Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zbiornik Zielona

229 odpowiedzi w tym temacie

#21 wiesiek

wiesiek

Szajbus

• Members
  • 1622 postów

Napisano 27 październik 2006 - 14:57

No niestety, dzisiaj nie dam rady jechać - jutro tak samo.Szkoda, bo od soboty ma się zepsuć pogoda.

#22 tomasz_1

tomasz_1

Wędkarz

• Members
  • 20 postów

Napisano 28 październik 2006 - 18:13

powoli sie rusza ..dzis mialem 2 obgryzki

#23 wiesiek

wiesiek

Szajbus

• Members
  • 1622 postów

Napisano 29 październik 2006 - 09:51

Łapałeś na dużym czy małym? w którym miejscu? Na karasia czy płotke.

#24 tomasz_1

tomasz_1

Wędkarz

• Members
  • 20 postów

Napisano 29 październik 2006 - 09:57

QUOTE(wiesiek @ nie, 29 paź 2006 - 12:51) Wyświetl post

Łapałeś na dużym czy małym? w którym miejscu? Na karasia czy płotke.

Na duzym z molo na płoć mialem ladne branie , karas hmmm razczej mały...
(zawsze siedze na molo ... od 15 lat )

#25 Jerry

Jerry

Wędkarz

• Members
  • 60 postów

Napisano 02 listopad 2006 - 14:39

Witajcie. Ładną pogodę mamy w tym tygodniu to może wreszcie coś się ruszy w przyszłym. A zapowiadają temperaturkę w granicach 15 stopni na plusie to może być ciekawie. Zielsko troszkę spadnie to może zaczną brać szczupaczki w liliach.

#26 wiesiek

wiesiek

Szajbus

• Members
  • 1622 postów

Napisano 08 listopad 2006 - 18:08

Byłem dzisiaj na Zielonej od 8 rano. Na molo było trzech wędkarzy i złapali jednego szczupaka takiego pod 50 pare cm. Kolega zerwał takiego koło 60cm / pękła żyłka / drugiego wyciągnął 53cm. Bliżej tamy facet wyciągnął jednego 52cm. Na małym gościu wyciągnął 2 szt takie około 40 pare cm i wpuścił je do dużego. Widać, że coś drgnęło- tak jak mówią miejscowi, trzeba poczekać do pierwszych przymrozków, i to jest prawda. Tomasz jednego Ci zostawiłem, ażebyś też coś złapał. Zamęczył mi karasia na śmierć i się spiął. Na łodzi było dwóch gości bliżej tamy, ale nie widziałem ażeby coś wyjęli.

#27 alajerzy77

alajerzy77

Wędkarz

• Members
  • 24 postów
  • Zainteresowania:Połow karpi po uprzednim dlugim neceniu proteina wlasnej roboty.

Napisano 08 listopad 2006 - 18:38

WIESIU !!! A GDZIE TEMN ZBIORNIK SIE ZNAJDUJE . DALEKO TO OD łODZI??????

#28 wiesiek

wiesiek

Szajbus

• Members
  • 1622 postów

Napisano 08 listopad 2006 - 18:53

Zbiornik Zielona znajduje się w woj. częstochowskim. Od Częstochowy będzie ok. 30km w kierunku Tarnowskich Gór. Chyba trochę daleko od Łodzi ?

#29 Jerry

Jerry

Wędkarz

• Members
  • 60 postów

Napisano 15 listopad 2006 - 08:57

Witam po przerwie. Jutro wybieram się na Zieloną. Posiedzę na łodzi od 8 do 14, zobaczymy jakie wyniki będą. W piątek dam znać co i jak. Pozdrowienia

#30 Jerry

Jerry

Wędkarz

• Members
  • 60 postów

Napisano 17 listopad 2006 - 11:31

No i byłem na Zielonej no i nic. No prawie - jeden okonek taki ze 28 cm. I to wszystko, więcej brań nie było. Znalazłem dołek 4,40 m i wg echosondy był "wypchany" rybami ale to raczej reszcze były bo od czasu do czasu po lekkim trąceniu na przynęcie był śluz. To chyba tylko gumka odbijała się od boków ryb. Rzucałem na boki dołka i nic nie gryzło, dopiero w liliach ten okonek się trafił.

#31 kolega

kolega

Wędkarz

• Members
  • 16 postów

Napisano 18 listopad 2006 - 17:32

QUOTE(Jerry @ pią, 17 lis 2006 - 13:31) Wyświetl post

No i byłem na Zielonej no i nic. No prawie - jeden okonek taki ze 28 cm. I to wszystko, więcej brań nie było. Znalazłem dołek 4,40 m i wg echosondy był "wypchany" rybami ale to raczej reszcze były bo od czasu do czasu po lekkim trąceniu na przynęcie był śluz. To chyba tylko gumka odbijała się od boków ryb. Rzucałem na boki dołka i nic nie gryzło, dopiero w liliach ten okonek się trafił.

"lilie" to zatoka na wschodnim końcu zbiornika ?

#32 Marblo

Marblo

Wędkarz

• Members
  • 49 postów

Napisano 19 listopad 2006 - 19:58

Czesc!
W koncu udalo mi sie wybrac na ten zbiorniczek. Po opisie Wieska nie mailem zadnych problemow z trafieniem na miejsce. Spiningowalem na duzym. Na lowisku bylem 9:15 a przed 10 trafil sie kaczodzioby 50cm icon_smile.gif Potem uczepil sie jeszcze maly okonek i do 14 juz nic nie bilo w wabiki. Generalnie Zielona bardzo mi sie podoba i na pewno nie byla to moja ostatnia wizyta tam. Szkoda tylko ze na brzegu co chwile napotykalem spore sterty pozostawionych smieci!! I pomyslec ze wiekszosc z nich zostala wyrzucona przez wedkujacych! Normalnie brak slow!!! :[
Interesujesz sie sportem? Lubisz adrenalinke? --=KLIKNIJ TU=--

#33 tomasz_1

tomasz_1

Wędkarz

• Members
  • 20 postów

Napisano 19 listopad 2006 - 23:30

jesli to były sterty to ja bym się nie przejmował ..tam tak jest śmieci sa zbierane na jedną sterte i wywożone prze służby.
tak tam jest w lato sa kosze badz worki na smieci i raczej wedkarze tez dbają wiec (co do tego łowiska i wedkarzy ) to raczej mylne spostrzezenie ...
a co do szczupaka to o tej porze proponuje żywca a wiosną , latem - spin
z doswiadczenia wiem ze kto odwiedzi ten zbiornik to do niego wraca zawsze !
powodzenia

#34 Marblo

Marblo

Wędkarz

• Members
  • 49 postów

Napisano 20 listopad 2006 - 11:14

Raczej to nie wygladalo na zorganizowane sterty gotowe do wywiezienia, ale mam nadzieje ze sie myle i jest tak jak piszesz. Bo szkoda by bylo zeby na brzegu takiego naprawde pieknego jeziorka wlalo sie tyle smieci. Mam jeszcze pytanie. Czy na Zielonej jest szansa na zlowienie sandacza na spining? Jesli tak to jakie miejsce i przynete polecacie. Pozdrawiam

#35 Szikxs

Szikxs

Wędkarz

• Members
  • 22 postów
  • Zainteresowania:informatyka, wędkarstwo, sport

Napisano 27 listopad 2006 - 01:51

Chcialem sie zapytac jakie ryby sa w tym zbiorniku,gdzie sa dobre miejsca na szczupaki i jaka metoda tam najlepiej lowic zeby zlowic szczupaka.
Chcialem sien takze dowiedziec czy mam jeszcze szanse w tym tygodniu zlowic szczupaka i czy moge sie wybrac popoludniu na szczupaka(rano pracuje)?????

#36 Jerry

Jerry

Wędkarz

• Members
  • 60 postów

Napisano 06 grudzień 2006 - 13:29

Witam Zielonkowiczów! Wiesiek, mam pytanie do Ciebie bo widzę, że najczęściej Ty łowisz na tym zbiorniku: czy może juz coś sie ruszyło na Zielonej? I czy na małym też coś się dzieje? Koledzy byli tam 26.11. i 3.12. i oprócz małych okonków nic nie złowili. Ja planuję się wybrać w tą niedzielę to dam znać po powrocie.

#37 wiesiek

wiesiek

Szajbus

• Members
  • 1622 postów

Napisano 11 grudzień 2006 - 19:15

Witam kolegów po dłuższej nieobecności na forum. Wróciłem w sobotę więc nie było kiedy jechać na ryby. Wybieram się w środę to napiszę co się dzieje.

#38 Marblo

Marblo

Wędkarz

• Members
  • 49 postów

Napisano 13 grudzień 2006 - 07:19

I jak tam Jerry? Byles na Zielonej? Ja planuje wyskoczyc tam w sobote o ile pogoda dopisze.

#39 wiesiek

wiesiek

Szajbus

• Members
  • 1622 postów

Napisano 14 grudzień 2006 - 18:43

Byłem dzisiaj ale nie na Zielonej bo nie miałem żywca. Pojechałem na Pławniowice. Brań zero, na blache to samo. Na drugim parkingu było czterech wędkujących i też nic nie mieli. Totalna klapa.

#40 Marblo

Marblo

Wędkarz

• Members
  • 49 postów

Napisano 14 grudzień 2006 - 23:13

Oj kiepsko icon_sad.gif
Jutro rano planuje podjechac na Słupsko (obok Pławniowic). Pospininguje troszke, moze przynajmniej jakis pasiasty sie trafi icon_smile.gif
Pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych