Skocz do zawartości

Polecamy

Zapraszamy do sklepu

Zaprzyjaźnieni

ZPW
WWG-Wędkujący Internauci najlepsza strona dla wędkarzy

Zdjęcie

Jezioro Prywatne

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 maciver

maciver

Początkujący

• Members
  • 9 postów

Napisano 31 October 2006 - 02:23 PM

Witam
Na poczatku troche lektury bo ktos moze mnie nie zrozumiec, mieszkam za granica wybieram sie na prywatny staw na ktorym sa pstragi, nie wiem jak to mozliwe ze tam zyja przeciez psrag lubi czysta wode silny nurt i powinno sie tzn zaleca lowic na muche , ale tam tylko mozna na grunt malo tego staw jest dosc duzy za kazdym razem wlasciciel przychodzi po zebraniu oplaty wzuca 10 pstragow kolo twojego stanowiska (wiadomo ze poplyna w inne miejscie ) ale stanowisk jest duzo i caly czas wzuca do stawu ryby gdzies one musza byc , kto mi podpowie co zrobic by cos zlapac ?? tzn czy zanete dac czy bez chcial bym zeby ktos mi wytlumaczyl jak to sie mowi jak chlopu , ostatni raz bylem na rybach 5 lat temu jeszcze w polsce i zawsze z kims co lowi 10,15 lat mozna powiedziec ze wszystko robili za mnie , teraz chcial bym sie wzias sam za ten sport i czekam na porady mam nadzieje ze ktos mi odpisze ale niech pamieta ze to prywany staw ale ryby sa tam nawet z przed 6 miesiecy raczej nie karmione zreszta nie wiem dlatego pytam o rade pozdrawiam wszystkich dziekuje

#2 blackbird

blackbird

Wędkarz

• Members
  • 10 postów

Napisano 10 November 2006 - 09:48 PM

A więc według mnie skoro mozna lapac je tylko na grunt radzilbym sprobowac na biale robaki , czerwone , pasikonika , narybek , muche (zywa) albo innego owada
co do necenia to polecam lekkie male sprezynki z zaneta uniwersalna z dodatkie mkrwi
(najlepiej sproszkowanej) po neceniu Krwia mozesz rowniez pokroic gombke kapielowa w kostki i nasaczac w krwi przez 24 godziny az krew sie zeschnie na tym i dolozyc do tego jakiegos owada
Krew powinna sciagnac w łowisko sporo ilosc tych ryb

Napisz jezeli to poskutkuje

Pozdrawiam

Blackbird

#3 lysyokon

lysyokon

Wędkarz

• Members
  • 14 postów

Napisano 01 December 2006 - 04:58 PM

artreuse
QUOTE(blackbird @ sob, 11 lis 2006 - 00:48) Wyświetl post

A więc według mnie skoro mozna lapac je tylko na grunt radzilbym sprobowac na biale robaki , czerwone , pasikonika , narybek , muche (zywa) albo innego owada
co do necenia to polecam lekkie male sprezynki z zaneta uniwersalna z dodatkie mkrwi
(najlepiej sproszkowanej) po neceniu Krwia mozesz rowniez pokroic gombke kapielowa w kostki i nasaczac w krwi przez 24 godziny az krew sie zeschnie na tym i dolozyc do tego jakiegos owada
Krew powinna sciagnac w łowisko sporo ilosc tych ryb
Napisz jezeli to poskutkuje

Pozdrawiam

Blackbird

witam ,lapalem na takich stawach najlepiej sprawdzalo mi sie ciasto[ chartreuse] firmy PowerBait z dodatkiem 4 bialych robakow,szkoda ze tylko na grunt mozna lapac bo znam pare skutecznych metod ,zawsze umiesc zestaw jak gosciu wpuszcza ryby w miejsce wpuszczania tylko daj niech pstrag dobrze polknie przynete musi wysnuc pare metrow zylki.teraz jest dobry moment na pstragi,pozdrawiam i polamania kija.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Toggle shoutbox Shoutbox

@  wolfik : (28 August 2015 - 09:02 AM) Szybkość ładowania strony jest dużo większa co daje większy komfort użytkowania
@  wolfik : (28 August 2015 - 09:01 AM) @OLEK NAUTIC przyzwyczaisz się, po tylu latach patrzenia na stara wersję też na początku wydawało mi się dziwnie, ale po 2 dniach zacząłem odkrywać i doceniać nowe :)
@  OLEK NAUTIC : (28 August 2015 - 07:43 AM) Dla mnie stare forum było bardziej przejrzyste, to moje zdanie. Szybkość? Do pisania i czytania postów?
@  OLEK NAUTIC : (28 August 2015 - 07:38 AM) @wolfik przecież sam wiesz, że nie chodzi o przerost w angielskim
@  wolfik : (27 August 2015 - 02:25 PM) Pod względem użyteczności jesteśmy teraz lata świetlne do przodu. Poklikasz trochę i sam zobaczysz, że jest o wiele wygodniej i czytelniej niz było.
No i szybciej.
@  wolfik : (27 August 2015 - 02:23 PM) @OLEK NAUTIC brak spolszczenia w niektórych miejscach jest przerostem formy nad treścią ? :)
@  OLEK NAUTIC : (27 August 2015 - 12:01 PM) Jak dla mnie to forma przerosła treść w nowej odsłonie forum. Poprzednie było bardziej przejrzyste, daty i godziny mogły być polskie. Teraz wszystko przypomina inne forum. Takie skromne moje zdanie. Teraz chciałem wysłać lub opublikować a tu SHOUT
@  wolfik : (27 August 2015 - 08:57 AM) @BartasL2 dzięki :)
@  BartasL2 : (26 August 2015 - 04:48 PM) No no robi wrażenie:) pewnie sporo pracy kosztowała ta zabawa ale musze przyznać ze jest dużo lepiej :)
@  wolfik : (26 August 2015 - 12:13 PM) niespecjalnie jest tez możliwość robienia tutaj grup
@  wolfik : (26 August 2015 - 12:12 PM) do tej pory było to mało używane medium
@  Dinet : (26 August 2015 - 12:02 PM) ciekawy jestem jak zda egzamin jeden Shoutbox dla wszystkich grup wedkarskich, ale to czas pokaże
@  Dinet : (26 August 2015 - 11:59 AM) no pracy pewnie moc, ale efekt osiągniety :)
@  wolfik : (26 August 2015 - 10:48 AM) Nie do końca bezproblemowo, ale udało się :)
@  Dinet : (26 August 2015 - 09:14 AM) widać, że migracja odbyła się jakoś bezproblemowo
@  Dinet : (26 August 2015 - 09:10 AM) jak w MP
@  Dinet : (26 August 2015 - 09:07 AM) :roll:
@  mikeus : (26 August 2015 - 06:41 AM) fajna ta nowa stronka
@  wolfik : (25 August 2015 - 11:34 AM) test