Skocz do zawartości

Zdjęcie

Podpórki Do Feedera

49 odpowiedzi w tym temacie

#41 dzionek99

dzionek99

Weteran

• Members
  • 165 postów

Napisano 08 kwiecień 2010 - 15:37

CYTAT(lokis @ czw, 08 kwi 2010 - 10:26) Wyświetl post
Te sztyce są dużo sztywniejsze od standardowych.

Kupiłem dzisiaj taką sztyce, z kongera. Musze powiedzieć, że dość solidna, metalowy gwint do końcówek i kosztowała mnie 15 zł icon_biggrin.gif Próbowałem wkręcać i w ziemię wchodzi jak w masełko icon_razz.gif

#42 ranoooo

ranoooo

Wędkarz

• Members
  • 22 postów

Napisano 11 kwiecień 2010 - 15:11

Myślałem by zakupić taki stojak na 2 federki co wy o tym sadzicie??

liczę na komentarze icon_smile.gif zarówno na rzeke i wody stojące icon_smile.gif

#43 lokis

lokis

Szajbus

• Members
  • 1112 postów

Napisano 11 kwiecień 2010 - 16:49

CYTAT(ranoooo @ nie, 11 kwi 2010 - 16:11) Wyświetl post
Myślałem by zakupić taki stojak na 2 federki co wy o tym sadzicie??

liczę na komentarze icon_smile.gif zarówno na rzeke i wody stojące icon_smile.gif

Powiem szczerzę że wygląda solidnie, ale może tylko tak się wydawać, najlepiej jak byś sprawdził coś takiego osobiście, bo może być problem z tym że przy wietrze się przewróci bo i takie się zdarzają.

Ale ogólnie cena i wizualne wykonanie jest ok.

#44 ranoooo

ranoooo

Wędkarz

• Members
  • 22 postów

Napisano 11 kwiecień 2010 - 18:29

CYTAT(lokis @ nie, 11 kwi 2010 - 16:49) Wyświetl post
Powiem szczerzę że wygląda solidnie, ale może tylko tak się wydawać, najlepiej jak byś sprawdził coś takiego osobiście, bo może być problem z tym że przy wietrze się przewróci bo i takie się zdarzają.

Ale ogólnie cena i wizualne wykonanie jest ok.

no wlaśnie też tak myśłe ze jest oki. do trójnogu wystarczy doczepić obciążenie albo jak jest możliwość dowiązuje się sznurek ze szpilka taka do namiotu wbijając ja w ziemie nic nie powinno się wywrócić icon_wink.gif potrzebuje czegoś takiego na betonowe wybrzeże gdyż nie mam gdzie wbić podpórki ;/

#45 ranoooo

ranoooo

Wędkarz

• Members
  • 22 postów

Napisano 20 kwiecień 2010 - 15:56

sory że tak pod sobą ale kupiłem tego torpida zobaczymy co i jak , teraz został tylko problem :

co wkręcić przy dolniku wędki , jaki podpórkę oraz co wkręcić przy szczytówkach icon_smile.gif licze na wasze propozycje.

#46 Virtuz16

Virtuz16

Weteran

• Members
  • 223 postów

Napisano 20 kwiecień 2010 - 18:11

Kupiłeś go przez internet czy "osobiście" ?

#47 ranoooo

ranoooo

Wędkarz

• Members
  • 22 postów

Napisano 21 kwiecień 2010 - 15:20

CYTAT(Virtuz16 @ wto, 20 kwi 2010 - 18:11) Wyświetl post
Kupiłeś go przez internet czy "osobiście" ?

przez neta oczywiście.

#48 essewissa

essewissa

Weteran

• Members
  • 108 postów

Napisano 21 kwiecień 2010 - 15:33

Panowie dajcie jakieś namiary na dobre sztyce z gwintem bo mi już ręcę opadają od tego badźwiewi co jest na rynku. W zeszłym sezonie miałem Kamaxa, ale straszne badziewie, w tym sezonie kupiłem podpórki Elektrostatyka no i niby wszystko pięknie, sztyce super wykonane, sztywne mosiężne gwinty itp, miod majone, normalnie zachwyt. Pierwszy wyjazd ok, zachwyt trwał ,ale na drugim wyjeździe wkręciłem sztyce i zamiast je wykręcić wyciągnałe (nie były wbite zbyt głęboko, mokry piach) no i .... gwinty zostały w ziemi. Wiem, że powienienem je wykręcić, ale gwinty i podpórka są okragłe, w środku sztycy nie ma żadnych gwintów mocujących, mocowanie chyba na jakiś klej, tak na logikę to i tak musiało się to zepsuć przy częsty wkręcaniu, wykręcaniu.
http://www.allegro.p...rka_60_105.html

Zastanawim się nad tymi sztycami Cormorana bo mają trójkątny profil i może się z czasem świdry nie obluzują.

#49 nevciu

nevciu

Weteran

• Members
  • 131 postów

Napisano 21 kwiecień 2010 - 15:47

Witam,

Co myślicie o takim rozwiązaniu: http://www.szczupak.pl/produkt,2007 ?

CYTAT
Podpórka do wędki odległościowej lub feedera, dzięki przegubowi posiada możliwość regulacji pod różnymi kątami. Podpórka jest dodatkowo rozkładana, można ją zamocować zarówno na platformie lub do pojedyńczej podpórki. Solidna, wykonana z doskonałej jakości materiałów. Długość: 70 -100cm, posiada gwint uniwersalny.

Czy jest to dobrym rozwiązaniem do łowienia z brzegu bez platformy?
Będzie tego typu podpórka stabilna?

Pozdrawiam icon_wink.gif

#50 belunio

belunio

Weteran

• Members
  • 371 postów

Napisano 21 kwiecień 2010 - 16:05

CYTAT(nevciu @ śro, 21 kwi 2010 - 16:47) Wyświetl post
Witam,

Co myślicie o takim rozwiązaniu: http://www.szczupak.pl/produkt,2007 ?
Czy jest to dobrym rozwiązaniem do łowienia z brzegu bez platformy?
Będzie tego typu podpórka stabilna?

Pozdrawiam icon_wink.gif

Witam, moim zdaniem jest to podpórka wyłącznie do platformy. Bez niej nie zdaje egzaminu.

Pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych