Skocz do zawartości

Zdjęcie

wiązarka do haczyków :/?

25 odpowiedzi w tym temacie

#21 stukpuk

stukpuk

Weteran

• Members
  • 607 postów

Napisano 02 grudzień 2006 - 20:39

Ja ufam tylko ręcznie wiązanym. icon_cool.gif

#22 adams1999

adams1999

Szajbus

• Members
  • 2099 postów
  • Zainteresowania:Cyprinus Carpio

Napisano 13 styczeń 2007 - 21:30

to może troszeczke nie na temat ale pozwole sobie wtrącić icon_smile.gif
mam taką wiązarke kupiłem ją za 15zł i nigdy jej nie używałem bo nie umiałem icon_smile.gif rzuciłem w kąt i leży
napewno gdybym poświęcił jej kilka minut to bym ją rozgryzł ale nie miałem ochoty icon_smile.gif a i tak w 90% używam haków z oczkiem jak ktoś chce to sprzedam ją za 5zł + 2,5zł za przesyłke jest nowa miałem ją w rękach dosłownie 10minut

"catch and release" - złów i wypuść!!!!!!

#23 piotrek_pisz

piotrek_pisz

Szajbus

• Members
  • 1607 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, kulturystyka,narciarstwo,myslistwo. :D

Napisano 13 styczeń 2007 - 22:40

Nie ma jak to moja wiazarka-rece heheh icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
PRECZ!!! Z!!!! KŁUSOWNICTWEM!!!! Brać wędki i tylko Sportowo!!!!!!!!!!

Wędkarstwo to nie hobby,to nie pasja...to sposób na życie...

#24 Gregors

Gregors

Początkujący

• Members
  • 6 postów

Napisano 06 luty 2007 - 14:35

Drodzy koledzy.Wiązarka sama za was nie zawiąże.Korzystam z niej na codzień i jak słyszę tekst,że trzeba ją dźwigać na łowisko to mi się słabo robi.Przeciez ten pozyteczny przyrządzik jest wielkości długopisa!!.
Wiązane na wiązarce haczyki trzymają się mocno i pewnie.Na pewno lepiej niz wiązane ręcznie szczególnie przy mroźnej pogodzie.Ci co tak gardłują za ręcznym wiązaniem z pewnością nie mieli wiązarki w ręku albo nie potrafią z niej korzystać.Bardzo dobra instrukcja wiązania była kiedyś w programie ,,Taaka Ryba".Wystarczyło raz obejrzeć i po problemie.Ważne jest również to,że jak się niechlujnie zawiąże haczyk na wiązarce to nie będzie się dobrze trzymał.Znacznie łatwiej i szybciej jest posługiwać się wiązarką.Naprawdę polecam.Jeśli chodzi o instruktaż wiązania to zrobimy z kumplem filmik i postawimy go na forum www.wedkarstwo.czest.pl jak tylko ruszy portal po zmianie serwera.Powiadomię o tym jak tylko będzie gotowy.

Użytkownik Gregors edytował ten post 06 luty 2007 - 14:36

#25 Mich@ś

Mich@ś

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 06 luty 2007 - 21:00

Witam kolegów, wiązarka to naprawdę przydatny przyrząd na łowisku, tylko trzeba się nauczyć , jak z niego korzystać. Ja wiążę haczyk ok. 30 sekund, i nie trafiło mi się żeby jakaś ryba mi się urwała,a kolega Gregors dobrze prawi, w chłodne dni, lepiej zawiązać nowy hak na wiązarce niż łapkami, bo paluszki lekko sztywnawe

#26 alann78

alann78

Wędkarz

• Members
  • 98 postów

Napisano 19 luty 2007 - 19:02

Dziś poszedłem do sklepu wędki, i przypomniałem sobie o tej wiązarce, a że miła były panie sprzedawczynie to zapytałem o te magiczne coś.
Fajna Pani pokazała mi jak się to wiąże, no i to żaden problem w ok 25 sekund już był zawiązany chaczyk icon_smile.gif
I te wiązanie nie jest słabe jest bardzo solidne. Dla osób z problemem do wiązania, a tym bardziej malutkich haczyków , bądź nocą i za dnia na łowisku polecam icon_smile.gif

Oprucz tego dostałem instrukcję jak to się robi.
Proszę oto ona, posiedzicie troszke i szybko sie nauczycie .

Pozdrawiam

Użytkownik alann78 edytował ten post 19 luty 2007 - 21:26

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych