Skocz do zawartości

Zdjęcie

Podpórki Do Feedera

49 odpowiedzi w tym temacie

#21 rekmar

rekmar

Kierownik lodowiska

• Members
  • 1321 postów

Napisano 14 marzec 2007 - 21:47

Jeśli chodzi o ten wynalazek to jest on niewątpliwie rewelacyjny i godnie go promujesz. Rewelacyjny pod warunkiem realnego wykorzystania jego wszystkich atutów, a nie tylko jako fajny kosztowny gadżet.
Widać, że jesteś fanem ds-a i widać również, że nie za bardzo miałeś okazję połowić sandacze metodą, o której pisałem wcześniej. Kompletnie odpada w takiej sytuacji klasyczne ustawienie feedera - sandacz się zorientuje i po sandaczu. Dlatego bardzo dobrym rozwiązaniem jest dodanie kołowrotka z wolnym biegiem i sygnalizatora oraz wędek w poziomie jak do karpiowania (jeśli ktoś ma karpiówki to będą super, ale jak nie ma to feeder też się nada). To właśnie powód wskazania tripoda jako głównego konkurenta. Ale...

Tri pod też staje się w tej sytuacji kosztownym gadżetem (chyba, że ktoś na poważnie zajmuje się zasiadkami karpiowymi)
icon_razz.gif
Dlatego...
pozostanę przy swoich sprawdzonych icon_lol.gif one podach

#22 powerpauer

powerpauer

Szajbus

• Members
  • 1199 postów
  • Zainteresowania:Wendkarstwo<br />Fittnes<br />Hi-fi-kino domowe<br />Box-Pilka<br />Kuchnia<br />Motoryzacjia <br />Digilal,Fotografi<br />Blondynki z duzymi uszami !!!

Napisano 15 marzec 2007 - 00:11

Takich podpurek uzywaja profesjonalisci feedera !!!

Widzialem Film na dvd wedzisko trzymaja w rence ???

Załączone miniatury

• feederkowa_podpurka.jpg

Brunetki Blondynki Kocham was Dziewczynki !!!Brunetki Blondynki Kocham was Dziewczynki !!!

#23 ciernik46

ciernik46

Początkujący

• Members
  • 8 postów

Napisano 16 marzec 2007 - 20:09

Rekmar, nic nie rozumiesz. Po tej odpowiedzi powiem amen, w tym temacie. Wskazałem tylko jakieś inne rozwiązanie. Niestety, wciągnąłeś mnie w dyskusję na temat tego stojaka. Po co? Tematem było konkretne zapytanie i odpowiedź. Tu ciągle jest mowa o DS, co Ty mnie z karpiówkami wyjeżdżasz. To inny temat i w odpowiednim miejscu coś bym napisał. W miarę obiektywnie. Pojawił się nowy stojak ( poniżej). I fajnie. Brak fot i opisu więc nie zabieram głosu. Jedna fotka to trochę przymało.
Widzę, że nie próbowałeś siły oporu na wolnym biegu. Któregoś pięknego dnia wsadzę dupsko do autka i się przejadę. Nie ma to jak na żywca. Jak będzie napiszę. Nie lubię głupiej straty, nawet piątaka. A moje wymagania, to też moja sprawa. A co do promowania. Nasi zdobyli mistrzostwo świata w oprogramowaniu. Małysz leci po kryształową kulę, Kubica szaleje na torach. Tak 3majmy.

#24 mslim

mslim

Wędkarz

• Members
  • 48 postów
  • Zainteresowania:zawodowo - sprzedaż zabawek dla dzieci , hobby wędkarstwo rekreacyjne.

Napisano 28 kwiecień 2007 - 12:27

ubaw po pachy - czyste profesorstwo icon_smile.gif

można jeszcze promować kaczory i ich 4RP icon_smile.gif

oczywiście jak gdzieś trafię bajerancki stojak np. pozłacany to nie omieszkam go pokazać może nawet doliczę jakąś solidną marżę coby był bardziej ekskluzywny.

osobiście do feedera używam zwykłych wbijanych pojedynczych stojaków podobnych do "rekmar"a". - powód - czas spędzony nad wodą ma sprawiać przyjemność, czyli cała otaczająca mnie przyroda winna być jak najbardziej naturalna - więc nie pomosty, betony i kamieniołomy.

pozdr mslim icon_cool.gif
"Wisła słodka - upajajcie się"

#25 star

star

Wędkarz

• Members
  • 38 postów

Napisano 11 maj 2007 - 11:33

Calkowicie nie trafione,podporka pod wedke za 450zl!! zgroza,za ta cene mozna kupic naprawde niezla wedke.

#26 bboobb

bboobb

Początkujący

• Members
  • 6 postów

Napisano 18 maj 2007 - 07:55

Co sądzicie o takiej podpórce, może ktoś takiej używa.

Załączone miniatury

• podpórka.jpg
  • podpórka1.jpg

#27 koplej

koplej

Weteran

• Members
  • 361 postów

Napisano 18 maj 2007 - 11:07

dołączam się do pytania, też mi się podoba i kosztuje ok 24 zł na allegro z tego co pamiętam

#28 Konio

Konio

Wędkarz

• Members
  • 81 postów

Napisano 18 maj 2007 - 14:51

Identyczna, kupiona od przyjaciół ze wschodu.
Musiałem usztywnić tą część do kotwienia w gruncie - blaszka troszkę cienka - ale parę podkładek poszerzanych załatwiło sprawę.
Ten elemencik do podtrzymywania tyłu wędki (zrobiony z anteny radiowej) jest do niczego - moim zdaniem. Potrafi opadać. Ja i tak go nie używam, opieram dolnik o zwykłą podpórkę lub na nodze...
... ogólnie fajna rzecz.
Chcą za TO 20,00PLN ale wiadomo, można taniej icon_wink.gif
Pozdrawiam_____________________________Konio

#29 ranoooo

ranoooo

Wędkarz

• Members
  • 22 postów

Napisano 03 kwiecień 2010 - 04:35

jakie stojaki polecacie ? do ustawiania w na jeziorku i na rzece ? a może są jakieś fajne podpórki nie niszczące dolnika wędki?

#30 lokis

lokis

Szajbus

• Members
  • 1112 postów

Napisano 03 kwiecień 2010 - 09:43

CYTAT(ranoooo @ sob, 03 kwi 2010 - 05:35) Wyświetl post
jakie stojaki polecacie ? do ustawiania w na jeziorku i na rzece ? a może są jakieś fajne podpórki nie niszczące dolnika wędki?

Ja posiadam do feedera taką podpórkę:

Jest bardzo dobra, można ją regulować na boki i wprzód/tył, nadaje się w trudno dostępne miejsca ze względu na regulację, do tego można dokupić podpórki z wiertłem, dobrze się sprawdzają.
Nie niszczy wędki.

#31 ranoooo

ranoooo

Wędkarz

• Members
  • 22 postów

Napisano 03 kwiecień 2010 - 21:16

CYTAT(lokis @ sob, 03 kwi 2010 - 09:43) Wyświetl post
Ja posiadam do feedera taką podpórkę:

Jest bardzo dobra, można ją regulować na boki i wprzód/tył, nadaje się w trudno dostępne miejsca ze względu na regulację, do tego można dokupić podpórki z wiertłem, dobrze się sprawdzają.
Nie niszczy wędki.

a kolega używa jakiegoś stojaczka do tej podpórki czy zwykłą sztyce?a co odnośnie łowienia na rzece też ta sama końcówka?

#32 lokis

lokis

Szajbus

• Members
  • 1112 postów

Napisano 03 kwiecień 2010 - 23:13

CYTAT(ranoooo @ sob, 03 kwi 2010 - 22:16) Wyświetl post
a kolega używa jakiegoś stojaczka do tej podpórki czy zwykłą sztyce?a co odnośnie łowienia na rzece też ta sama końcówka?

Używam zwykłego sztyca czy jak to się zwie icon_smile.gif podpórka jest naprawdę dobra i sprawdza się w każdych warunkach na rzece,stawie,jeziorze itd..
Najlepiej używać sztycy z gwintem, jak są kamienie lub twarda ziemia sprawdza się idealnie.

#33 dzionek99

dzionek99

Weteran

• Members
  • 165 postów

Napisano 07 kwiecień 2010 - 17:32

Panowie, a co myślicie o takiej podpórce Daiwa INFINITY Roving. Bo kupił bym taką 2x i do tego takie końcówki co pokazał @lokis. Czy lepiej kupić 4x solidne sztyce z wiertłem + te końcówki ???

#34 lokis

lokis

Szajbus

• Members
  • 1112 postów

Napisano 07 kwiecień 2010 - 19:28

CYTAT(dzionek99 @ śro, 07 kwi 2010 - 18:32) Wyświetl post
Panowie, a co myślicie o takiej podpórce Daiwa INFINITY Roving. Bo kupił bym taką 2x i do tego takie końcówki co pokazał @lokis. Czy lepiej kupić 4x solidne sztyce z wiertłem + te końcówki ???

Lepiej zwykłe sztyce z wiertłem i końcówki gumowe które pokazałem, ale zależy to już od gustu, no i musisz pamiętać że nie wszędzie wbijesz tych podpórek, bo zwykłe z wiertłem to nawet między kamienie wciśniesz i ustawisz sobie pod odpowiednim kontem końcówki.

#35 dzionek99

dzionek99

Weteran

• Members
  • 165 postów

Napisano 07 kwiecień 2010 - 19:51

CYTAT(lokis @ śro, 07 kwi 2010 - 20:28) Wyświetl post
Lepiej zwykłe sztyce z wiertłem i końcówki gumowe które pokazałem, ale zależy to już od gustu, no i musisz pamiętać że nie wszędzie wbijesz tych podpórek, bo zwykłe z wiertłem to nawet między kamienie wciśniesz i ustawisz sobie pod odpowiednim kontem końcówki.

Dzięki za odzew lokis icon_wink.gif A czy mógł byś polecić mi jakieś solidne sztyce z wiertłem??

#36 dzionek99

dzionek99

Weteran

• Members
  • 165 postów

Napisano 07 kwiecień 2010 - 19:52

Sorry. Jakiś error mały był

Użytkownik dzionek99 edytował ten post 07 kwiecień 2010 - 19:53

#37 lokis

lokis

Szajbus

• Members
  • 1112 postów

Napisano 07 kwiecień 2010 - 21:17

CYTAT(dzionek99 @ śro, 07 kwi 2010 - 20:51) Wyświetl post
Dzięki za odzew lokis icon_wink.gif A czy mógł byś polecić mi jakieś solidne sztyce z wiertłem??

Polecam coś takiego ----> http://www.allegro.p...cm.html#gallery jest to podpórka z wiertłem firmy Cormoran, ale nie musi być ona firmowa, ale mniej więcej tak powinna wyglądać.
Ja sam jeszcze nie mam sztyc z wiertłem ale się na nie zamierzam, mój kumpel ma i naprawdę nie ma żadnych problemów z wbiciem takiej gdziekolwiek.

#38 dzionek99

dzionek99

Weteran

• Members
  • 165 postów

Napisano 07 kwiecień 2010 - 21:34

CYTAT(lokis @ śro, 07 kwi 2010 - 22:17) Wyświetl post
Polecam coś takiego ----> http://www.allegro.p...cm.html#gallery jest to podpórka z wiertłem firmy Cormoran, ale nie musi być ona firmowa, ale mniej więcej tak powinna wyglądać.
Ja sam jeszcze nie mam sztyc z wiertłem ale się na nie zamierzam, mój kumpel ma i naprawdę nie ma żadnych problemów z wbiciem takiej gdziekolwiek.

Ok. Dzięki za pomoc icon_wink.gif

#39 ranoooo

ranoooo

Wędkarz

• Members
  • 22 postów

Napisano 08 kwiecień 2010 - 02:59

CYTAT(lokis @ śro, 07 kwi 2010 - 21:17) Wyświetl post

Chociaż sztywna jest ?? nie da się łatwo wygiąć ?

#40 lokis

lokis

Szajbus

• Members
  • 1112 postów

Napisano 08 kwiecień 2010 - 09:26

CYTAT(ranoooo @ czw, 08 kwi 2010 - 03:59) Wyświetl post
Chociaż sztywna jest ?? nie da się łatwo wygiąć ?

Te sztyce są dużo sztywniejsze od standardowych.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych