Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaka Żyłka ?!?!?!?!?!?!?!?!

31 odpowiedzi w tym temacie

#21 alann78

alann78

Wędkarz

• Members
  • 98 postów

Napisano 16 luty 2007 - 18:22

Bo wiem ze ryby są zazwyczaj przy rzeczce, bo tam wplywa woda i jest cieplej. Natomiast zwykle miejsce to tam gdzie lowimy w lato,wiosne niestety zazwyczaj ryby przy rzece są najblizej brzegu, no i oczywiscie na glebinie tam gdzie nie mozna dojsc. Oto mi wlasnie chodzilo.

#22 <UFO>

<UFO>

Weteran

• Members
  • 582 postów

Napisano 16 luty 2007 - 18:25

jokers to jest właśnie ochotka zanętowa,jest mniejsza od haczykowej. Można nęcić samym jokersem(z gliną) albo mieszać z firmową zanętą. Wedłóg uznania. A co do normalnych miejsc,to nie wiem co masz na myśli?

#23 alann78

alann78

Wędkarz

• Members
  • 98 postów

Napisano 16 luty 2007 - 18:29

Chodzi mi o brzegach jeziora tam gdzie bede łowił.
A nie o doplywie rzeki bo do tego doplywu nie ma dojscia.

#24 <UFO>

<UFO>

Weteran

• Members
  • 582 postów

Napisano 16 luty 2007 - 18:37

w Jeziorze też mozna,nie koniecznie na dopływie

#25 Paszczet

Paszczet

Szajbus

• Members
  • 1058 postów

Napisano 16 luty 2007 - 18:37

No to nie masz wyboru. Jednak postaraj się łowić jak najbliżej tegoż dopływu, dobrze gdyby nie było tam zbyt głeboko, tak do 3m.

#26 alann78

alann78

Wędkarz

• Members
  • 98 postów

Napisano 16 luty 2007 - 22:50

Wiecie co? Nawet w tym sklepie niema ochotki, a o krwi to nawet niesłyszeli hahaha. Kurde jego mać. Jutro ide do innego. Teraz mam maxai jakby co to p wiazaniu tych wrednych malych haczyczkow musze poojechac gdzies haha. Zaraz bede szukal doplywu na mapie kurcze, te wszystkie jeziora są w lasach temu nie latwo sie tam dostac do rzeczek , zobacze wogle jak niebedzie ochotek to chyba daruje to sobie icon_sad.gif

#27 Paszczet

Paszczet

Szajbus

• Members
  • 1058 postów

Napisano 16 luty 2007 - 22:58

Nawet w tym sklepie niema ochotki, a o krwi to nawet niesłyszeli hahaha.

Co to za sklep icon_question.gif :!:
Zeby nie wiedzieć co to suszona krew i nie mieć ochotki w sezonie zimowym kiedy najlepiej schodzi. To się nazywa profesjonalny sklep wędkarski icon_biggrin.gif

#28 alann78

alann78

Wędkarz

• Members
  • 98 postów

Napisano 16 luty 2007 - 23:22

Dokladnie icon_smile.gif

Mam jeszcze jedno pytanko, albowiem niewiem tego czy:
ryby raczej siedzą przy rzece ktora wplywa do jeziora od strony rzeki czy na odwrót ? Czyli gdzie wyplywa dalej do nastepnego jeziora?
Mam zdjecie mapy :
http://img252.images...=1gorzowyy8.jpg

W tym momecie niewiem czy z rzek do jezior czy z jezior do rzek woda plynie haha. Chyba z jezior do rzek icon_smile.gif.
Chodzi mi o północ nad Gorzowem jest Kłodawa, jeszcze wyzej jest Łubianka obok niej jest z prawej strony jest Moczydlo troszke wyzej i chce sie spytac z ktorej strony gdzie wystepuje rzeczka , czy od dolu czyli Warty czy od Okunie lepiej szukac ryb icon_smile.gif? Chodzi o jezioro 247 -Dzieki

Użytkownik alann78 edytował ten post 16 luty 2007 - 23:54

#29 Paszczet

Paszczet

Szajbus

• Members
  • 1058 postów

Napisano 17 luty 2007 - 00:12

Wiesz, sugerując się mapą dużo Ci nie powiem, musiałbym te łowiska widzieć na żywo. Wydaje mi się, chociaż nie jestem pewien, że większość ryb bedzię stała przy wlocie rzeczki do jeziora, a to dlatego, że jeżeli ta rzeczka nie jest duża i głęboka to niesie wode cieplejszą niż ta w jeziorze, poza tym ryby będą wychwytywać pokarm spływający z rzeczki do jeziora.

#30 alann78

alann78

Wędkarz

• Members
  • 98 postów

Napisano 17 luty 2007 - 00:19

Ja tez niewiem z ktorej strony woda wplywa ale jezeli w koncach jezior nie ma wyplywu to raczej w odwrotną strone rzka idzie czyli zjezior do rzek bo co by sie dzialo z tą wodą ktora gromadzi sie ciągle od rzeki?
No a najgorsze to to ze niewiem czy przyneta bedzie, bo ludzie , szkoda gadac jesli ci nie maja krwi suchej ani ochotek to juz szkoda gadac, jutro jesli znajde ochotki to jade a jak nie to dam spokuj ale jesli znajde to opisze to co tam bylo. W tej chwili ide lulu .I dzieki za odpowiedzi, ja tylko lowilem w wosne do jesieni mam nadzieje ze to zmienie.pozdrawiam was icon_smile.gif
Hej.

#31 Wędkarz od 2005

Wędkarz od 2005

Weteran

• Members
  • 120 postów

Napisano 17 luty 2007 - 02:38

Ja mam zylke 0,24mm Mikado Dino Contrast stosonkowo niedroga bo za 300m zaplacilem jakies 15,00zl

#32 alann78

alann78

Wędkarz

• Members
  • 98 postów

Napisano 17 luty 2007 - 16:28

A ja w koncu bylem na tych rybach haha, nici. Wiatr byl taki jak na morzu a splawiczek caly czas fisiowal haha. Ale chociarz bylem na rybach icon_smile.gif
Czekam do marca-kwietnia wtedy polowie sobie icon_smile.gif

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych