Skocz do zawartości

Zdjęcie

Świerklaniec (kozłowa Gora)

123 odpowiedzi w tym temacie

#41 VooDoo

VooDoo

Weteran

• Members
  • 979 postów

Napisano 22 czerwiec 2007 - 13:47

Mam jedno pytanie ruhh , gdy lowisz na rosowke z mysla o zlowieniu węgorza , to dajesz styropian na zylke czy pomiędzy przelotkami dajesz bombke?

#42 Ruhh

Ruhh

Wędkarz

• Members
  • 51 postów

Napisano 22 czerwiec 2007 - 16:02

nic nie daje - hamulec puszczam na 0 i kołowrotek mi terkocze jak cos bierze icon_wink.gif

#43 Ruhh

Ruhh

Wędkarz

• Members
  • 51 postów

Napisano 22 czerwiec 2007 - 16:29

ja juz jade bede na wyspie jak by co z Tatą icon_smile.gif poznac mnie po mopliku żółtym icon_razz.gif

#44 VooDoo

VooDoo

Weteran

• Members
  • 979 postów

Napisano 23 czerwiec 2007 - 17:18

Był ktoś w białym kapturze , bo tylko tą osobę widziałem na wyspie.
Co do połowu to 1 węgorz ale krótki (50 cm )
user posted image

#45 Ruhh

Ruhh

Wędkarz

• Members
  • 51 postów

Napisano 24 czerwiec 2007 - 09:41

bylem z piatku na sobote ale tylko do 23 bo deszcz zaczol padac ;/ i efektem bylo pare leszczykow icon_wink.gif

#46 G-Slawek

G-Slawek

Wędkarz

• Members
  • 38 postów

Napisano 25 czerwiec 2007 - 09:47

Ja łowiłem na lewo od wyspy całą noc, jeden węgorz (62)na karasia.

#47 Ruhh

Ruhh

Wędkarz

• Members
  • 51 postów

Napisano 25 czerwiec 2007 - 16:42

hm na karasia - trupka czy zywczyka ? 62 cm to jeszcze lichutko - cos jets nie tak przy takim zalamaniu pogody powinny brac jak szalone te wieksze sztuki - zauwazylem ze duze węgorze biorą gdy jest bardzo wysoka fala.

#48 G-Slawek

G-Slawek

Wędkarz

• Members
  • 38 postów

Napisano 26 czerwiec 2007 - 05:57

Węgorz wziął na trupka, mnie też to zdziwiło, bo karaś nie był mały.

#49 Ruhh

Ruhh

Wędkarz

• Members
  • 51 postów

Napisano 26 czerwiec 2007 - 21:34

przepadzity był icon_smile.gif mnie ważne na co ważne ze siedzenie przyniosło efekt - ja dziisaj byłem od 12 do 19 i złowiłem kilkanascie leszczyków w tym 3 sztuki okolo 40 wiec nie bylo źle - jednak głownym łupem w tych wodach są krąpiki - zakładam juz większe typowe leszczowe haki to albo jednak sie zatnie albo mi robaki obdulda icon_smile.gif

#50 juniorxl

juniorxl

Wędkarz

• Members
  • 10 postów

Napisano 27 czerwiec 2007 - 20:36

Hej jestem tu nowy, ale świerkol odwiedzam juz od 10 lat !! Chcialbym sie zapytac o o to czy biorą tam obecnie duże leszcze i jeśli tak to gdzie? bo ostatnio malo tam jezdzilem a jesli tak to na sandacza!!

#51 Ruhh

Ruhh

Wędkarz

• Members
  • 51 postów

Napisano 28 czerwiec 2007 - 19:03

CYTAT(juniorxl @ śro, 27 cze 2007 - 23:36) Wyświetl post
Hej jestem tu nowy, ale świerkol odwiedzam juz od 10 lat !! Chcialbym sie zapytac o o to czy biorą tam obecnie duże leszcze i jeśli tak to gdzie? bo ostatnio malo tam jezdzilem a jesli tak to na sandacza!!

hm no więc duzych leszczy nie widać i cięzko bedzie je zobaczyć z brzego chyba że troche ponęcisz - a co do sandaczy to slyszalem ze pustka - mozna sprobowac ewentualnie od bunkrów - jak byłem z łodzi to dostrzegłem tam dość specyficzne dno. icon_smile.gif Pozdrawiam

#52 Krzysztof 1

Krzysztof 1

Weteran

• Members
  • 107 postów

Napisano 28 czerwiec 2007 - 19:46

Witam wybiera sie ktoś na świerklaniec na weekend,ja mam zamiar posiedzieć tam w sobote - Ruhh byłes moze na dniach są jakieś efekty???

#53 Ruhh

Ruhh

Wędkarz

• Members
  • 51 postów

Napisano 28 czerwiec 2007 - 21:57

CYTAT(Krzysztof 1 @ czw, 28 cze 2007 - 22:46) Wyświetl post
Witam wybiera sie ktoś na świerklaniec na weekend,ja mam zamiar posiedzieć tam w sobote - Ruhh byłes moze na dniach są jakieś efekty???

tak byłem Krzyśku ale za dnia ( od 12 do 19 ) i kilka leszczykow w tym 3 , 4 wieksze sztuki jesli mozna to tak nazwac icon_smile.gif ), teraz w weekend wybieram sie na noc moze z piątku na sobote albo z soboty na niedziele. Zobaczymy co to sie bedzie robić icon_smile.gif

#54 Krzysztof 1

Krzysztof 1

Weteran

• Members
  • 107 postów

Napisano 28 czerwiec 2007 - 22:13

Ja zawitam o ile plany sie nie zmienia w sobote rano przed 5-tą mam nadzieje że bedą jakies efekty.

#55 Ruhh

Ruhh

Wędkarz

• Members
  • 51 postów

Napisano 28 czerwiec 2007 - 22:29

wydaje mi sie ze jesli chodzi o grubszą rybe to tylko na noc chociaz nie powiem bo w maju w srodku dnia mialem branie na czerwonego - ze nie zdąrzylem do kija doleciec bo wędka z podpórek wyjechała poczym jak dźwigłem to było tylko psztynk i zylka 0.20 poszla sie gonić ... zycze powodzenia icon_smile.gif byc moze jutro na nocke pojade icon_smile.gif

#56 Ruhh

Ruhh

Wędkarz

• Members
  • 51 postów

Napisano 01 lipiec 2007 - 16:27

wczoraj bylem na caly dzien od poludnia do 20 no i zabawa z leszczykami - jedno mialem ladne branie i rybe docholowałem aż do brzegu ( jakies 6 - 7 metrow od brzegu ) i sie spieła - albo nieduży karp albo wiekszy leszczyk, w kazdym razie byly emocje icon_smile.gif dzisiaj wybieram sie na noc ! icon_smile.gif jutro napisze co i jak

#57 Krzysztof 1

Krzysztof 1

Weteran

• Members
  • 107 postów

Napisano 01 lipiec 2007 - 17:39

Ja też wczoraj z tym że do południa od 5-tej 16 leszczy w tym 3 takie po 40cm. wszystkie oczywiscie wróciły do wody.Pozdrawiam.

#58 Ruhh

Ruhh

Wędkarz

• Members
  • 51 postów

Napisano 03 lipiec 2007 - 16:41

Byłem z niedzieli na poniedziałek cała noc - okolo 20 zarzucilem jednego trupka a na drugą wedke bawilem sie na spławik - nałowiłem kilkanascie leszczyków - wszystkim zwrócilem wolnosc - nastawilem sie na cos wiekszego i przed 21 wrzucilem do wody rosówke. Okolo 23 na rosówke mialem branie - styropianik odjechał na jakieś 15 metrów i stanoł ;/ wydaje mi sie ze jakiś niewielki węgorzyk probował swoich sił. Ze wzgledu na duzy hak nie dał rady. Potem do samego rana cisza :/ Pozdrawiam

#59 Ruhh

Ruhh

Wędkarz

• Members
  • 51 postów

Napisano 10 lipiec 2007 - 12:10

No i dzisiaj jestem po nocy - wszystko było by ok gdyby ogromny wiatr sie nie zerwał - na 4 rzucone kije - 2 moje i 2 taty . Na jednym Rosówka i na drugim trupek .. kompletnie zero bran na drapiezniki. Na jedną wedke taty pociąglismy kilka leszczykow 30 - 40cm. Przy sciaganiu rano Zestawu z trupkiem sciągłem kłąb poplątanej zyłki na której były 2 haczyki ( jeden mały, drugi typowo węgorzowy ) i na tym drugim wisiał szczupaczek - okolo 35 cm. Pozatym kompletna cisza :/

#60 johan

johan

Weteran

• Members
  • 119 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo ...<br />sport <br />

Napisano 10 lipiec 2007 - 14:00

ja byłem w niedziele na Świerklańcu i niestetydo domu o kiju ,
wiało jak chol... nie dało się spiningować.
ale lada dzień znów tam pojade złoje sandaczom tyłki

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych