Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mikado Runaway 407 !

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 mucin79

mucin79

Wędkarz

• Members
  • 14 postów

Napisano 09 luty 2007 - 12:40

Czy ktos moze uzywa i mozna prosic o opinie ??!!

#2 Zając

Zając

Weteran

• Members
  • 151 postów

Napisano 09 luty 2007 - 16:12

Miałem podobny kołowrotek tylko hyba model starszy cos takiego ale też mikado runway i musze cie zmartwic bo rozpadl sie nie wiem moze trafilem na jakis zepsuty ale nie dociagnal do konca sezonu cos zaczelo napoczatku pstrykac az zaciol sie i koniec. wogóle nie lubie kolowrotków mikado nie wiem czy inni wędkarze na tym forum też tak uwazaja. 1 kolowrotkiem który mnie cieszyl firmy mikado byl taki który kupilem 6 lat temu i jestem z niego zadowolony do dzis. Nie pamietam jaki model uzywam go juz rzadko ale nadal dziala icon_wink.gif . Moim zdaniem njlepsze i z tych tanich kołowrotków są shimano icon_smile.gif
Wędkarstwo

Na stronie:
Jak przygotować się do łowienia. Jak skonstruować zestawy do poszczególnych metod. Opisy akcesoriów wędkarskich i ich samodzielne wykonanie. Porady w połowie poszczególnych gatunków ryb słodkowodnych występujących w polskich jeziorach. Mapy batymetryczne polskich jezior do pobrania. Konserwacja i naprawa sprzętu wędkarskiego. Techniki i sztuczki wędkarskie.

#3 Grzech76

Grzech76

Weteran

• Members
  • 132 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo i muzyka

Napisano 09 luty 2007 - 16:44

Witaj!
Mam mikado aesthetic FD 1020, uzywałem go do spinningu 5-25g, pojdzie teraz na spławik. Chodził delikatnie i pięknie, niestety ma jedną wadę któa go dyskwalifikuję. Często nawija żyłkę na śrubę od hamulca przedniego. Podczas moich wyjazdów miałem takie dwa, że straciełem 130m żyłki. zdecydowanie nie polecam. Dodam, iż przeczytałem w "wędkarskim świecie" nr 1 2007r, w opisie kolowrotków na dorsze firmy mikado, że czasem nawija żyłkę na hamulec. Widocznie ta firma tak ma. Pozdrawiam Grzegorz

#4 mucin79

mucin79

Wędkarz

• Members
  • 14 postów

Napisano 11 luty 2007 - 10:17

Bardzo wam dziekuje za opinie i sugestie pozdrawiam i połamania kija zycze

#5 MichalR

MichalR

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 16 luty 2018 - 18:41

Miałem podobny kołowrotek tylko hyba model starszy cos takiego ale też mikado runway i musze cie zmartwic bo rozpadl sie nie wiem moze trafilem na jakis zepsuty ale nie dociagnal do konca sezonu cos zaczelo napoczatku pstrykac az zaciol sie i koniec. wogóle nie lubie kolowrotków mikado nie wiem czy inni wędkarze na tym forum też tak uwazaja. 1 kolowrotkiem który mnie cieszyl firmy mikado byl taki który kupilem 6 lat temu i jestem z niego zadowolony do dzis. Nie pamietam jaki model uzywam go juz rzadko ale nadal dziala icon_wink.gif . Moim zdaniem njlepsze i z tych tanich kołowrotków są shimano icon_smile.gif

Witam kolege,

Mam pytanie, czy kolega ma jeszcze ten zepsuty kolowrotek Mikado Runaway?

Jaki to dokladnie model?

Odpisz na maila bo jesli masz jeszcze jego czesci to moze cos odkupie od ciebie, moj mail kruczek23@o2.pl

Pozdr

Michal

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych