Skocz do zawartości

wasza ulubiona ryba :)

99 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_750_*

Guest_750_*
  • Guests

Napisano 17 lipiec 2005 - 15:37

jaka jest i dlaczego :]??icon_razz.gif

#2 biedrzyk

biedrzyk

Wędkarz

• Members
  • 79 postów
  • Zainteresowania:pytanie....:)

Napisano 17 lipiec 2005 - 17:15

Moja ulubiona rybka jest ploc niewiem czemu...czesto lapie ja na zawodach i mam do niej szacunek i tyle...

#3 t800

t800

Weteran

• Members
  • 134 postów
  • Zainteresowania:Sarenki i spinior spinior spinior

Napisano 19 lipiec 2005 - 01:03

Szczupak- emocjonujace łapanie, dobrze walczy i jest piekna i smaczna. icon_biggrin.gif

Ryby drapierzne generalnie a z białych linek.
spinning to moje narzedzie ponad 300 szczupakow na koncie.

#4 Lord Paszka

Lord Paszka

Wędkarz

• Members
  • 52 postów
  • Zainteresowania:Akwarystyka, wędkarstwo, fotografia B/W, lotnictwo, nurkowanie ...

Napisano 19 lipiec 2005 - 11:04

QUOTE(750)
jaka jest i dlaczego :]??icon_razz.gif

Zdecydowanie boleń. Piękna i waleczna rybka a do tego nie tak łatwo jest ją złapać. Bardzo sprytna. Wielki szacunek dla niej.

Wszystkie złapane okazy w liczbie sztuk 1 (niewymiarowy tak pod 30cm) powróciły do wody icon_smile.gif

... mimo, że bolek był mały to walka była przednia ... zważywszy na fakt, na jaki zestaw ją złapałem icon_smile.gif. Łapiąc ukleje na żywca dwa metry od brzegu prostą przepływanką zrobił mi wielką niespodziankę.
Pozdrawiam
Lord Paszka

#5 pekus

pekus

Wędkarz

• Members
  • 43 postów
  • Zainteresowania:wedkarstwo

Napisano 19 lipiec 2005 - 14:40

lubie lapac wszystkie ryby no moze poza jazgarami lecz najbardziej szczupaki icon_cool.gif sa to waleczne ryby, daja duzo emocji podczas walki, te ich piekne wyskoki ponad tafle wody no i oczywiscie pyszne miesko icon_lol.gif pozdrawiam

#6 Guest_karaś_*

Guest_karaś_*
  • Guests

Napisano 19 lipiec 2005 - 18:37

szczupak super emocje super walka < jedna edka złamana > wiem coś otym wyłowiłem kolesia 7.80 kg dł 1230 w srodku miał mała plotke o wadze około 2,50kg jak wywołam zdjecia bede miał czym sie pochwalić na forum icon_smile.gif moja druga rybka jest Karaś icon_smile.gif tez sa czasami emocje i durzo smiechu szczegulnie te pukanie w spławik jak mu kolor nie odpowiada icon_smile.gif

• Guests

Napisano 19 lipiec 2005 - 20:51

QUOTE(karaś)
szczupak  super emocje super walka  < jedna edka złamana > wiem coś otym wyłowiłem kolesia 7.80 kg dł 1230 w srodku miał mała plotke o wadze około 2,50kg  jak wywołam zdjecia bede miał czym sie pochwalić na forum icon_smile.gif  moja druga rybka jest Karaś icon_smile.gif  tez sa czasami emocje i durzo smiechu szczegulnie te pukanie w spławik jak mu kolor nie odpowiada icon_smile.gif

Nie **** głupot,a bajki to dzieciom w przedszkolu opowiadaj.Płotka 2,50 kg w żołądku?Może jeszcze oczkiem mrugała!A ten szczupak to chyba na anoreksję cierpiał icon_lol.gif :lol:1230 mm i 7,80 kg wagi?Wolnych słuchaczy to znajdż wśród swoich kolegów a na forum to bardzo proszę o fakty!fakty !
Mój szczupak (ten średni)miał 101 cm i 8,25 kg wagi i to szczupak z nurtu nie ze stojącej(te są cięższe)A płotkę to radzę zgłosić to parady rekordów-może zbliżysz sie do rekordu Polski Pana Szkaradka z 1962r. icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

• Guests

Napisano 19 lipiec 2005 - 20:53

QUOTE(karaś)
szczupak  super emocje super walka  < jedna edka złamana > wiem coś otym wyłowiłem kolesia 7.80 kg dł 1230 w srodku miał mała plotke o wadze około 2,50kg  jak wywołam zdjecia bede miał czym sie pochwalić na forum icon_smile.gif  moja druga rybka jest Karaś icon_smile.gif  tez sa czasami emocje i durzo smiechu szczegulnie te pukanie w spławik jak mu kolor nie odpowiada icon_smile.gif

A na drugą wyjąłeś icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

#9 Guest_karaś_*

Guest_karaś_*
  • Guests

Napisano 19 lipiec 2005 - 21:02

poczekaj z tydzien az sie mi klisza w aparacie skonczy to wywołam i zrobie skany wtedy uwierzycie

#10 Corristo

Corristo

Weteran

• Members
  • 536 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, przyroda Polski, łowiectwo, racjonalne wykorzystywanie zasobów przyrody, japońska kreska i animacja

Napisano 19 lipiec 2005 - 21:40

QUOTE(Anonymous)
QUOTE(karaś)

Nie ***** głupot,a bajki to dzieciom w przedszkolu opowiadaj.Płotka 2,50 kg w żołądku?Może jeszcze oczkiem mrugała!A ten szczupak to chyba na anoreksję cierpiał icon_lol.gif :lol:1230 mm i 7,80 kg wagi?Wolnych słuchaczy to znajdż wśród swoich kolegów a na forum to bardzo proszę o fakty!fakty !
Mój szczupak (ten średni)miał 101 cm i 8,25 kg wagi i to szczupak z nurtu nie ze stojącej(te są cięższe)A płotkę to radzę zgłosić to parady rekordów-może zbliżysz sie do rekordu Polski Pana Szkaradka z 1962r. icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Cóż, mój tata złowił szczupaka 5,60 kg który miął 100cm. Różne są szczupaki icon_razz.gif.

A bardzo lubię lina bo bardzo bym chciał go złowić a za cholerę niemogę icon_razz.gif .

#11 t800

t800

Weteran

• Members
  • 134 postów
  • Zainteresowania:Sarenki i spinior spinior spinior

Napisano 19 lipiec 2005 - 22:32

Corristo napisał:
Cóż, mój tata złowił szczupaka 5,60 kg który miął 100cm. Różne są szczupaki icon_razz.gif.

Potwierdzam czasem dlugie szczupaki wazą zadziwiajaco malo jak na ich dlugosc.

Linka dobrze zakarmiaj(systematycznie), z linem to cuda chłopaki juz widziałem jedno miejsce(to samo) i jeden wyciaga nagminnie a drugi niby ta sama metoda przyneta i nic. Cwana rybka. Ale bardzo wazne jest umiejetne systemotyczne nęcenie.Na przynete dobry jest ziemniaczek(kosteczki)z gruntu w oczku bardzo zarastajacego jeziorka. I uwaga nz cienkie zyłeczki. Powodzenia
spinning to moje narzedzie ponad 300 szczupakow na koncie.

• Guests

Napisano 07 sierpień 2005 - 16:03

zdecydowanie leszcz, gdyż nietrudno się ciągnie lecz przyjemnie, poza tym jest smeczny jak na moj gust

#13 Guest_voltman123_*

Guest_voltman123_*
  • Guests

Napisano 07 sierpień 2005 - 16:09

Amur! Bardzo smaczna ryba!

#14 Guest_paawel_*

Guest_paawel_*
  • Guests

Napisano 07 sierpień 2005 - 16:56

Moim zdaniem najsmaczniejsze ryby to łososie i okonie

#15 WoznY

WoznY

Wędkarz

• Members
  • 48 postów
  • Zainteresowania:Sport, Informatyka, Wędkarstwo

Napisano 07 sierpień 2005 - 19:45

Zdecydowanie szczupak wielkie emocje, smaczne mięso.
A z ryb białych leszcz (taki pod 3,5 kg) bardzo ladna rybka pyszne mięso icon_wink.gif
Połamania kija !!! ;)

#16 tomee

tomee

Weteran

• Members
  • 568 postów

Napisano 11 sierpień 2005 - 15:43

ja ogolnie nie jadam ryb:) zdecydowanie wole lowic:)))

#17 patryk88

patryk88

Weteran

• Members
  • 118 postów

Napisano 04 marzec 2006 - 13:22

U mnie na pierwszym miejscu sandacz złapałem jednego na 1,5kg muwie wam super się go ciągneło

#18 and1

and1

Wędkarz

• Members
  • 72 postów

Napisano 04 marzec 2006 - 13:43

Zdecydowanie Okoń to najlepsza ryba do łowienia i jedzenia, sandacz super przebiegła rybka, szczupak za walkę

#19 Guest_Wiktor_*

Guest_Wiktor_*
  • Guests

Napisano 06 marzec 2006 - 20:10

Moja to dorsz i makrela z fiordu koło Oslo w Norwegi.Bardzo smaczne i waleczne.

#20 blackdog

blackdog

Weteran

• Members
  • 695 postów

Napisano 08 marzec 2006 - 12:16

coz jako zatwardzialy spinningista powiem wszystkie drapiezniki podjum to szczupak sum sandacz moze kiedys dolacze brzane ale poluje i lipa jeszcze zadnej nie zlapalem
nie ma ryb ,ktore nie biora sa tylko ryby, które sa nieumiejetnie wabione do brania

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych