Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zbiornik Zielona

229 odpowiedzi w tym temacie

#181 AndrzejP

AndrzejP

Wędkarz

• Members
  • 30 postów

Napisano 02 lipiec 2009 - 11:49

Witam po dłuższej przerwie icon_smile.gif. Z tego co ja wiem to ten ośrodek dawny Dymitrow jest już prywatny ale to tak informacyjnie icon_smile.gif. wildschek można rozbić namiot nad wodą czemu nie ale to może kosztować lata ubiegłe jeździł radiowóz i kasował tych z namiotami. Czy ktoś łowił na małym jak tam przedstawia sie sytuacja w chwili obecnej? Fajnie się tam kiedyś łowiło icon_smile.gif W sierpniu będę tam przez dwa tygodnie (też na ośrodku) to sobię pomoczę kije icon_smile.gif Pozdrawiam icon_smile.gif

#182 MarcinT

MarcinT

Wędkarz

• Members
  • 47 postów

Napisano 04 lipiec 2009 - 08:36

CYTAT(AndrzejP @ czw, 02 lip 2009 - 12:49) Wyświetl post
Czy ktoś łowił na małym jak tam przedstawia sie sytuacja w chwili obecnej? Fajnie się tam kiedyś łowiło icon_smile.gif

Praktycznie nie ma śladu po karpiu i linku, które wiosną zostały wpuszczone. Szkoda mi ludzi, którzy przyjeżdżają tam na całe nocki icon_sad.gif

#183 zbeer

zbeer

Wędkarz

• Members
  • 59 postów

Napisano 05 lipiec 2009 - 11:47

na zielonej totalna katastrofa byliśmy od poniedziałku do czwartku na dużym nęciliśmy grochem prócz jednego karpika 50cm nic! na 6 wędek tylko jedno konkretne branie jedynie brały cały czas leszczyki największy 40cm.

#184 Gebels13

Gebels13

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 08 lipiec 2009 - 06:42

Czy drapieżnik na Zielonym się ruszył?

#185 mattmarell

mattmarell

Wędkarz

• Members
  • 14 postów

Napisano 20 lipiec 2009 - 22:55

wiesiek, dzięki za wypowiedź icon_smile.gif trochę późne "dzięki" ale zawsze hehe icon_smile.gif a co do ośrodka (to dalej nie znam nazwy, dziewczyna załatwiała wypczynek) ale najprawdopodobniej nie jest to dawny górniczy?! na rudzie śląskiej jest biuro i można tam "wykupic" wakacje właśnie w tym ośrodku...

a wracając do tematu, co tam słychac w zielonej? w najbliższą sobotę już zaczynam wypoczynek więc jestem ciekaw jak tam z rybami? może ktoś był tam ostatnio?

pozdr. icon_smile.gif

Użytkownik mattmarell edytował ten post 20 lipiec 2009 - 22:59

#186 MarcinT

MarcinT

Wędkarz

• Members
  • 47 postów

Napisano 21 lipiec 2009 - 06:32

W Zielonej jak to zwykle w Lipcu bywa :
- po rybie ani śladu
- sanepid zamknął oba jeziora dla kąpiących się
icon_biggrin.gif

#187 mattmarell

mattmarell

Wędkarz

• Members
  • 14 postów

Napisano 21 lipiec 2009 - 14:40

tak, czytałem gdzieś o sanepidzie - z tym, że podobno nie chodzi tam o jakieś bakterie a "jedynie" o kolor wody... nieodpowiedni kolor wody = zamknięcie kąpieli...

a z rybami nie może byc aż tak źle icon_smile.gif ja tam wierzę, że jakoś to będzie i z pewnością uda się troszkę "pobawic"... byle by coś się działo - leszczyki, płoteczki, szczupaczki... mi wiele nie potrzeba hehe icon_wink.gif

pozdr. icon_smile.gif

Użytkownik mattmarell edytował ten post 21 lipiec 2009 - 14:40

#188 MarcinT

MarcinT

Wędkarz

• Members
  • 47 postów

Napisano 21 lipiec 2009 - 14:42

CYTAT(mattmarell @ wto, 21 lip 2009 - 15:40) Wyświetl post
tak, czytałem gdzieś o sanepidzie - z tym, że podobno nie chodzi tam o jakieś bakterie a "jedynie" o kolor wody... nieodpowiedni kolor wody = zamknięcie kąpieli...

a z rybami nie może byc aż tak źle icon_smile.gif ja tam wierzę, że jakoś to będzie i z pewnością uda się troszkę "pobawic"... byle by coś się działo - leszczyki, płoteczki, szczupaczki... mi wiele nie potrzeba hehe icon_wink.gif

pozdr. icon_smile.gif

Tak, chodzi im o klarowność wody. Tylko ja się pytam kiedy ona tam była klarowna...

#189 mattmarell

mattmarell

Wędkarz

• Members
  • 14 postów

Napisano 22 lipiec 2009 - 23:08

MarcinT, mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie... czy w zasięgu "piechotki" (no może trochę dalej - gdzieś w okolicy) znajduje się jakiś sklep wędkarski? chodzi głównie o białe robaki/pinki które ciężko przetrzymac tydzień w takim upale - dobrze byłoby je kupic na miejscu... w razie gdyby sklepu nie było w rejonie... kupię więcej robali i może częśc z nich wytrzyma mi kilka dni....

pozdr. icon_smile.gif

#190 MarcinT

MarcinT

Wędkarz

• Members
  • 47 postów

Napisano 23 lipiec 2009 - 05:28

CYTAT(mattmarell @ czw, 23 lip 2009 - 00:08) Wyświetl post
MarcinT, mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie... czy w zasięgu "piechotki" (no może trochę dalej - gdzieś w okolicy) znajduje się jakiś sklep wędkarski? chodzi głównie o białe robaki/pinki które ciężko przetrzymac tydzień w takim upale - dobrze byłoby je kupic na miejscu... w razie gdyby sklepu nie było w rejonie... kupię więcej robali i może częśc z nich wytrzyma mi kilka dni....
pozdr. icon_smile.gif

Najbliższy sklep wędkarsko-zoologiczny jest w centrum Kalet 7km od zbiorników w Zielonej. Można dojechać rowerkiem - jest fajna ścieżka

#191 mattmarell

mattmarell

Wędkarz

• Members
  • 14 postów

Napisano 23 lipiec 2009 - 09:35

dzięki MarcinT za odpowiedź, teraz już wiem na czym stoję icon_smile.gif pozdrawiam

#192 Jerry

Jerry

Wędkarz

• Members
  • 60 postów

Napisano 14 wrzesień 2009 - 13:43

Witam. Jak drapieżnik na Zielonej? Są już jakieś "jesienne" efekty?

#193 RYBAK24

RYBAK24

Wędkarz

• Members
  • 61 postów

Napisano 22 wrzesień 2009 - 21:19

Witam z tego co słyszałem sandał sie ruszył i to nawet nie malutki sprawdze to w piątek to odpisze ...oczywiście na dużym bo na małym nie ma co szukać.Pozdro

#194 zbeer

zbeer

Wędkarz

• Members
  • 59 postów

Napisano 30 wrzesień 2009 - 09:15

i co tam słychac na zielonej jak z sandaczem i szczupakiem? wybieram sie w piątek

#195 wojtek_16

wojtek_16

Weteran

• Members
  • 699 postów

Napisano 16 listopad 2009 - 16:32

Co tam słychać na Zielonej? Jak z drapieżnikiem? Łowił ktoś z Was ostatnio biała rybę? Leszcze coś biorą?

#196 zadym73

zadym73

Wędkarz

• Members
  • 59 postów

Napisano 21 listopad 2009 - 19:14

byłem od 14 do zmroku na żywca bez brańia

#197 wojtek_16

wojtek_16

Weteran

• Members
  • 699 postów

Napisano 21 listopad 2009 - 19:26

A jak tam z białą rybka?

#198 Medal

Medal

Weteran

• Members
  • 917 postów

Napisano 21 listopad 2009 - 21:30

Jak tam teraz na Zielonej ??

#199 cyp16

cyp16

Weteran

• Members
  • 129 postów

Napisano 29 listopad 2009 - 19:39

CYTAT(Medal @ nie, 22 lis 2009 - 00:30) Wyświetl post
Jak tam teraz na Zielonej ??

Dziś tam byłem od 6 do 16 tylko na spina łowiłem.. na duzm złowiłem tylko 2 pistolety i jendego krótkiego na rzece mała panew ogólnie to lipa icon_evil.gif

#200 wiesiek

wiesiek

Szajbus

• Members
  • 1622 postów

Napisano 30 listopad 2009 - 12:02

W sobote byłem z kumplami na Zielonej na dużym jeziorze od rana do południa. Ani jednego brania na spławik , grunt, żywca. Kilku gości spiningowało i też nic nie mieli oprócz kilku niemiarowych szczupaczków i okoników. Na łodzi było trzech gości i to samo. Ogólnie klapa.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych