Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nadchodzi Zima.

56 odpowiedzi w tym temacie

#1 woblerek

woblerek

Weteran

• Members
  • 502 postów
  • Zainteresowania:WĘDKARSTWO

Napisano 02 listopad 2006 - 17:21

Dzisiaj spadł pierwszy większy śnieg, chociaż szybko stopniał. Ci, którzy nie łowia pod lodem kończą już sezon(takim kimś jestem ja icon_wink.gif ). Zaczyna sie czas kiedy zaczynam brać numery WŚ z przed paru lat i czytam je poraz piąty, wertuje książki wedkarskie, czyszcze i pożątkuje sprzęt. Do poźna siedze a forum czytając kłótnie Nowaka i powerpauer'a(to był żart z tymi kłótniami icon_wink.gif ). A jak to jest z wami gdy nadchodzi
zima icon_question.gif

#2 karku

karku

Weteran

• Members
  • 291 postów

Napisano 02 listopad 2006 - 17:44

Ja całkiem niedługo o wędkarstwie zapomnę, aż do wczesnej wiosny icon_sad.gif Będę odwiedzał forum, choć znacznie rzadziej. Sprzęt także przydało by się przez zimę wyczyścić icon_smile.gif ale to za jakiś czas dopiero... od niedzieli znowu ma być cieplej, więc jeszcze wędek nie chowaj icon_wink.gif
ehhh... aby do kolejnej wyprawy ;)

#3 Mc_BOB

Mc_BOB

Szajbus

• Members
  • 1026 postów
  • Zainteresowania:Wiadomo....

Napisano 02 listopad 2006 - 18:13

Taa nadchodzi zima i będzie można pościgać tubylców łowiących na "Kose" icon_lol.gif Żart..
Ja jeszcze chce zaliczyć kilka wypadów na ryby ale ze spiningiem, no a potem to już konserwacja sprzetu, lektury wędkarskie, wspomnienia ile to było przygód w tym sezonie, no i oczywiście opracowanie błędów( co zrobiłem źle itp:..)
Szczerze mówiąc NIE LUBIE zimy icon_sad.gif
Łapanie pod lodem to nie jest dla mnie icon_neutral.gif

#4 jakub powiatowy

jakub powiatowy

Szajbus

• Members
  • 3172 postów

Napisano 02 listopad 2006 - 18:30

-

Użytkownik jakub powiatowy edytował ten post 03 listopad 2009 - 14:38

#5 Luko87

Luko87

Weteran

• Members
  • 206 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo,sport

Napisano 02 listopad 2006 - 18:58

QUOTE(woblerek @ czw, 02 lis 2006 - 20:21) Wyświetl post

Dzisiaj spadł pierwszy większy śnieg, chociaż szybko stopniał. Ci, którzy nie łowia pod lodem kończą już sezon(takim kimś jestem ja icon_wink.gif ). Zaczyna sie czas kiedy zaczynam brać numery WŚ z przed paru lat i czytam je poraz piąty, wertuje książki wedkarskie, czyszcze i pożątkuje sprzęt. Do poźna siedze a forum czytając kłótnie Nowaka i powerpauer'a(to był żart z tymi kłótniami icon_wink.gif ). A jak to jest z wami gdy nadchodzi
zima icon_question.gif

icon_sad.gif aśnie a czemu nie ma już NOWAKA icon_sad.gif

#6 jakub powiatowy

jakub powiatowy

Szajbus

• Members
  • 3172 postów

Napisano 02 listopad 2006 - 19:00

-

#7 kubihondka

kubihondka

Weteran

• Members
  • 212 postów

Napisano 02 listopad 2006 - 21:54

To ja mam w zamiarach odwiedzic w sobote jakies lowisko i to na noc pierwszy raz w tym sezonie icon_smile.gif
boje sie tego zimna ale od czego sie ma auto i... icon_smile.gif

#8 predator

predator

Wędkarz

• Members
  • 68 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo a szczególnie spining

Napisano 02 listopad 2006 - 22:28

dopuki cały czas nie bedzie na minusie to jeszcze sezon nie skończony. ja jeszcze w niedziele na spining a później zobaczymy. a zima mi zlatuje na zaopatrzaniu sie w nowe przynęty, najlepiej żeby jej nie było bo zimno mnie denerwuje

Każda przynęta jest dobra ale tylko użyta w odpowiednim czasie.

Weteran

• Members
  • 239 postów

Napisano 05 listopad 2006 - 19:45

Ja łowie jakieś 50 km od miejsca zamieszkania(obok mojej działki -Bug)więc łowię coraz rzadziej.
Nie zabijaj ryb-nigdy!

#10 VooDoo

VooDoo

Weteran

• Members
  • 979 postów

Napisano 06 listopad 2006 - 13:14

Ja się tam nie martwię, że następny raz wędki zarzucę w następnym roku i będzie to na rozlewiskach w dunajcu 1 maja icon_smile.gif

Zima to dla mnie czas skompletowania sprzętu ( setki sprężyn,haczyków i kilometry straconych żyłek na zbiorniku poraj i itp.),udoskonalenia żyłki na węzłach aby stworzyć jak najmniejsze tarcie i takie tam drobnostki.
user posted image

#11 pewniak

pewniak

Weteran

• Members
  • 624 postów
  • Zainteresowania:poza wędkarstwem sport: siatkówka, żeglarstwo, pływanie

Napisano 06 listopad 2006 - 13:45

trochę nie rozumiem podejścia typu: spadł pierwszy śnieg, kończymy sezon. Pierwszy śnieg równie dobrze mógł spaść miesiąc temu, czy też wtedy już byście kończli sezon??? Drapieżniki ciągle żęrują, dopóki wody nie skuje lód można je z powodzeniem łowić na spining. Mój klub urządza co roku zawody spiningowe - sylwestrowe i tylko raz zdarzyło się że zostały one zamienione na podlowdowe. Zawsze woda gdzieś tam płynie. A od stycznia lub lutego można już jeździć na pstrągi.

#12 tomaszekZ

tomaszekZ

Weteran

• Members
  • 246 postów

Napisano 07 listopad 2006 - 08:46

kurcze co wy gadacie !!!! sandacz dopiero sie rusza, i to nie mały. ja tam czekam na takie fajne przyrozki, kiedy rano jest szron i słoneczko zza choryzontu wychodzi.....nigdy się nie poczuje takiej adrenaliny jak w taka pogodę. z pod lodu zaczołem łowic dopiero w tym sezonie w lutym i byłem w "cięzkim szoku". płoć ciągnęło sie kilogramami, ubaw niemiłosierny tylko troszke zimno....musze ulepszyc swoje ubranie i jazda !!!! sezon trwa cały rok....tylko nie każdemu chce się marznąć icon_smile.gificon_smile.gif

#13 Nowak

Nowak

Weteran

• Members
  • 273 postów

Napisano 07 listopad 2006 - 18:25

W Okupie sa zimy surowe niczym w tajdze, ale ja tam sie nie przejmuje tylko se łaże na stawy albo nad rzeke ciepła kurteczka albo mój nieodzowny przyduży płaszczyk i jest galancie, największy kłopot że szybko robi się ciemno i nie raz zabładziłem w okupskich rozległych lasach na szczęście zawsze wracałem do domu ale w końcu Nowak w Okupie zawsze sobie poradzi;-]

#14 jakub powiatowy

jakub powiatowy

Szajbus

• Members
  • 3172 postów

Napisano 07 listopad 2006 - 19:08

-

#15 VooDoo

VooDoo

Weteran

• Members
  • 979 postów

Napisano 09 listopad 2006 - 23:31

QUOTE(Nowak @ wto, 07 lis 2006 - 19:25) Wyświetl post

W Okupie sa zimy surowe niczym w tajdze, ale ja tam sie nie przejmuje tylko se łaże na stawy albo nad rzeke ciepła kurteczka albo mój nieodzowny przyduży płaszczyk i jest galancie, największy kłopot że szybko robi się ciemno i nie raz zabładziłem w okupskich rozległych lasach na szczęście zawsze wracałem do domu ale w końcu Nowak w Okupie zawsze sobie poradzi;-]

Zachowujesz się podobnie jak mój praktykant , ma swój własny świat icon_smile.gif
user posted image

#16 jakub powiatowy

jakub powiatowy

Szajbus

• Members
  • 3172 postów

Napisano 10 listopad 2006 - 14:07

-

Użytkownik jakub powiatowy edytował ten post 03 listopad 2009 - 14:39

#17 VooDoo

VooDoo

Weteran

• Members
  • 979 postów

Napisano 10 listopad 2006 - 15:43

QUOTE(jakub powiatowy @ pią, 10 lis 2006 - 15:07) Wyświetl post

Też chodzi po lasach jak lump i gada pierdoły?

Nie ,ale mówi o siemianowicach jakby były za oceanem...

A nowak to poprostu dzieciak ,który na urodzinach dostał neostrade i jest "elo"

Ok więcej nie będe mówił bo chce posiedzieć troche na tym forum ...

user posted image

#18 Nowak

Nowak

Weteran

• Members
  • 273 postów

Napisano 12 listopad 2006 - 15:07

Nie taki ze mnie dzieciak skoro jestem pełnoletni icon_biggrin.gif Tyle że jestem mały i piegowaty a Okup rzeczywiście wygląda troche jak tajga, trochę jak sawanna a troszeczke nawet jak las równikowy icon_mrgreen.gif

#19 hapek

hapek

Weteran

• Members
  • 131 postów

Napisano 14 listopad 2006 - 01:27

Panowie zamiast siedziec z tylkami zima w ciepłym idzcie na ryby .Wędkowanie z lodu wymaga troche ruchu moze się przydac latem. icon_mrgreen.gif

#20 grzesiek-widawa

grzesiek-widawa

Weteran

• Members
  • 143 postów

Napisano 05 grudzień 2006 - 20:19

ejj chłopaki nie załamujcie mnie icon_biggrin.gif ja mieszkam 30 metrów od rzeki (widawa) i dzisiaj biegłem na ryby jak ze szkoły wróciłem, bo ciemno się robiło i zaszłem na łowisko wyciągłem pare płotek icon_smile.gif ale mój tato był wcześniej to złowił z 30 ryb, płoci, jazi, kleni icon_biggrin.gif dobiero biała ryba zaczyna brać icon_biggrin.gif a co będzie wiosną icon_biggrin.gif icon_eek.gif

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych