Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opisy I Oceny Jednostek Łowiących Dorsze!

2254 odpowiedzi w tym temacie

#2241 Urwis1409

Urwis1409

Wędkarz

• Members
  • 76 postów

Napisano 20 marzec 2016 - 10:23

Witam. Opinie były  ale  o  katamaranie Hanter z Łeby. O tym z Ustki którym płynął kolega i "tak połowił" jak do tej pory chyba nic nie było, bynajmniej  na tym forum. Co do  forum kutry-opinie ja osobiście podchodzę do nich z dużą rezerwą, więcej niż połowa z nich to reklama właścicieli i antyreklama konkurencji   :wink:  

Nie no było trochę o tym z Ustki nawet w ostatnich postach w Ustce i tylko dobrze pisali. Zastanawiałem się czy w tym roku nie jechać na wakacje do Ustki i przy okazji popłynąć z nimi na rybki bo byłem tam ostatnio w 2007 roku. Pływałem jakimś UST chyba 132 ale nie jestem pewien na sto procent na pewno jakiś trzy cyfrowy nr, pogoda była fajna, rybki brały a o 11:00 padł silnik 2h dryfowaliśmy na bezrybiu po czym inny kuter wziął nas na hol i do portu 5h. Skasowano nas normalnie, po kilkanaście dorszy zdążyliśmy w porannych 2h złowić, atmosfera była spoko mimo awarii.

#2242 jaw83

jaw83

Początkujący

• Members
  • 9 postów

Napisano 06 lipiec 2016 - 15:24

Witam Wilków Morskich ;)

Czy miał ktoś z kolegów okazję płynąć z HYDROCAT (katamaran) z Gdańska?

Z opisu na www oraz jednej opinii na forum wynika, że to w miarę nowa jednostka.

Pytanie jakie doświadczenie ma załoga, jaki sprzęt do wypożyczenia oraz wyposażenie jednostki itp

Z góry dzięki za wszelkie info.

#2243 jaw83

jaw83

Początkujący

• Members
  • 9 postów

Napisano 25 lipiec 2016 - 12:09

Witam,

Może znajdzie się ktoś kto płynął lub zna  jednostkę HYDROCAT Gdańsk/Wła??

Pozdrawiam.

#2244 jaw83

jaw83

Początkujący

• Members
  • 9 postów

Napisano 22 sierpień 2016 - 09:52

Coś cisza w tym dziale...

Ale może ktoś podzieli się opinią na temat łodzi cumujących w Kołobrzegu.

Interesuje mnie nieduża, dość żwawa łódź dla 10-12 osób.

Może płynęliście z M/Y Cormoran lub KABA?

A może coś innego do polecenia...

#2245 Ppawi1978

Ppawi1978

Wędkarz

• Members
  • 17 postów

Napisano 24 październik 2016 - 15:28

Zapytałem w temacie Ustka, ale i w tutaj poproszę kolegów o pomoc. Chodzi mi o informacje na temat Czarnego Kormorana z Ustki. Czy ktoś z Was pływał, jak ustawia się do dryfu itp. Będę wdzięczny za informację
pozdrawiam

#2246 Socit

Socit

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 14 marzec 2017 - 00:02

Zapraszam na rejsy wędkarskie z Ustki na jednostkach m/y Sea Angler oraz Pilker

fb: Wędkarstwo morskie w Ustce,  Rejsy wędkarskie m/y Sea angler & Pilker Ustka

#2247 Robik1975

Robik1975

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 28 maj 2017 - 16:33

Witam wszystkich od 20 lat czeszę nasze morze w poszukiwaniu dorszy muszę przyznać że z rybą jest coraz gorzej przez przypadek trafiłem na Nereide jednostka którą pływam przez ostatnie 4 lata tego dnia nie wychodziła.Wypływ 22.05.17.Muszę przyznać że szyper przykłada się do poszukiwania ryby zrobiliśmy 3.5 godzinny przelot. ( potworów morskich nie było ale ilościowo całkiem fajnie) napływa tak że łapią nawet nowicjusze mało się plącze a jak już się zdarzy wystarczy zawołać jednego z dwóch panów i w ekspresowym tempie pomagają .Polecam tą jednostke starym wyjadaczom jak i nowicjuszom

#2248 szron

szron

Początkujący

• Members
  • 2 postów

Napisano 01 wrzesień 2017 - 19:36

Dzień dobry, poszukuję oferty z rejonów helu wraz z noclegiem na lądzie - jakieś namiary?

#2249 pewniak01

pewniak01

Wędkarz

• Members
  • 91 postów

Napisano 01 wrzesień 2017 - 20:47

Dzień dobry, poszukuję oferty z rejonów helu wraz z noclegiem na lądzie - jakieś namiary?

Ze śniadaniem, czy bez ?

Sory kolego za małą złośliwość, ale trochę nie w temacie.  Masz rzut pilkerem do  Władysławowa (jednostek tam dostatek), a nocleg....... telefon w łapkę i dzwonisz https://www.google.p...=!3m1!4b1?hl=pl

Już po sezonie , więc nie będzie problemu ze znalezieniem noclegu w granicy 30 - 40 zł od głowy.

Użytkownik pewniak01 edytował ten post 01 wrzesień 2017 - 20:49

#2250 Kosmowski

Kosmowski

Początkujący

• Members
  • 8 postów

Napisano 08 wrzesień 2017 - 18:24

Czy chodzi o wypożyczenie jednostki czy jak? Nocleg ma być zorganizowany już? Bo jeśli we własnym zakresie to nikt Ci tu na to nie odpowie.

#2251 szron

szron

Początkujący

• Members
  • 2 postów

Napisano 11 wrzesień 2017 - 14:38

Własnie zalezy mi na tym, żeby to było w pełni zorganizowane, bo chcę zebrać kilku chłopa i umówić się na wypożyczenie jednostki. Jakieś łowienie ryb te sprawy, klimaty męskiej integracji itd. Na pewno dwa dni co by czas na kaca był, tylko z nocowaniem na lądzie, bo to wiadomo inne warunki i wygoda. A że brak czasu na zajmowanie się organizacją, to chciałbym jakies propozycje już gotowe.

#2252 karollek

karollek

Wędkarz

• Members
  • 65 postów

Napisano 11 wrzesień 2017 - 16:34

Wpisz w google rejs wedkarski hel i wyszukiwarka znajdzie ci strony internetowe kutrow. Wiekszosc współpracuje z jakimis noclegami. Pozniej wystarczy sprawdzic opinie na temat jednostki. Troszkę inwencji twórczej

#2253 Kosmowski

Kosmowski

Początkujący

• Members
  • 8 postów

Napisano 12 wrzesień 2017 - 08:51

Skoro nie pasuje Ci inwencja jak to kolega wyżej nazwał, to takie całościowe też są. Nie jestem pewny czy to odpowiednie miejsce na podawanie planu całego, więc mogę Ci tylko podać namiary na jednostkę Cpt Morgan wprawdzie sam na takim czarterowym rejsie nie byłem ale widziałem że po prawej stronie są przykładowe propozycje takich wypadów to może coś Ci podpasuje.

#2254 ☆Krzyś☆

☆Krzyś☆

Wędkarz

• Members
  • 10 postów

Napisano 09 grudzień 2017 - 17:06

Jak kuter polecacie w Ustce?

#2255 Zybi12345

Zybi12345

Wędkarz

• Members
  • 17 postów