Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dobry sprzęt do wędkowania

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kasia0003

Kasia0003

Początkujący

• Members
  • 2 postów

Napisano 12 luty 2018 - 16:05

Cześć zamierzam zakupic dobry sprzęt do wędkowania. Jednak te ceny mnie przeraziły. Z tego co wiem to nie ma co na takim sprzęcie oszczędzać dlatego zastanawiam sie nad wzięciem pożyczki. Myslicie ze to jest dobre rozwiązanie?

#2 MiniCredit

MiniCredit

Początkujący

• Members
  • 3 postów
  • Zainteresowania:Finanse

Napisano 12 luty 2018 - 17:43

Jeśli masz już upatrzony sprzęt i chęć zakupu to czemu nie skorzystać z pożyczki? Wszystko jest dla ludzi dlatego warto spełniać marzenia i zainwestować w coś co się kocha. W Twojej sytuacji najlepszą opcją okaże się chwilówka- w ciągu 5 min można otrzymać nawet 5 tysięcy złotych bez wychodzenia z domu. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

#3 Sith

Sith

Weteran

• Members
  • 387 postów
  • Zainteresowania:sex, spinning, żeglarstwo

Napisano 13 luty 2018 - 06:25

Cześć zamierzam zakupic dobry sprzęt do wędkowania. Jednak te ceny mnie przeraziły. Z tego co wiem to nie ma co na takim sprzęcie oszczędzać dlatego zastanawiam sie nad wzięciem pożyczki. Myslicie ze to jest dobre rozwiązanie?

Co masz zamiar łowić, gdzie i jaką metodą?

Nie sugeruj się w pierwszym rzędzie cenami, to nie sprzęt łowi, tylko wędkarz. Ryby nie odróżniają wędzisk za 200 zł od takich za 2000.

Jestem przeciwnikiem bezmyślnego zapożyczania się, zwłaszcza na pierwszy sprzęt. Co będzie gdy nie spodoba Ci się wybrana metoda? A co jeśli Ci się w ogóle nie spodoba?

Odpowiedz najpierw na zadane pytania, a na pewno coś Ci doradzimy. Przecież może się okazać, że wcale nie będzie potrzebny Ci kredyt, a takie rady jak @MiniCredita - nie będę się wyrażał... :evil:

#4 wędkarstwo z pasją

wędkarstwo z pasją

Wędkarz

• Members
  • 28 postów

Napisano 25 luty 2018 - 13:38

Co masz zamiar łowić, gdzie i jaką metodą?

Nie sugeruj się w pierwszym rzędzie cenami, to nie sprzęt łowi, tylko wędkarz. Ryby nie odróżniają wędzisk za 200 zł od takich za 2000.

Jestem przeciwnikiem bezmyślnego zapożyczania się, zwłaszcza na pierwszy sprzęt. Co będzie gdy nie spodoba Ci się wybrana metoda? A co jeśli Ci się w ogóle nie spodoba?

Odpowiedz najpierw na zadane pytania, a na pewno coś Ci doradzimy. Przecież może się okazać, że wcale nie będzie potrzebny Ci kredyt, a takie rady jak @MiniCredita - nie będę się wyrażał... :evil:

Obawiam sie, że ktoś sobie samemu zadał pytanie żeby móc sobie odpowiedzieć

#5 Sklep-pontony

Sklep-pontony

Wędkarz

• Members
  • 27 postów

Napisano 07 marzec 2018 - 12:10

Akurat pożyczka nie będzie potr0zebna, oczywiście jeśli wybierzesz sprzęt w rozsądnej cenie, jednak abyśmy mogli pomóc, napisz więcej szczegółów odnośnie tego co łowisz, czego szukasz oraz czy masz generalnie doświadczenie czy dopiero zaczynasz swoją przygodę. Zerknij do nas, gdzie znajdziesz szereg akcesoriów w niższej cenie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych