Skocz do zawartości

Zdjęcie

feeder

51 odpowiedzi w tym temacie

#21 plazm

plazm

Wędkarz

• Members
  • 18 postów

Napisano 15 sierpień 2006 - 17:10

[CENZURA TU BYŁA!]... tak mnie [...I TU RÓWNIEŻ] az wypity jestem...
Jak ty jestes z birmimgę to ja jestem z kosmosu

#22 ds-fan

ds-fan

Weteran

• Members
  • 546 postów

Napisano 15 sierpień 2006 - 18:17

CYTAT(plazm)
Te markosik... jak chcesz zabłysnac to sie margaryna posmaruj wiśnioku.... powiedz mi jak jęczy twoja stara po angielsku...
Pozdro buraczku...
Nie najeżdżaj na mnie więcej bo up**** rynce... heh...Lamusie!

CYTAT(plazm)
pii... tak mnie *****l az wypity jestem...  
Jak ty jestes z birmimgę to ja jestem z kosmosu

Proponuje Bana.

#23 PeTeR_15

PeTeR_15

Weteran

• Members
  • 572 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo:D

Napisano 15 sierpień 2006 - 18:24

Hehe plazm przez neta to Mu raczej nic nie zrobisz icon_razz.gif
Pytanie do markosik1: Jak w UK wymawiacie EURO icon_question.gif
I pytanie do plazm: Skąd taki nick icon_question.gif

Wiem pytania powinny być na PW no ale jak już pisze posta to nie zaszkodzi zapytać icon_razz.gif
http://s7.bitefight.pl/c.php?uid=32876 Każde Wasze kliknięcie pomaga mi się rozwijać. W tej grze nazywam się PLANT i jestem wampirem. Dołączcie do niej jako wampiry, a służe Wam pomocą na servie 7 :)

#24 jakub powiatowy

jakub powiatowy

Szajbus

• Members
  • 3172 postów

Napisano 16 sierpień 2006 - 09:52

-

Użytkownik jakub powiatowy edytował ten post 30 październik 2009 - 11:37

#25 Kapka

Kapka

Wędkarz

• Members
  • 34 postów

Napisano 16 sierpień 2006 - 20:57

plazm widze że my sum z tego samygo fyrtla i jak ja 2 razy kupowalem FEEDE 'a to prosilem federa a nie fidera i sprzedawcy nie pękali se śmiechu jak chcesz to podam Ci aderesy sklepów
Pozdro
Feder czy Fider nie ważne byleby na to dziadostwo Lapac skutecznie

#26 markosik1

markosik1

Weteran

• Members
  • 206 postów
  • Zainteresowania:Pilka nozna, wedkarstwo

Napisano 16 sierpień 2006 - 22:06

QUOTE(PeTeR_15)
Hehe plazm przez neta to Mu raczej nic nie zrobisz icon_razz.gif
Pytanie do markosik1: Jak w UK wymawiacie EURO icon_question.gif
I pytanie do plazm: Skąd taki nick icon_question.gif

Wiem pytania powinny być na PW no ale jak już pisze posta to nie zaszkodzi zapytać icon_razz.gif

juro mniej wiecej a plazm pewnie wymaia euro
I nadmienie , iz ja sie nie wymadrzam tylko uciszylem tego co sie wymadrzal, po co mu dawac bana skoro zaloguje sie dziecko pod innym nickiem i bedzie dalej zasmiecal forum swoja inteligncja , a jak chcesz to ci podam numer telefonu to mozesz do mnie zadzwonic, chcesz?

#27 PeTeR_15

PeTeR_15

Weteran

• Members
  • 572 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo:D

Napisano 16 sierpień 2006 - 22:11

Hehe markosik bana daje się na IP a nie na nick icon_razz.gif Znaczy tak mi się zdaje chyba, że tu jest inaczej icon_razz.gif
http://s7.bitefight.pl/c.php?uid=32876 Każde Wasze kliknięcie pomaga mi się rozwijać. W tej grze nazywam się PLANT i jestem wampirem. Dołączcie do niej jako wampiry, a służe Wam pomocą na servie 7 :)

#28 markosik1

markosik1

Weteran

• Members
  • 206 postów

Napisano 16 sierpień 2006 - 22:16

nie jestem pewien , ale wydaje mi sie ze jak masz neta podlaczonego za pomoca karty sieciowej to masz inne ip i jak podlaczyswz przez usb to bedzi inne ip, chyba kiedys tak mialem, ale niewazne moze juz bedzie chlopiec grzeczny i nie bedzie problemu

#29 Tomaszek

Tomaszek

Weteran

• Members
  • 756 postów

Napisano 16 sierpień 2006 - 23:06

Ja się tylko zastanawiam gdzie są moderatorzy tego forum? Chamówa i obrzucanie się błotem oraz OT - a tu nic. Jak kiedyś z powodu odpowiedzi kogoś w czasie jak pisałem posta umieściłem dwa swoje posty pod sobą to niejaki Bury zaraz się znalazł i mnie strofował że zaśmiecam forum - a teraz proszę.... szkoda, niby fajne forum ale puszczone samopas total - czuję niesmak. Plazm - lituję się nad tobą.

#30 plazm

plazm

Wędkarz

• Members
  • 18 postów

Napisano 17 sierpień 2006 - 22:28

Tomaszek dla przyjaciół moze byc plazma....

#31 krecik2

krecik2

Weteran

• Members
  • 511 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo, akwarystyka, elektronika, motoryzacja

Napisano 18 sierpień 2006 - 11:04

no chamstwo sie szerzy....
Tomaszek, zgadzam sie z Tobą, uklejowy_magik i bury czepiaja sie ortografii ( ortografia wazba rzecz nie mówie ze nie ) i tego ze sa dwa posty pod soba tego samego uzytkownia... ale jak to sie ma do tego chamstwa??tutaj jakos moderzy nie pokazuja swojej wyzszosci. ciekawe czemu....
(_/)
(Oo) <-- to jest królik. Przekopiuj go do swojego podpisu, by pomóc mu w zawładnięciu światem.
(> <)

#32 krzys_u

krzys_u

Weteran

• Members
  • 208 postów

Napisano 18 sierpień 2006 - 11:12

ja tam mówię "feder" i w wędkarskim jak kupowałem kij feeder oraz zanęte do feedera też tak wymawiałem
i nikt się na mnie dziwnie nie patrzył icon_biggrin.gif
w ogóle to nie ma o czym gadać każdy niech mówi jak woli...

#33 Kamil_92

Kamil_92

Weteran

• Members
  • 147 postów

Napisano 18 sierpień 2006 - 11:15

Krzychu , mówisz zeby kazdy mówił jak chce , ale lepiej wiedzieć jak jest poprawniej icon_wink.gif

#34 ds-fan

ds-fan

Weteran

• Members
  • 546 postów

Napisano 18 sierpień 2006 - 12:30

Poczytajcie sobie prosze TEN artykulik,i nie kłućmy sie jak sie poprawnie wymawia słowo "feeder"bo wędka do D.S nie nazywa sie ani"FEDER" ani"FIDER",jak chcecie koniecznie nazywać wędke do D.S po angielsku to nazwijcie ją"SHUDDER"-dreszcz (wędka dreszczowa)bo taka jest prawdziwa nazwa tej Wędki-oczywiście nie jest to ta sama wędka lecz zmodyfikowana, lub ewentualnie"PICKER"-wybieracz(wędka do wybierania ryb)Przecież to jest najnomalniejsza w świecie gruntówka ,chodzi tylko o sposób sygnalizacji brania.Przecież jak założę do"zwykłej"gruntówki "Swing tip"lub"Quiver tip"to chyba będe łowił nadal na grunt ,a nie na na inną wędkę.
Ciekawe ,gdy by który z was poprosił w Wielkiej Brytanii w sklepie wędkarskim o"FEDDERA'(lub"FIDERA")to co by dostał??wydaje mi sie że koszyk-zakarmiaczke!!Te wszystkie rozgraniczenia"fedder"<"picker" są bez sęsu i mylące bo przecierz morzemy do "PICKERA"o cw do 50 gram, założyć koszyk,i co ! automatycznie "zrobi"nam sie"feeder"??

#35 Pi

Pi

Weteran

• Members
  • 492 postów

Napisano 18 sierpień 2006 - 17:41

QUOTE(plazm)
Post skasowany

Masz tam artykuł to sobie poczytaj, żebyś do końca życia nie łykał marketingowej papki z reklam Jaxona icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

#36 ds-fan

ds-fan

Weteran

• Members
  • 546 postów

Napisano 18 sierpień 2006 - 18:34

QUOTE(plazm)
A po polsku ziomek?......................... Nie mozna prościej?

jak żeś taki"Angol"to se przetłumacz!
Zresztą...............co mi zalerzy.

Quiver tip-Drżąca sczytówka.-delikatniejsza wersja drgającej szczytówki zamontowana na miękkim przegubie ze sprężynki pokrytej silikonowym wężykiem,najczściej przykręcna.obrazka nie mam
Swing tip-Huśtająca się szczytówka wygąda tak icon_arrow.gif

Załączone miniatury

• Swing_tip.gif

#37 plazm

plazm

Wędkarz

• Members
  • 18 postów

Napisano 18 sierpień 2006 - 20:31

no teraz to rozumiem...gicor!

#38 markosik1

markosik1

Weteran

• Members
  • 206 postów

Napisano 19 sierpień 2006 - 01:28

QUOTE(ds-fan)
Poczytajcie sobie prosze TEN artykulik,i nie kłućmy sie jak sie poprawnie wymawia słowo \"feeder\"bo wędka do D.S nie nazywa sie ani\"FEDER\" ani\"FIDER\",jak chcecie koniecznie nazywać wędke do D.S po angielsku to nazwijcie ją\"SHUDDER\"-dreszcz (wędka dreszczowa)bo taka jest prawdziwa nazwa tej Wędki-oczywiście nie jest to ta sama wędka lecz zmodyfikowana, lub ewentualnie\"PICKER\"-wybieracz(wędka do wybierania ryb)Przecież to jest najnomalniejsza w świecie gruntówka ,chodzi tylko o sposób sygnalizacji brania.Przecież jak założę do\"zwykłej\"gruntówki \"Swing tip\"lub\"Quiver tip\"to chyba będe łowił nadal na grunt ,a nie na na inną wędkę.
Ciekawe ,gdy by który z was poprosił w Wielkiej Brytanii w sklepie wędkarskim o\"FEDDERA'(lub\"FIDERA\")to co by dostał??wydaje mi sie że koszyk-zakarmiaczke!!Te wszystkie rozgraniczenia\"fedder\"<\"picker\" są bez sęsu i mylące bo przecierz morzemy do \"PICKERA\"o cw do 50 gram, założyć koszyk,i co ! automatycznie \"zrobi\"nam sie\"feeder\"??

dokladniej o nazwe tej metody to chodzi o ledgering tak mi sie tylko wydaje ze jak bedziesz w sklepie wedkarskim w uk i szukasz feeder to musisz zapytac o ledger, niech wam Plazm wytlumaczy co to znaczy icon_wink.gif

#39 ds-fan

ds-fan

Weteran

• Members
  • 546 postów

Napisano 19 sierpień 2006 - 18:44

QUOTE(markosik1)
dokladniej o nazwe tej metody to  chodzi o ledgering tak mi sie tylko wydaje ze jak bedziesz w sklepie wedkarskim w uk i szukasz feeder to musisz zapytac o ledger, niech wam Plazm wytlumaczy co to znaczy icon_wink.gif

No......tak,ale nie do końca.według broszuki pana Mazurka "BEZSPŁAWIKOWO PO ANGIELSKU"wędki gruntowe nazywają sie "LEDGER"ale mają "jakby"podgrupy.

Załączone miniatury

• drzewo.jpg

#40 markosik1

markosik1

Weteran

• Members
  • 206 postów

Napisano 20 sierpień 2006 - 10:59

no tak , ale jak powiesz ze chcesz wedke np do ledger to koles sie zapyta wlasnie o rodzaje i mozesz wtedy powiedziec ze chcesz np rod tip i to jest wlasnie feeder lub picker z drygajaca szczytowka, a jakie sa roznice miedzy feederem a pickerem , praktycznie ciezear wyzutu wiec podczas rozmowy w sklepie w ten sposob mozesz kupic feedera oczywiscie w uk

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych