Skocz do zawartości

Zdjęcie

Poznań, "Szachty"

63 odpowiedzi w tym temacie

#61 gotriel

gotriel

Początkujący

• Members
  • 6 postów

Napisano 09 lipiec 2010 - 09:45

Byłem dzisiaj na szachtach na rozlanej od 5 do 8 kilka płotek i wzdrążek i linek 33 cm.Jak tylko wyszło słonce i zaczęło grzać brania się skończyły.Pozdrawiam

#62 Klocart

Klocart

Początkujący

• Members
  • 7 postów

Napisano 04 wrzesień 2010 - 18:10

www.szachty.pl
Oto świeżutka błyszcząca nowością stronka całkowicie poświęcona tematyce szacht. Serdecznie zapraszamy na stronę oraz na forum szachciane.

#63 MarioSan

MarioSan

Weteran

• Members
  • 470 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, akwarystyka, sprzęt audio, muzyka, komputery, internet

Napisano 18 maj 2011 - 17:22

Oj dawno tu nie zaglądałem, może to dlatego że mam na głowie doglądanie szachcianego forum. icon_mrgreen.gif
Ktoś coś połowił w tym sezonie na Szachtach?? Ja byłem kilka razy i jak narazie tylko drobiazg, ale na patrolu
jestem tam niemal codziennie i widzę że linek się zaczyna pomału ruszać... Oj, jak w tym roku nie wytargam
medalowej rybki to będę zawiedziony icon_biggrin.gif
Lekki Spinn

2,4m 0,8-10g
2,7m 4-14g
2,85m 7-25g

#64 byk

byk

Wędkarz

• Members
  • 33 postów

Napisano 19 maj 2011 - 09:36

Witam, z tego ile osób łowi na Szachtah wynika, że presja jest duża, więc jaka jest szansa żeby sobie połowić i nie wrócić do domu po 5 godzinach bezczynnego siedzenia ? Wiem, że pytanie może głupie, ale czy przeprowadzane są tu jakieś zarybienia ? Małe łowiska tego typu łatwo wyłowić do zera, a z waszych wypowiedzi wynika że są tam jakieś ryby. Jak to jest w przypadku Szachtów ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych