Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zwirownia ''spalona''kolo Legnicy

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 marcin k

marcin k

Wędkarz

• Members
  • 37 postów

Napisano 29 grudzień 2006 - 18:28

mam pytanie do kolegow wedkarzy czy ktos zna i wedkowal na tym zbiorniku bylem tam trzy razy ale ani razu nie udalo mi sie nic wyciagnac z tego co wiem to podobno ryb wszelakich jest masa w szczegolnosci drapieznika[podobno] BARDZO PROSZE O NAPISANIE CZEGOS NA TEN TEMAT DZIEKI!!!!

#2 danek434

danek434

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 29 grudzień 2006 - 19:12

Na Spalonej "zwirownia" sa ryby jest drapieznik i sa ryby spokojnego zeru.

#3 marcin k

marcin k

Wędkarz

• Members
  • 37 postów

Napisano 29 grudzień 2006 - 21:49

QUOTE(danek434 @ pią, 29 gru 2006 - 20:12) Wyświetl post

Na Spalonej "zwirownia" sa ryby jest drapieznik i sa ryby spokojnego zeru.

strasznie ogolnikowo moze cos wiecej prosze

#4 marcin k

marcin k

Wędkarz

• Members
  • 37 postów

Napisano 02 styczeń 2007 - 21:45

QUOTE(marcin k @ pią, 29 gru 2006 - 22:49) Wyświetl post

strasznie ogolnikowo moze cos wiecej prosze

widze ze nikt nie ma ochoty nic wiecej napisac na ten temat,szkoda sam bede musiał
rozpracowac ten zbiornik

#5 tomaszekZ

tomaszekZ

Weteran

• Members
  • 246 postów

Napisano 03 styczeń 2007 - 07:09

heh byłem bam ze 3 razy i tez bez większych rezultatów. jak to na żwirownnie przystało, cieżko o rybe. trzeba byc naprawde dobry w te klocki a wtedy taka woda jak spalona wynagrodzi Cie okazami! pełno tam też płoci. ja nie umiem łowić na tak głębokiej wodzie!!!

#6 marcin k

marcin k

Wędkarz

• Members
  • 37 postów

Napisano 03 styczeń 2007 - 11:18

QUOTE(tomaszekZ @ śro, 03 sty 2007 - 08:09) Wyświetl post

heh byłem bam ze 3 razy i tez bez większych rezultatów. jak to na żwirownnie przystało, cieżko o rybe. trzeba byc naprawde dobry w te klocki a wtedy taka woda jak spalona wynagrodzi Cie okazami! pełno tam też płoci. ja nie umiem łowić na tak głębokiej wodzie!!!

to prawda na wiosne widzialem jak czesali płoc na bata niektóre grubo po 30cm a i od czasu do czasu karpik sie trafial z tym ze ledwo wymiarowy pewnie na jesien zarybili,no tak ale to wszystko drobnica oczekuje ze ktos w koncu uchyli rabka tajemnicy co tak naprawde w tej wodzie plywa czy ktos sie orientuje jak wyglada tam sprawa z sandaczem???? icon_eek.gif

#7 sokoll

sokoll

Weteran

• Members
  • 189 postów

Napisano 01 luty 2013 - 14:20

Odświeżam temat icon_biggrin.gif Spalona ciężki zbiornik ale ryba jest i to nie mała. Ogromne płocie.Znajomy na jednym wypadzie wyciągnał dwie płocie kilogramowe płocie! giganty! Jest karp i to dosyc spory, sandacz zarowno jak i szczupak tez chodzi,Mozna trafic na suma,na klenie ale jak pisałem zbiornik nie nalezy do latwych i bywalo ze i kilka nocek było bez brania albo z pojedynczym. Jednak jak sie coś trafi to konkretna sztuka:)

#8 karolek1476

karolek1476

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 23 sierpień 2016 - 08:37

Witam na spalonej zwirownia są ryby mam tam działke jestem co tydzień na noc i co jedną nocke padają takie sandaxze 49-59 ale niestety to wszystko z gruntu na spinning trudno trudno , są tam też bardzo duże sumy ostatnio udało mi się wyciognąc suma 138miał grubo ponad 10 kg s tam ryby ale najpierw czeba rozpracowac ten zbiornik

#9 Erwin_F

Erwin_F

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 28 maj 2017 - 19:42

Witam, chciałbym zapytać o numerację stawów w Spalonej. Chciałbym się tam wybrać z feederem latem ale nie bardzo wiem gdzie tam łapać. Na Google Maps są 3 stawy, niestety nie mogę znaleźć nigdzie który jest który.

#10 tetrus

tetrus

Początkujący

• Members
  • 2 postów

Napisano 25 czerwiec 2017 - 16:42

Z tego co się orientuję, to żadnej numeracji stawów nie ma. Prawie wszyscy łowią na tym największym zbiorniku. Nie słyszałem, aby ktoś coś złowił wartościowego na tych mniejszych stawach.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych