Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ostrowy tylko Ostrowy

312 odpowiedzi w tym temacie

#41 brzozaq

brzozaq

Wędkarz

• Members
  • 13 postów

Napisano 10 maj 2008 - 21:54

Dobra jutro z samego rana wybieram się na ostrowy, jak wrócę postaram sie zdać relację z połowu icon_wink.gif

#42 brzozaq

brzozaq

Wędkarz

• Members
  • 13 postów

Napisano 12 maj 2008 - 21:05

No i byłem icon_smile.gif i nic nie złapałem poza szczupaczkiem 33cm który oczywiście wrócił do wody icon_smile.gif.

Użytkownik brzozaq edytował ten post 12 maj 2008 - 21:06

#43 buxon

buxon

Weteran

• Members
  • 292 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo,i rózne inne sporty

Napisano 13 maj 2008 - 12:42

na drugi raz radze lapac wieczorem bo wtedy wedlug mnie lepiej biora...

A pozatym to na ostrwoach powoli juz mozna zlapac linka na splawiczek, karasia i karpiki tez juz powoli sie ruszaja:P:P:P:P:P

Ja w najblizszym czasie tez bede musial sie wybrac ale to chyba dopiero najwczesniej w piatek bo takto mam w sql troche nauki:(

#44 Grind_GND

Grind_GND

Wędkarz

• Members
  • 41 postów

Napisano 16 maj 2008 - 21:28

No właśnie jak tam na Ostrowach bo w zeszlym sezonie to sie lekko mówiąc zawiodłem na tym łowisku, a teraz jak jest ?? Ruszyło sie coś na co się można zastawić i na co tam biora rybki bo słyszalem ze ladne amury padają na proteiny a linek na co tam najchetniej bierze ?

#45 buxon

buxon

Weteran

• Members
  • 292 postów

Napisano 17 maj 2008 - 15:26

ze na proteiny padaja ryby to juz wiadomo od conajmniej jednego sezonu... tylko pierw trzeba podnecic sobie miejscowke bo jak tego sie niezrobi to mozna liczyc na szczescie przynajmniej tak bylo w poprzednim sezonie... hhmm.... linek trzeba prubowac kukurydza, pinka. Teraz coraz latwiej jest zlapac wieksza plotke czy jak kto tam woli ploc:P:P:P

#46 Grind_GND

Grind_GND

Wędkarz

• Members
  • 41 postów

Napisano 22 maj 2008 - 10:51

Byłem dzis na Ostrowach od 4 do 10 i porażka totalna, jedyną zdobyczą była płotka ale za to monstrualnych rozmiarów cale 7cm icon_smile.gif poza tym zero brań próbowałem za kuku pinke makaron gwiazdki i ciasto z kaszy manny i nic, popróbowałem tez troszke spiningu z brzegu ale tez bez efektów. Gadałem z wędkarzami i każdy sie skarży ze nie bierze nic, a podobno wczoraj ktoś tam ładnie połapał płocie padały takie 20-30 ale dzis juz to tylko legenda o ile w ogole to nie jest ściema. Reasumując wyprawa nieudana ale jeszcze tam wrócę icon_twisted.gif

#47 brzozaq

brzozaq

Wędkarz

• Members
  • 13 postów

Napisano 23 maj 2008 - 20:56

Wybieram się jutro na ostrowy na maraton nocny z mojego koła, jak tam? dzieje się coś ostatnio czy zero?

#48 buxon

buxon

Weteran

• Members
  • 292 postów

Napisano 26 maj 2008 - 19:56

dzisiejsza wyprawa na ostrowy zaobfitowala w 5 linkow od 24 do do 28 cm 2 jazie 41cm i 30 cm i jeszcze plotka 27 cm i kilka plotek od 15cm do 22 cm.

Ogolnie wyprawe uwazam za udana...icon_smile.gif

Łowilismy razem z tata od godziny 14.00 do 19.00 prawdopodobnie bysmy cos zlapali jeszcze bo jak zjezdzalismy d domu to brania sie zaczynaly...

Prawdopodobie jutro tez sie wybieram wiec zdam relacje...

Użytkownik buxon edytował ten post 26 maj 2008 - 19:59

#49 buxon

buxon

Weteran

• Members
  • 292 postów

Napisano 28 maj 2008 - 20:42

dzis polow na tym zalewie to ok. 20 plotek od 20 do 25 cm i 3 liniki okolo 26 cm... u znajomych padl jeszcze linek 40 cm i ladny karas...

Mozna chyba juz powiedzeiec ze rybka na ostrowach sie ruszyla i to nie tylko ploc bo mozna juz ladnego jazia, lina czy karasia zlapac... oczywiscie pisze o medtodzie splawikowej bo praktycznie tylko w takiej gustuje...

#50 matizek

matizek

Weteran

• Members
  • 142 postów

Napisano 21 czerwiec 2008 - 20:05

Wie ktoś czy żyje coś w wodzie na Ostrowach? Bo słyszałem, że ludzi full a efekty takie, że nawet płotka żeruje jakby chciała a nie mogła icon_wink.gif No i że małe linki jeszcze chodzą w miarę.

Ortografia, chociaż w niewielkim stopniu poprawna, daje dużo satysfakcji ;)

#51 buxon

buxon

Weteran

• Members
  • 292 postów

Napisano 25 lipiec 2008 - 09:55

2 dni temu bylem na ostrowach i lipa pare ploteczek malych na splawik kilka bran na ciezko niestety te lepsze przegapione i niezaciete....
woda na duzym zbiorniku to masakra cala zielona roslinnosc zaczela kwitnac to woda zmienia barwy...
jutro tzn. z soboty na niedziele wybieram sie na nocke ale bede staral sie znalezc miejsce na malym zbiorniku co w weekend moze graniczyc z cudem icon_sad.gificon_sad.gif
jak cos to postaram sie zdac relacje...

i licze na relacje innych wedkujacych na tym zbiorniku...

#52 buxon

buxon

Weteran

• Members
  • 292 postów

Napisano 29 lipiec 2008 - 11:27

nocka bez zadnych rewelacji maly okonik oraz plotka... znajomy niedawno chyba wczoraj wytargal karpia 15 kg:D:D pieknie wygladal...
z tego co zaobserwowalem ryba niebardzo teraz intesywnie zeruje... ciekawe jak jest z okoniem jutro bede musial jechac go sprawdzic:D:D

#53 Sosna1921

Sosna1921

Wędkarz

• Members
  • 66 postów
  • Zainteresowania:RAKÓW CZĘSTOCHOWA , WĘDKARSTWO , DZIEWCZYNY

Napisano 30 lipiec 2008 - 19:35

Ja byłem w Ostrowach kilka dni do tyłu i zabrałem ze sobą wędkę by poszukać szczupłego. Ludzie patrzeli sie na mnie jak na debila bo była godzina kolo 13 icon_biggrin.gif ale ja niestrudzony macham i macham i w końcu jest branie, ładny szczupaczek kolo 45 cm skusił sie na obrotówkę Wirka rozmiar 3 czarna w żółte kropki, ryba oczywiście wróciła do wody

#54 buxon

buxon

Weteran

• Members
  • 292 postów

Napisano 31 lipiec 2008 - 10:09

hhmmm.... nie jeden wedkarz lowiacy nad zalewem ostrowy wziolby sobie takiego szczupaczka zawinol w torebke i do domu na patelnie... a teraz tam duzo wpuscili szczupaka niestety tylko narybku...

#55 Sosna1921

Sosna1921

Wędkarz

• Members
  • 66 postów
  • Zainteresowania:RAKÓW CZĘSTOCHOWA , WĘDKARSTWO , DZIEWCZYNY

Napisano 31 lipiec 2008 - 11:59

No wiesz ale jest pewna różnica pomiędzy wędkarzem a kłusolem bo teraz od tego sezonu przynajmniej w okręgu częstochowskim wymiar ochronny szczupaka podniesiony został do 50 cm , jak dla mnie to dobra zmiana mimo że nie zabieram rybek do domu zbyt często a przynajmniej będę miał okazje zapolować na grubszego zwierza icon_razz.gif

#56 buxon

buxon

Weteran

• Members
  • 292 postów

Napisano 31 lipiec 2008 - 17:56

no ja raczej tez staram sie niezabierac ale sa takie osoby ze np. widza jak lapie plotki 15-20 podejda i mowia zeby im do siatki wrzucac bo i tak wypuszczam.... dla mnie to jest chore

#57 Shane

Shane

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 01 listopad 2008 - 20:55

Witam

od niedawna zaczynam powazniej wedkowac i chcialbym zapytac jak tam na ostrowach?
co o tej porze mozna wyciagnac?
preferuje splawik ale i spining tez lubie..
moze jakies rady dla "Nowego" jaka przynete, zanete?

z gory dziekuje i pozdrawiam

MJ

#58 buxon

buxon

Weteran

• Members
  • 292 postów

Napisano 01 listopad 2008 - 21:39

w zeszlym roku o tej poze lapalo sie ladne okonie na malego zywca okonie takie powyzej 30 cm ale na spining z okoniami i szuczupakami mozna sie pobawic i to bardzo owocnie bo jest ich na tam zbiorniku bardzo duzo tylko niestety coraz ciezej jest wyciagnac co wiekszego....

Na splawik ja lapie na pinke jak ryba w miare bierze to mozna sie oblowic plociami po 25 cm i linkami tez w tac granicach... czesto tez trafia sie jaz cy amurek na splawik niedawno zerwalem jakiegos potworka lapiac linki i plotki... no ale z tego co slyszalem to troche cienizna zalatuje najlepiej lapac na przelomie wiosny i lata...

#59 buxon

buxon

Weteran

• Members
  • 292 postów

Napisano 06 luty 2009 - 16:39

chcialbym troche dswiezyc temacik...
Wie ktos jaka jest sytuacja na Ostrowach czy juz mozna sie na ''kanale'' pobawic z plotka??

#60 matizek

matizek

Weteran

• Members
  • 142 postów

Napisano 09 luty 2009 - 18:18

Pytanie brzmi czy jest sens. Bo wiem, że pasożyty są i jakieś bakterie. Ogólnie kastastrofka icon_neutral.gif Czy to prawda?

Ortografia, chociaż w niewielkim stopniu poprawna, daje dużo satysfakcji ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych