Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wyprawki Spławikowo, Gruntowe; Malorsky & Cebula

127 odpowiedzi w tym temacie

#1 cebula111

cebula111

Szajbus

• Members
  • 1283 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo, siatkówka

Napisano 12 marzec 2007 - 13:00

Na wstępie witam wszytkich, tutaj razem z kolegą po fachu użytkownikiem Malorsky 19 będziemy opisywać nasze wspólne i nie tylko wyprawki nad wode icon_cool.gif
No więc wybraliśmy się na rybki na pobliski kanał "przpompownię" około 10 mieliśmy już zrobione nasze zanęty itp. Ja się nie wyśilałem zwykły Dragon MAgnum i kilka dodatków za to Piotrek (malorsky) kupił sobie Trapera GS Magic dodał Glin tylko zapomiał sita.... Około 10:10 nasze zestawy były już wygruntowane i zaczeliśmy połów obaj łapaliśmy na 7 metrowe baciki icon_smile.gif Ja na Odeona on na Crystlisa, zestawy bardzo podobne....
Piotrek rzucił swoją zanętę jako pierwszą, zobaczyłem, że ku nam przesuwa się duże stado pięknych uklei, no ale co przyjechaliśmy tu na klenie i wiślane leszczaki, po 10 minutach ten pomysł wydał się nam kiepski i rozpoczeliśmy pykanie. Łapaliśmy około 20 cm ukleje, co za waleczne rybki icon_lol.gif po 3h każdy w siatce miał około 70-80 sztuk, Piotrkowi się to znudziło i zaczął polować na większe sztuki tj. płotki przez 45 minut złapał gdzieś 5 ale tylko jedna nadawała (była większa) ja po tym jak urwałem przpon dalej łapałem uklejki.... Wyprawa udana 3 godzinki nam starczyły icon_biggrin.gif Fotek z tej wyprawy nie mamy mi nie chciało się robic telefonem, Malorsky miał zwaloną pamięć a cyfraka nie braliśmy, bo niezłe typy się tam kręcą icon_cool.gif
Za tydzień również jedziemy icon_mrgreen.gif tylko teraz albo na konkursowe jeziorko które jest jak zawsze pełne niespodzianek lub na moje ukochane jeziorko Blizno, gdzie już teraz bierze piękna 25 cm płoć:D
Na kolejną wyprawe na bank biore cyfraka i będą śliczne zdjęcia....
Pozdro dla czytających....
P.S Mam pytanie do moderatorów, dlaczego poprzedni temat który założył kolega Malorsky został usunięty? a nie przeniesiony właśnie do tego tematu icon_question.gif
Do następnego tygodnia..
Dodam że ja byłem na rybach jeszcze w sobotę gdzie razem z tatą nałapałem około 5 kg płoci, ale pojadę tam za tydzień tylko po jedno zdjęcie musicie to zobaczyc chybryda płoci ze wzdręgą.... Śmiesznie to wygląda icon_eek.gif

#2 Sebass

Sebass

Wędkarz

• Members
  • 80 postów

Napisano 12 marzec 2007 - 13:21

spoko faja wyprawa, ja nie moge się doczekać mojej pierwszej zasiadki z wędką tylko teraz nie bardzo mam gdzie bo jeszcze lód pokrywa jeziora, ale jak dobra pogoda będzie się utrzymywała to w sobotę pojade na rybki.

#3 Malorski19

Malorski19

Weteran

• Members
  • 188 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, Koszkówka, Siłka

Napisano 15 marzec 2007 - 17:55

Szkoda ze płotak troche nam nie brała icon_confused.gif, ale nie moge narzekać ja na pierwszy raz jestem w pełni usatyfakcjonowany. Chyba jako jedyni my i 2 "dziadków" icon_mrgreen.gif mieliśmy coś złowione. Jeden to miałnaprawde ładne rybki (dokałdniej płocie) ale to juztakie całkiem całkiem takie po 25-30cm. Mi niestety udąło sięzłapać tylko jedną taką - naszą rybe dnia icon_biggrin.gif !!

#4 cebula111

cebula111

Szajbus

• Members
  • 1283 postów

Napisano 17 marzec 2007 - 18:33

Gorące pozdrowienia i życzenia połamania wędęk na taaakej ryby od ecebuli1111 icon_cool.gif dzisiaj tj sobota 17.03 wraz z malorskym wybraliśmy się na moje ukochane Blizno.... ogólnie to naszą wyprawę zacząc mieliśmy o godzinie 6 ale ze względu na fatalną pogodę zaczeliśmy okolo godziny 7..... I tak przez jakieś 7 godzin jakie spędziliśmy na łowisku padało wiało sztorm, wędki się plątały ale ogólnie było supeeerrrrr..... Zrobliśmy zanętę podstawową nic nadzywczajnego, baciki 7 zestawy 0,14 0,1 i splawiki 1,5 grama to nasze zestawy.... Naszymi zdobyczami miały byc piękne płocie i leszcze które już w tym roku brąły i zostały złapane przez mojego tate icon_razz.gif
przez pierwsze 15 minut zero kontaktu z rybą tylko mój tata który nam towarzyszył złapał dwie a potem STUDNIA oooo i ja mam rybę Malorsky nic... W końcu się zdenerwowałem wziąłem gruntomierz i zauważyłem że łapiemy tuż przed spadkiem od razy zrobiłem grunt na odpowiedni nie powiem wam jaki ale zrobiłem i brania się zaczęły, moje kolendrowe mady zdawały egzamin, tata i malorsky nic w końcu ten drugi nie wytrzymał i poprosił mnie żębym dał(pokazał) mu grunt jaki ja mam icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif i on zaczął łapac....
Ryba brała makotnie ale nie ma co się dziwic straszna pogoda.... Razem złapaliśmy coś kolo 70 sztuk wszyscy trzej: dokładnie 2,323 a ryba dnia nie wiem przez kogo złapana miała 9dkg i 21cm..... Ryby były jeszcze przed tarłem ale nie ma się co dziwic wcześnie jeszcze.... Fotek z cyfraka nie mam bo nie będę go brał w taką pogodę zato kolega Malorsky miał zrobic kilka fotke rybom które zabrał do domu......
Ogólnie kolejna Extra udana jumpra, za tydzień jedziemy na łowisko konkursowe....
Starty liczone w metrach żyłki i ilku haczykach i moim nowym nowiutkim spławiku gtka za 8 zeta icon_sad.gif a taki bł dobry.......
Ale zato jestem dumny bo dzisiaj miałem więcej ryb niż on dużo więce icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif a tydzień temu przegrałem o 5 uklejek:D
Następny artykuł za tydzień albo w poniedziałek jak sam pojadę na ryby bo mam rekolekcje icon_wink.gif
Pozdro 4 all
Gold Series czy Top Secret oto jest pytanie.

#5 Malorski19

Malorski19

Weteran

• Members
  • 188 postów

Napisano 17 marzec 2007 - 19:04

UUU co to był za wypad, deszcz, zimno i ten wiatr - sztorm.
No cóż tym razem cebula111 był lepszy przyanje ale za tydzień nie ma szans icon_cool.gif . Narazie w wypadach jest remis (nielicząc już tej piewrszej gdzie wygrałme łowiąz 2 małe uklejki icon_mrgreen.gif ).
Jedank dzięki niemu troche połapaliśmy thx. ...
Załączam foty niestety z domu a nie znad wody ale no coż nie chcieliśmy narażać drogiego sprzętu na uszkodzenia bo poprostu szkoda ...

Załączone miniatury

• 160916.jpg
  • 161356.JPG

#6 Malorski19

Malorski19

Weteran

• Members
  • 188 postów

Napisano 23 marzec 2007 - 16:46

Już jutro kolejna wyprawa na rybki, tym razem na jezioro zawodnicze (gdzie jest rozgrywane prawie wszystkie zawody), relacja będzie jutro wieczorem dodana przez Cebule ... bo ja na mecz ide ...
Moze bedą fotki ale nic nie obiecujemy, liczymy głównie na płotki, ale nie "obrazimy" się ja k wejdą jakieś krąpie czy leszcze ... icon_biggrin.gif

#7 Malorski19

Malorski19

Weteran

• Members
  • 188 postów

Napisano 24 marzec 2007 - 15:08

Dzisiaj tj. 24 marca wraz z Cebulą111 pojechalismy na konkursowe jeziorko - J. Skąpe w okolicach G-dza.
Dzień z jednej strony zapowiadał się rewelacyjnie a z drugiej nieciekawie. Po pierwze było ciepło i bezchmurnie a z drugiej wiał "halny" icon_mrgreen.gif
Po przyjeździe zajeliśmy sprawdzone juz wcześniej stanowiska i rozpoczeliśmy przygotowania ...
Po jakiś 30 min rozpoczęliśmy łowienie ja 7m batem on 5m.
Po 5 min na mojawędke wpadła dokładnie 28dkg krąp (załączam na zdjeciu - najwieksza ryba dnia .. icon_razz.gif )
Potem nicccccc .....
W końcu siewkurzyłem poszedłe msieprzejść bo na na szych stanowiskach była nieziemska fala
A tu za rogiem na 3-4 stanowiskach była maluteńka faleczka - idealnie.
Potme poszło jakoś z górki podeszłą maluteńka płotka która terż słabo brała .. ale brała icon_biggrin.gif do tego dołaćzyły jeszcze 4 krąpie 1 mój 3 jego (przeżuciłsięna 7m bo na 5 nic nei brał)
Krąpie w przedziale od 15-20dkg.
Na koniec chcialiśmy sprawdzić kto wygrał ale okazoało sięże jest remis nie mieliśmy wagi ale waga byłas mniej wiecej taka sama REMIS !!!
Dzień uważamy za udany (aha same krąpie wązyły dokałdnie 92dkg) wazyłem w domu i niestety foty icon_confused.gif znwou z domu jednak na złe warunki pogodowe ... (odpośnik 2 posty wyzej)

Załączam ftki ... icon_razz.gif

Załączone miniatury

• 142747.jpg
  • 142808.jpg

#8 cebula111

cebula111

Szajbus

• Members
  • 1283 postów

Napisano 24 marzec 2007 - 16:59

Nic dodać nic ująć ja miałem bardzo dobre wyniki kiedy łapałem 7 i dolatywało do stoku udawało się raz na 10 razy i wtedy była jakaś rybka...
Dodam, że to już nasza druga wyprawa w tym roku kiedy ryba brała 5 cm nad dnem a nie na nim czy kiedy przypon leżał na dnie ;d...
Jak widzicie był remis z czego bardzo się cieszę icon_biggrin.gif Ten największy i najmniejszy krąpiak to należał do malorskiego (Piotrka)...
A najlepiej było widzieć złóść w oczach Piotrka keidy wyjmowałem 3....
Wiem, że chciał wygrać i ogólnie bardziej na to zasługiwał, ale rybki są nieobliczalne icon_biggrin.gif
Za tydzień prawdopodobie kolejna wyprawa ale raczej w niedziele, więc będzie kolejny opisik icon_razz.gif
Dlaczego w niedziel już mówię w sobote mam wiosenne porządki w domu icon_biggrin.gif
pozdro dla czytających

#9 cebula111

cebula111

Szajbus

• Members
  • 1283 postów

Napisano 26 marzec 2007 - 07:45

Witam ponownie!
Wczoraj to jest25 marca wybrałem się z tatą na ryby na zbiorniik na którym dzień szubciej byłem z użytkownikiem Malorskym... Dzień byl zupełnie inny, świeciło słoneczko, leciutki wiaterek. Aż chciało się łapać... Nasze miejscówki to stare i sprawdzone miejsce przy krzakach.. Mieliśmy mało zanęty więc łapaliśmy koło siebie. Magnum zrobiony kije zrobione, pomost zamocowany (dodam, że była godzina 15 kiedy dotarliśmy nad wodę, kiedy odjeżdzaliśmy była 18:30) tylko 2,5 h łapania.... No i zaczęło się rzuciłem pierwszą kulkę zanęty, drugą trzecią..... Zostało mi jeszcze na 4 kulki..... Ale nie donęcałem przez pierwszą godziną:D {płotka brała jak oszalała)! Po godzinie miałem około 50 sztuk dłoniaczków.. Potem na chwilę brania ustały rzuciłem dwie kule i na nowo się zaczęło kolejna godzina brań!
patrzę na tate ten mocuje się ze swoim 8 metrowym ciężkim Orionem, pytam sięgo podbierak on że tak. Cliincer już w wodzie czekam, a tam leszczyk wilkości podobnej jak ten wczorajszy Malorskiego!
Potem ja mam branie zacinam@ Coś większego, pewny hol i ryba w podbieraku, zwykły srebniak! Szkoda czaiłem się na 1 kg icon_biggrin.gif:D
dodam że płotka brała przez cały czas! POd koniec wędkowania równe 310 sztuk płoci i dwa leszczaki.......
Kurcze ten Nickon znowu poszedł wyświetlacz. Nigdy więcej Nikona! A byłby taakie ładne fotki!!! Wkładam ryby do kosza od podbieraka symboliczne ważenie ręką ja mówię 5 +/- 0,5 kg tata to samo! Rybki do wody a my domu!!
już dawno się tak nie nałapałem!
Szkoda że sobota taka nie była!!
Dodam, że na cały jeziorze było pełno ludzi stało 7 samochodów. Wszycy co schodzili mijali nas i patrzli z podziwem... A dla nas to normlka!
Pozdro!

#10 wojtek195_2005

wojtek195_2005

Weteran

• Members
  • 290 postów

Napisano 26 marzec 2007 - 21:24

Witam. Fajnie że opisujecie wasze wspólne wypady na ryby, ale byłoby jeszcze fajniej gdybyście robili więcej fotek. Przyjemnie się czyta i liczymy na więcej fotek. icon_wink.gif
Pozdrawiam

#11 Malorski19

Malorski19

Weteran

• Members
  • 188 postów

Napisano 27 marzec 2007 - 20:59

No jak mogłeś/gliście się dowiedzieć z treści to kolega Miłosz (Cebula111) nie ma szczęścia do aparatu icon_confused.gif a ja dzien dzisiajsze nie dysponuje cyfrówką, siocha ma ale w Byg icon_evil.gif takze ostatnio mamy tylko te nei zaciekawe zdjecia z kamerki internetowej u mnie w chacie ... ale nei martwcie siebędą jeszcze w tym roku obrazy którymi będziecie się mogli zachwycać icon_biggrin.gif no i oczywiscie nasze okazy ... a co to będzie isę działo w wakacje icon_eek.gif ja kbędziemy "wolni" to co 1,2,3 dni na ryby i możliwe że z każdej fotki ... icon_twisted.gif przynajmnej takie są założenia icon_razz.gif

#12 cebula111

cebula111

Szajbus

• Members
  • 1283 postów

Napisano 30 marzec 2007 - 07:07

Wczoraj tj 30.03 wybrałem się z tatusiem na jezioro Blizno. Skończyłem szybciej lekcje więc pojechaliśmy. Wyprawka raczej spontaniczna.... Na rybach byliśmy o 15 pół godziny rozkładaliśmy sprzęt zanęty i tak dalej i tak dalej. Pierwszy rzuca tata ja jeszcze przesiewam zanętę, złapał płotkę. Zanęta już zrobiona rzucam trzy kule wielkości pomarańczy. Chwila bez brań i się zaczęło, trzy godziny i przez te 3 dodziny donęciłem tylko dwa razy. Ryby brały jak oszalałe. Ja łapaleem na delikatniejszy zestaw od taty to co rzut i po dotarciu przynęty na dno ryba.... Na koniec małe zawody kto szybciej złapie 3 ryby i kogo ryba bedzie najwieksza..... Oczywiscie wygrał stary wyjadacz moj tata, ale to tylko dlatego, że złapał 3 płotki małe płotki, a mi uwiesił się krąpiak o długości 29 cm no i nie chciałem go zerwac więc ciągnąłem wolniej. Ale wygrałem konkurs na największą rybę icon_smile.gif icon_smile.gif . Mam zdjęcia tylko, że robione przy garażu nie nad wodą. Nie wiem co jest z tym moim Nikonem. raz wyświtlacz chodzi raz nie icon_evil.gif
Fotki zrobione w imageschacku icon_biggrin.gif
poniżej ja i zdobycze (prawda ze jestem przystojny?) nr nie daje nieznajomym icon_biggrin.gif

kilka największych sztuk

Do jutra bo jutro znowu mykam na ryby icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif albo w niedziele icon_biggrin.gif

#13 cebula111

cebula111

Szajbus

• Members
  • 1283 postów

Napisano 02 kwiecień 2007 - 18:19

Więc 31.03 wraz z Piotrkiem i moją 10 letnią kuzynką, która dojechała póżniej rozpoczęliśmy kolejną wyprawę wędkarską. Nad wodą byliśmy koło 6:30 kuzynka dojechała około 10 icon_cool.gif Zestawy mieliśmy przygotowane. Woda jak na razie tafla chociaż zapowiadało się na lekką wichurę icon_biggrin.gif Rozpoczęliśmy wędkowanie koło 7. 7 metrowe baty spławik po 0,8 i jazda ja łapałem 3 cm nad dnem chyba icon_biggrin.gif albo 3 na dnie nie pamiętam a Piotrek
łapał z zestawu przegruntowanego..... Szliśmy łeb w łeb. Jak komuś coś się splątało to jeden wychodził na prowadzenie. Kurcze godzina 9;00 mam bydlaka, malorsky 19 już ma 3 glapiaki a ja same płotki.... Ojjj byłme lekko zadymiony. Jest siedzi pewny hol.... No fajnie ryba się zatrzymała i haczyk Cobra nie wytrzymał, źle zagięty grot.... kurrrr musiałem zawiązac nowy przypon... bo ja nie malorsky ja nie robię praktycznie nic w domu icon_biggrin.gif no wyjątek to zawody. No około 10 przyjechała moja kuzynka razlłozyła wędkę połamała Spitfire Cupido no ale co wędka nowa nawet nie umazana icon_lol.gif pożyczyłem od Malika 5 metrówkę lekko skróciłem zestaw i już sobie łapała płotki które tego dnia bardzo dobrze skubały nasze przynęty....
łapaliśmy do godziny 14:00 razem:
malorsky 3400 o ile dobrze pamiętam
cebula111 "Miłosz" podobna waga swoje ryby wypuściłem
kuzynka około 700 gram,ale ona dopiero zaczyna
najlepsze jest to inne osoby łowiące na tym jeziorze miał y dzinny wynik 4 ryby.. Jak przechodziliśmy i z nii rozmawialiśmy i mówimy jak tam, oni słabo 4 płotki a u was... no każdy koło 4 kg (nie znaliśmy wagi) oni odpowiadali chyba do złowienia a molrosky pokazuje wiadro a oni icon_eek.gif. Kocham to, czemu my musimy zawsze łapac tyle ryb?
Werdykt to remis icon_biggrin.gif Największe ryby rozmiarowo jedenrocznik mój i malorskiego, ale wagowo chyba mój 38-9 dag...
Zdjęcia będą późnie bo trochę ich jest a trzeba je zmniejszyc w imageshacku icon_biggrin.gif
kurcze teraz na ryby dopiero w lany poniedziałek icon_biggrin.gif icon_wink.gif

#14 cebula111

cebula111

Szajbus

• Members
  • 1283 postów

Napisano 03 kwiecień 2007 - 10:19

Tutaj fotka:
ryba dnia (na zdjęciu cebula ze swoją łopatą 38-9 dag)

kolejne zdjęcie to malorsky (jego postawa mówi sam za siebie, czemu nie zrobiłem tego w domu icon_biggrin.gif )

ta fotka przedstawia wszytkich nas oraz nasz fantastyczne łowisko konkursowe icon_razz.gif szkoda , że jeszcze nie zielono
Dołączona grafika

fotka wszytkich największych ryb dodam, że te co trzyma Malik to jedna jest jego jedna moja ja trzymam jedną swoją tą większa i mniejszą ale to już nie muszę pisac bo każdy wie kto łapie małe ryby a kto duże icon_mrgreen.gif

każdy ze swoją siatką ryb icon_biggrin.gif mja kuzynka to przyszły talent warto w nią inwestowac icon_biggrin.gif icon_wink.gif szukam sponsorów dla niej icon_biggrin.gif

no i jeszcze mój ukoachany koszykarz ze swoimi rybami w moim koszu do podbieraka icon_mrgreen.gif

upsssss przepraszam ze nie obróciłem icon_cry.gif

#15 gała_pasiak

gała_pasiak

Wędkarz

• Members
  • 16 postów

Napisano 03 kwiecień 2007 - 22:13

witam. wszystko ok - bardzo podoba mi sie pomysl, niezle wykonanie opowiadan az milo czyytac i ogladac fotki:D poprostu super tyllko jeden taki minus.... dlaczego bierzecie takie małe rybki?? i to jeszcze w takich ilosciach?? troche to mi nie pasuje bo osobiscie to prawie zawsze rybki wypuszczam. mozecie brac nic nie mowie:D ale jak dla mnie duzo za male.... Poza tym wszystko ok:) pozdrawiam icon_razz.gif

#16 cebula111

cebula111

Szajbus

• Members
  • 1283 postów

Napisano 04 kwiecień 2007 - 11:12

Ryby bierzemy ale robimy to jedna na pięc wypraw, ogólnie to takie wpuszczamy. Druga sprawa ryby, które malorsky zarał do domu były naprawdę duże. Ws iatce są głównie dłoniaczki i kilka cm większe płotki. tych malutkich rybek jest tam od zatrzęsienia, a malorsky wziął ryby, bo go babcia o to poprosiła icon_biggrin.gif W siatce jest może koło dużo rybek ale pałka nie złapiesz tam większych płoci i to powie ci każdy poprostu łatwiej tam o krąpia dużego niż o ładną płoc. Wynikiem tego jest to, że w tym jeziorze praktyczie nie ma drapieżnika i ryby szczególnie płocie karłowacieją icon_sad.gif
Ale zawsze to biezemy tylko duże ryby ;D

#17 gała_pasiak

gała_pasiak

Wędkarz

• Members
  • 16 postów

Napisano 04 kwiecień 2007 - 15:08

Nie no spoko rozumiem:) tylko poprostu az przykro mi patrzec na takie maluchy zabite ale no ok skoro ich tam duzo:) Wasze opowiadania sa ok i czekam na nastepne:) pozdrawiam

#18 Malorski19

Malorski19

Weteran

• Members
  • 188 postów

Napisano 10 kwiecień 2007 - 12:58

Już w najbiższy weeakend wybieramy się znowu na łowisko zawodnicze. Mieliśmy jechać dzisiaj ale z przyczyn nie zależnych od nas icon_confused.gif nie dało rady. W sobote pogoda ma być jak narazie najlepsza w tym roku, ale nie śadze że się sprawdzą te oczekiwania icon_smile.gif. Tak czy siak postaramy sie o nowe zdjecia i relacje. Teraz to juznei bedzie zabawa przygotowujemy się juzna serio wszystko przygotowujemy jak na zawody icon_wink.gif.
Bo te juz za 2tygodnie zostało juzmało czasu na dobre przygotowanie się dlatego teraz musimy ostro trenować. Mamy plan (mamy nadzieje że się sprawdzi) być razem na pierwszych 2 miejscach icon_wink.gif. W sprzet wkoncu sie zaopatrzyliśmy ... bo dopiero wszystko nam doszło czekamy jeszcze na zamówione spławiki. Czekajcie na relacje ... pozdr. od Celubi i Malorskiego icon_wink.gif

#19 dudek333

dudek333

Wędkarz

• Members
  • 51 postów

Napisano 10 kwiecień 2007 - 14:52

Wasze opowiadania sa bardzo ciekawe ..trzymajcie tak dalej ;D ...czekam a kolejne opowiadania

#20 Malorski19

Malorski19

Weteran

• Members
  • 188 postów

Napisano 14 kwiecień 2007 - 17:28

Dzisiaj (tj. sobota) 14.04 jak obiecywaliśmy pojechaliśmy na ryki bojowo nastawieni.
Pogoda była z jednaj strony dobra z jednej zła. Świeciło słońce rzez wiekszą częsć łowienia była gładź, ale na ty akwenie - nie ma fali(chodzi o nawet najmniejszą - najlepszą) nie ma ryb.
Na łowisku byliśmy ok. 6.30 ok godzninke minęły przygotowania zanęte platforma itd. icon_biggrin.gif Zaczęło sie nie źle Cebula juzw pierwszym rzucie mia łod razu płotke, jednka nasze nadziej okazały się płonne ... icon_confused.gif płotka brała bardzo chimerycznie brania były ale nie mogliśmy nic zaciąć (oczywiście po wsześniejszym spr. dokałdanei każdego elementu zestawu) z braniem trzeba było troche zaczekać ... aż ryba dobrze weźmie.
Po 2h mieliśmy po ok. 25-30 szt (bardzo mało - załamka icon_mad.gif ). Cebula (Miłosz) się wkurzył i rozłożył swój "skarb" - tyczke (tak to łowiliśmy na baty), którą dzien wcześnie jrobilismy w garaży jeszcze tylko małe poprawki i wyjazd na wode. Brania jednak były takie same jedyną frjadą było połowienie sobie tyczką.

Po następnej godzince jednogłośnie oznajmiliśmy "przeprowadzke" ;D na stanowsika na których łowiliśmy ostatnio (poprzednia wyprawa - zdjecia) tam troche się poprawiło .. jednak nie byliśmy zadowoleni. Skończyliśmy ok 15 pojechalisy do domu nie dokońca nasyceni łowami icon_confused.gif

Dzisja przyznaje bez bicia Miłosz był lepszy miał ok 80szt. czyli ok 1,5kg, a ja ok 60szt. ok 1,2kg. Dużo zawdzięcza tyczce ... ale beze mnie by nią nie połowił ... tak czy siak gratulacje z okazji dzisiajeszego zwycięstwa Miłoszku icon_mrgreen.gif

Pozdr. i dousłyszenia mozę gdzieś sie ktoś ze mną spotka w Bydgoszczy, bo jade zobaczyć na Brde na Puchar Łuczniczki icon_wink.gif (21.04.2007r.) icon_cool.gif

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych