Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ostrowy tylko Ostrowy

312 odpowiedzi w tym temacie

#301 Radek-c57

Radek-c57

Weteran

• Members
  • 288 postów

Napisano 27 czerwiec 2013 - 10:37

Tak:) a w moim przypadku przed Kłobuckiem icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

#302 dolar879

dolar879

Wędkarz

• Members
  • 56 postów

Napisano 27 czerwiec 2013 - 13:49

CYTAT(Radek-c57 @ czw, 27 cze 2013 - 13:37) Wyświetl post
Tak:) a w moim przypadku przed Kłobuckiem icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Aha to fajnie.Powiedz mi co na dzien Dziśiejszy tam pobiera??Tzn cos większego. icon_biggrin.gif

#303 Radek-c57

Radek-c57

Weteran

• Members
  • 288 postów

Napisano 27 czerwiec 2013 - 14:06

Ja byłem chyba dwa tygodnie temu koło 12h i NIC nie złowiłem więc teraz też rewelacji nie przewiduje. Ja sobie już daruję ten zbiornik.
Łowię, bo lubię;)
filmy online http://zalukaj.tv/polecony,668661/ filmy online
Nie bój się eksperymentów, amatorzy zbudowali Arkę Noego a fachowcy Titanic'a

#304 c_lukas

c_lukas

Wędkarz

• Members
  • 78 postów

Napisano 27 czerwiec 2013 - 15:24

Heh czyli bez rewelacji... ale chyba i tak wyskocze na jaka nocke, myslalem o tym wekendzie ale poczekam jeszcze do poniedzialku.
W wekend gdzies nad warte moze...

#305 Rafal91

Rafal91

Wędkarz

• Members
  • 70 postów

Napisano 27 czerwiec 2013 - 18:51

Ja może się wybiorę w sobotę rano...raczej szkoda czasu, żeby zarywać nockę. Nie dość, że ryba bierze słabo to jeszcze zjeżdża się najgorszy typ "wędkarzy". Śmiecą na potęgę, biorą co popadnie i hałasują...szkoda gadać. Powinni ten zbiornik zamknąć na parę lat albo wprowadzić z powrotem status zbiornika specjalnego i dopłata, albo zmiany w przepisach. Chociaż wątpię, żeby ktoś ich przestrzegał, skoro nie ma regularnych kontroli... Przykład: ostatnio dzwoniłem do Pana Brudzińskiego, żeby zgłosić, że facet tnie okonki z tamy. Okazało się, że nie pamięta numerów do strażników a w ogóle to o tej godzinie(ok 16) to nie ma nikogo w terenie...rzygać się chce na to wszystko...

#306 dolar879

dolar879

Wędkarz

• Members
  • 56 postów

Napisano 27 czerwiec 2013 - 20:53

Uuu a tak znajomi zachwalali ten zbiorniczek,jesdnak widze po opisach ze ludzie tzn wedkarze są inni ehhh.myslałem sie tam wybarac ale moze wole na tą Gazdówke obok Clubu VIVA moze znacie,tam wiem ze linek ładny podejdzie taki jak ostatnio co zdjeciach jest są wieksze. icon_smile.gif Ale tez trzeba posiedziec karpiki i leszcze tez ładne.Wiec z ostrów narazie zrezygnuje

#307 bk972

bk972

Wędkarz

• Members
  • 67 postów

Napisano 27 czerwiec 2013 - 21:26

CYTAT(dolar879 @ czw, 27 cze 2013 - 23:53) Wyświetl post
Uuu a tak znajomi zachwalali ten zbiorniczek,jesdnak widze po opisach ze ludzie tzn wedkarze są inni ehhh.myslałem sie tam wybarac ale moze wole na tą Gazdówke obok Clubu VIVA moze znacie,tam wiem ze linek ładny podejdzie taki jak ostatnio co zdjeciach jest są wieksze. icon_smile.gif Ale tez trzeba posiedziec karpiki i leszcze tez ładne.Wiec z ostrów narazie zrezygnuje

Na ostrowach jak by się chciało coś złapać większego to minimum 1 tydzień na karpia proteiną nęcić były by szanse a tak to na nockę to się nie opłaca

#308 c_lukas

c_lukas

Wędkarz

• Members
  • 78 postów

Napisano 29 czerwiec 2014 - 10:01

Helloł brać wedkarska!!! B-)
Co tam u was slychac nowego i ciekawego??? jak tam sie sprawy na ostrowach maja?? bd w pl pod koniec lipca albo pierwszy tydzien sierpnia i pytam czy warto sie tam wybrac?? czy szukac raczej innej miejscowki. Zamierzalem tam posiedziec ze 2 nocki ale z tad moje pytanie: bierze co???
ps. Jak sie nie chcecie dzielic info na forum to dajcie chociaz cos na priv:-P

#309 michal_mc

michal_mc

Wędkarz

• Members
  • 25 postów
  • Zainteresowania:Rybki.

Napisano 01 lipiec 2014 - 10:06

Cześć.
Ryba na Ostrowach się skończyła.
Na zawodach tyczkarze łowią tylko drobnicę czyli rybki w rozmiarach zbliżonych do wymiarów ochronnych ale rzadko coś wiekszego. Genralnie bardzo słabo.
Od karpiarzy znających ten zbiornik też wiem, że po kilku nockach za karpiem żadnych efektów.
Ja kiedyś lubiłem ten zbiornik ale teraz zupełnie go odpuszczam.
Poszukaj innej miejscówki.

#310 c_lukas

c_lukas

Wędkarz

• Members
  • 78 postów

Napisano 01 lipiec 2014 - 16:15

Hey, dzieki za info...
Kurcze szkoda ze taka bryndza.. tez tam lubilem jezdzic dawniej, zazwyczaj pod namiot na kilka dni. OdpoczYnek z wedkowaniem:-) ale to w sumie byli pare lat temu. A zbiornik fajny i ma swoje uroki i potencjal.. ale bywa i tak.. trudno.

Znaczy sie potencjal to byl, ale sie zmył:'(

Pierwsze i ostatnie ostrzeżenie słowne- nie piszemy posta pod postem, używaj opcji "edytuj"

#311 dolar879

dolar879

Wędkarz

• Members
  • 56 postów

Napisano 26 wrzesień 2014 - 06:42

Witam Panwie po przerwie tak długiej ale brak czasu heh.Ale do tematu byłem tydzień temu na ostrowach i powiem tak krajobraz o tej porze roku jest bajka icon_biggrin.gif A na temat rybek to nie moge nic złego powiedziec bo siedziałem od piątku do niedzieli co prawda lało i burzyło ale efekty były bo 6 leszczyków 50+ i sandaczyk 60.Szczupaków troszkę ale same pistolety i zdarzał sie tam 50.Okonik mały ale zato Bolenie ładne.Miałem teraz sie wybrac ale dzis jade na blachownie zobaczyc na sandała moze wezmie dran.

#312 simon123

simon123

Weteran

• Members
  • 196 postów

Napisano 26 wrzesień 2014 - 16:24

Na ostrowach bywam bardzo często.Łapałem tam spore okonie, sandacze tak ok.60cm i małe sumy tak do metra ale słyszałem że w tym roku padł tam 32kg a to już fajna rybka.

#313 c_lukas

c_lukas

Wędkarz

• Members
  • 78 postów

Napisano 10 czerwiec 2016 - 08:17

Hey ludziska!
Jak tam na ostrowach? Dzieje się cos? Jak z rybami? Współpracują? Czy raczej szału nie ma?
Ost byłem w kwietniu i same plotki szalaly. Teraz znów trochę wolnego i myślę wyskoczyć na 2 dni..Max 3...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych