 - 11:31

http://www.splawik.c...zioro Rudnickie

Jak komuś się nie chce szukać icon_wink.gif icon_mrgreen.gif

#29 Malorski19

Malorski19

Weteran

• Members
  • 188 postów

Napisano 07 maj 2007 - 21:03

http://pzw4@vev.pl

Wszystkich wędkarzy z okolic G-dza zapraszam na zawody 12.05.2007r. na J. Skąpym wszelkie info pod tym adresem ... najbardziej zachęcem juniorów ... zapisy do czwartku za pośrednictwem e-maila dojazd na zawody we własnym zakresie icon_wink.gif

#30 Sebass

Sebass

Wędkarz

• Members
  • 80 postów

Napisano 08 maj 2007 - 11:05

CYTAT(Malorski19 @ wto, 08 maj 2007 - 00:03)  
http://pzw4@vev.pl

Wszystkich wędkarzy z okolic G-dza zapraszam na zawody 12.05.2007r. na J. Skąpym wszelkie info pod tym adresem ... najbardziej zachęcem juniorów ... zapisy do czwartku za pośrednictwem e-maila dojazd na zawody we własnym zakresie icon_wink.gif

nie działa ten link...

#31 Malorski19

Malorski19

Weteran

• Members
  • 188 postów

Napisano 08 maj 2007 - 13:15

http://pzw4.vev.pl/

#32 cebula111

cebula111

Szajbus

• Members
  • 1283 postów

Napisano 09 maj 2007 - 08:52

Tak jak obiecał Piotrek, ja opisze swoją wyprawe!
Więc moja majówka rozpoczęła się od 30.04 wtedy to pojechałęm do babci na ukochane jezioro Blizno, pogoda tego dnia nie sprzyjała, bardzo mocny wiatr w twarz, raz słońce raz chmury. Ale z tym sobie poradziłęm, wszedłem na pomost, bacik 4 m i jazda. Przez 2,5 h zmarzłem jak nigdy w życiu, ubrany byłem jak bym szedł na lód a mimo tego zmarzłem. Owocami tej wyprawy były płotki i glapki razem jakieś 2,5 kg. 1.05 wybrałem się na bagienko w 2 h nałapałem ponad 100 mały karasi srebrzystych i dwa linki około 25 dag każdy. Wybrałem tylko najmniejsze sztuki i pojechałem na szczupaka. Tym razem wybrałem prywatne łowisko, nie zarybiane sztucznie Kitnówko. Zapłaciłem 5 zeta i poszedłem, w 3 h złapałem około 20 płotek o łącznej wadze UWAGA! 3,53 kg. Dwie największy sztuki ważyłem razem 85 dag icon_biggrin.gif Dawno nie połapałem takich płoci! Niestety ze szczupakiem było gorzej miałem dwa uderzenia na zywca, ale chyba się ukuł i wyplul! Szkoda. Zawsze na tym jeziorze bło full szczupłego, ale dwa lata temu się wydusił. No i następnego dnia też pojechałęm na kitnówko, pogodna lekki witr, wynik około 5 kg płoc o podobnych rozmarach. 3maja to no komment prosze icon_biggrin.gif No i ostatni dzień mojej majówki minął tak pojechał o 13:00 samochodem taty na ryby, rozpakowłąem sie byla godzina 13:30 łapałem do godziny 16:30 i w tym czasie ponad 200 sztuk płoci nie wiem ile wazyly bo wypuszczałem - tarła się. Ale tak się wędką namachałęm ze aż mi się nie chce do dnia dzisiajeszego.... icon_biggrin.gif
może pojadę na zawody w sobote, ale nie wiem, jak coś to ja je opisze, bo widzę że Piotrek i ten jego język.... ;( icon_mrgreen.gif

#33 nodan

nodan

Weteran

• Members
  • 159 postów

Napisano 10 maj 2007 - 14:00

Witam

A jak tam wyniki na zawodach na Skepem w tym roku?

pozdrowienia
NodaN kiedys mówili,że ja nawet w studni rybę złowię :)
www.tyczka.net
www.matchfishing.pl

#34 Malorski19

Malorski19

Weteran

• Members
  • 188 postów

Napisano 10 maj 2007 - 17:41

Cze Nodan 10 postów wyżej masz cały opisik icon_wink.gif a wiesz my mielismy po 1,5kg

#35 cebula111

cebula111

Szajbus

• Members
  • 1283 postów

Napisano 13 maj 2007 - 12:48

Witam wszystkich czytających!
Więc wczoraj 12.05 mieliśmy z Piotrkiem kolejne zawody naszej sekcji, pojawiła się również nowa twarzw naszych szeregach, kolega Sosnowski. Pogoda, hmmmm nie było za ciekawie duże skoki ciśnienia, zapowiadało się na deszcz, na całe szczęście nie spadła ani jedna kropelka, a przez czas zawdów 5h na przemian chmury i słońce.
Zanęty, Piotrek jak zawsze dwa razy GS grand Prix + dodatki i miał asa w ekawie w postaci jokersa, niestety zrobił go w zanęcie nie w glinie i nie dał porządanego efektu ;/ .
Ja testowałem Sensasa połączyłem ETANG i 3000 Breames, do tego pinka w zanęcie, i efekt był, płotka stała, ukleje bardzo dobrze przyciągniete, niestety złapałem dwa leszczaki i straciłem jednego kloca co spowodowało to, że odeszłły i już nie wróciły ;/
Zawody rozpoczęły się o 7:00 ja miałem bardzo dobrą godzinę może 1,5 h co rzut wyciągałem spore płotki i dostałem małego glapiaczka razem około 800 gram przez ten czas, Piotrek z tego co mówił początke miał bardzo słaby ;/ Po 5 h wędkowania miałem 1960 punktów, Piotrek cos kolo 1750, zwycięstca zawodów w naszej kategorii miał, nieco ponad 2200- wynik zrobił na dobrze biorącej płoci na jego stanowisku(trzciny). Niestey ja polosowałem źle, stanowisko nr 13 brak trzcin a wiadomo że ryba jeszcze się trze icon_wink.gif
ogólne wrażenia dobre, tylko że mogło byc lepiej. W pojedynkach z Malorskym wygrywam 4:1 icon_wink.gif
Ja następne zawody mam za tydzień w sobote Piotrek za tydzień również, ale w niedziele.
Fotki będą ale na stronie sekcji.
Pozdro dla czytających
c-bool icon_biggrin.gif

#36 Malorski19

Malorski19

Weteran

• Members
  • 188 postów

Napisano 13 maj 2007 - 14:11

Faktycznie początek był bardzo słaby złapałem może 10 płoci. Na początku gruntowałem miałem ponad 2,5m łapałem zestwem 2g ale co rzut się plontał i stracięm na tym aż ghodzine. Potem szczasiłęm się ze jest tak głeboko bo na dnie było ok. 20 roślinek dlateog zanęte troszeczke przemoczyłem żeby zrobiła chmure na nich zwiększyłem zestaw na 1,5g i wkońcu płotka brała złapałem podrodze leszczyka 60dkg i dwa miejsze glapiaczki po 20dkg i 10dkg jednak płotka brałą tylko przez 2h potem znowu zniknęła jak innym ... icon_sad.gif Niestety chłpaki mieli bardzo dobry początek a mi nie udało się odrobić strat w te 2h pomimo tego większego leszczyk ... Miłosz głuptasie icon_mrgreen.gif ja mam zawody 27 V a nie za tydzień ...

#37 Malorski19

Malorski19

Weteran

• Members
  • 188 postów

Napisano 13 maj 2007 - 14:11

Sorki tam na początku miał być zestaw 1g

#38 cebula111

cebula111

Szajbus

• Members
  • 1283 postów

Napisano 20 maj 2007 - 10:41

Witam wszystkich czytających! Oraz pozdro dla was!
Więc wczoraj 19.05 byłem na zawodach wędkarskich, tzw. Mistrzostwa koła, nie miałem telefonu nie miałęm nic. Tylko ja zanęty, moje wędziska, platforma.... No więc polosowałem źle stanowsiko nr 19 po prawej kumpel( końcowy wynik 3 msc) po lewej senior (końcowy wynik 2 msc). Rozrobiłem zanętę przzygotoowałem jokersa, wszytko zrobiłem tak jak byc powinno. minut do rozpoczęcia, rzucam 8 kul wielkości pomarańczy i 3 kule jokersa. 8:00 zestawy do wody icon_wink.gif zaczyna się źle dwa szybke brania nie do zacięcia. 5 minut bez ryby ;/ Dorzyciłe garstke i się zaczęło w 2 godziny trwana zawodów łapałem sam płocie rozmiarowo większe i mniejsze od takich nawet 5cm do 25 cm w 3 a zarazem ostatnio godzinę zaczął działac jokers, podszedł leszek ale te największe sztuki, godzina 10: 05 branie lekko wystawione potem spławik wrócił na normlane miejsce, 3 sekundy później spławik wystawony i odjazd zacinam ooo siedzi cośkonkretneg. Hol trwał około 10 minut Zestaw (główna 0,14, przypon 0,08 haczyk 16 Soda robinsona) W podbieraku ląduje leszcz rozmiarów około 1,2 kg i długości nie spełna 45 cm) potem złapałem jeszcze kilka glapiaczków do 28 cm łącznie miałem 3,6 kg 3600 pkt icon_biggrin.gif I zwycięstwo, drugi raz z rzędu zostałem mistrzem koła icon_biggrin.gif:D:D
Następne zawody mam drugiego czerwca, WZU.
Piotrek za tydzień, więc on opisze.
Nie mam fotwek z moich zawodów, gdyż nie miałem telefonu ani cyfraka ;/

#39 Malorski19

Malorski19

Weteran

• Members
  • 188 postów

Napisano 20 maj 2007 - 14:21

No gratulacje Miłoszku ... ja mam mistrzostwa swojego koła 27.05 (od tego dnia przez 4 tygodnie co weekend zawody icon_biggrin.gif ) Wszystko opise takze a wspólne 2.06 z WZU ale tym razem na innym jeziorku ... zobaczymy pozdr.

#40 -eRZet-

-eRZet-

Weteran

• Members
  • 930 postów

Napisano 20 maj 2007 - 14:54

wszystko pieknie, swietnie, dobre sprawozdania z wypraw, super ze sie bawicie dobrze na rybkach, ale mi tez troszke przykro ze bierzecie taka ilosc ryb..moze ok ze co 5 wyprawe panowie, ale wedlug mnie to jeszcze jest za duzo.. kazda rybka na tarle da wam jeszcze wiecej satysfakcji jak wytrze, i beda z tego male.. duuuzo malych.. jak kazdy popieralby calkowite wypuszczanie co jakis okres to ryb byloby wiecej, bylyby wiekrze, i lepiej bysmy sie wszyscy z tym czuli..

jeszcze raz.. temat swietny, az zazdroszcze takich wypraw, ale troszke wiecej wypuszczajcie.. zrobcie zdjecia i do wody:)

pozdraawiam

Pomóż głodującym i wejdź!!
http://www.splawik.c...wtopic=8154&hl=
..............................
Moja Galeria

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych