Skocz do zawartości

Zdjęcie

Łowiska W Lubuskim?

49 odpowiedzi w tym temacie

#41 Blade

Blade

Weteran

• Members
  • 512 postów
  • Zainteresowania:wędkowanie i nie tylko...

Napisano 13 marzec 2009 - 13:28

Z mojej okolicy to polecam "wapniaki" w Zaborze (w tym roku juz bezplatne) no i oczywiście Odra:D
[/quote]

Jak to bezpłatne? Wszystkie, czy tylko część? Pytam, ponieważ się wybieram tam w tym roku na parę dni.

#42 hosunio

hosunio

Weteran

• Members
  • 133 postów

Napisano 13 marzec 2009 - 20:18

Całe bezpłatne, w tym roku jak wykupowalem karte to juz nie sprzedawali zezwolen, no chyba ze ktoś prywatny to wziął i będzie jakas opłata, w tym roku jeszcze nie byłem, ale w tamtym pod koniec sezonu troche sie tam pozmieniało, śmietniki czyscili, nowe znaki powstawiali itd.itp. Moze ktos to dzierżawi. W kazdym bądz razie w Pzw nie sprzedają juz dodatkowych zezwolen.

#43 Kurzy

Kurzy

Weteran

• Members
  • 331 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo.

Napisano 14 marzec 2009 - 10:15

Od tego roku zniesione opłaty dodatkowe na łowiska (chodzi o te, co 5zł się dopłacało). Teraz na wszystkich takich łowiskach można łapać bez dodatkowych pozwoleń. A żeby nie było, że nie w temacie. To polecam kanał Odry w Bobrownikach na ryby, można tam łądne leszcze i płocie połapać. Jest szczupak i bardzo dobrze się tam łapie na BT. Teraz jest tam zalane wszystko, bo byłem niedawno i co mnie jeszcze przeraziło, to że trochę ryb pływało do góry brzuchem :/

Użytkownik Kurzy edytował ten post 14 marzec 2009 - 10:17

#44 lukas19

lukas19

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 15 marzec 2009 - 14:38

Witajcie

Ja równiez łapie w lubuskim i na wapniakach w zaborze ponad dwa lata juz jezdze . Ładny lin karaś i wiekszy karp sie skusi nieraz. Także mam pytanko do was gdzie mozna połapac tak w kwietniiu w lubuskim ??

#45 Blade

Blade

Weteran

• Members
  • 512 postów
  • Zainteresowania:wędkowanie i nie tylko...

Napisano 04 maj 2009 - 13:50

Znacie może jakieś ciekawe zbiorniki w których występuje sporo ładnego karasia w okolicach Gubin, Krosno Odrz.? Za wszelkie wskazówki z góry serdecznie dziękuję. icon_wink.gif
+++Na ryby nie ma złej pogody...
... tylko nie odpowiedniego ubrania+++

#46 PemPrzem

PemPrzem

Wędkarz

• Members
  • 54 postów

Napisano 17 maj 2009 - 15:57

Witam icon_smile.gif Jestem z Żar łowi może ktoś w Nowogrodzie Bobrzańskim są tam 2 stawy z jednego jest wydobywany żwir , na przeciwko jest drugi staw ? i jak nad odra może ktoś już był na nocke czy coś ciekawi mnie ponieważ mam zamiar sie wybrać może będziecie tak mili i polecicie miejscówki na odrze w lubuskim ponieważ jestem zielony jeszcze tam nie łowiłem ... i jakie metody spławik grunt ? jakieś drapieżniki są ? Pozdrawiam

#47 T4yFa

T4yFa

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 27 grudzień 2011 - 22:24

Witajcie !
Często bywam na odrze i właśnie ją polecam. Najlepiej jechac na krosno odrzanskie. Tam moim zdaniem są najlepsze głowki. Dojechać to nie problem za mostem w Krośnie odrazu w lewo:). Najlepsze miejsce moim zdaniem to czarna góra tylko żeby tam dojechać trzeba być cierpliwym bo troszkę to zajmie. Jest dosyć daleko ale ryb od cholery. Ostatnio nawet złowiłem szczupaka 6kg, którego złowiłem na spining. Polecam także majorki, na których zawsze coś się złapie. Oczywiście aby złapać większą sztukę trzeba poczekać 2 dni przez pierwsze poltora dnia zanecamy z koszyczka trzeciego dnia ryby wracaja i biorą jak opętane. Czasami można złowić także suma, mi rok temu wziął to mało co wędki nie połamał icon_biggrin.gif, ale niestety oderwał sie...Także polecam jak najbardziej i pozdrawiam!!

#48 drzazga78

drzazga78

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 13 maj 2012 - 09:52

może odnowimy ten temat ?

Kto gdzie jeździ - w byłym zielonogórskim ? Jakie wyniki ?

#49 Krzysiek40

Krzysiek40

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 26 marzec 2013 - 17:15

CYTAT(marek_rybak @ czw, 08 mar 2007 - 20:16) Wyświetl post
Witam jakie znacie łowiska w lubuskim? Cos w okolicach zielonej góry czy cebinki.

Witam. Zapraszam do siebie na łowisko rodzinne Admar Dąbie. Idealna lokalizacja między Zieloną Górą a Cybinką. Łowisko jako nieliczne w Lubuskim działa na zasadzie "złów i wpuść" więcej na www.lowiskodabie.pl

#50 KaPoX

KaPoX

Początkujący

• Members
  • 3 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo,sport,komputery,muzyka

Napisano 18 wrzesień 2016 - 16:06

Zapraszam na bloga poświęconego lubuskim łowiskom: http://lubuskie-lowiska.blogspot.com   :wink:

Użytkownik KaPoX edytował ten post 18 wrzesień 2016 - 16:41

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych