Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szczecin spławik

1 odpowiedź w tym temacie

#1 Kochan

Kochan

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 15 styczeń 2018 - 09:39

Witam Szczeciniaków od kilku lat mieszkam w Szczecinie a na ryby zawsze jeździłem do swojej miejscowości, gdzie wody pod dostatkiem od odry i warty po liczne kanały. W tym roku stwierdzam, że warto w końcu zainteresować się lokalnymi wodami dlatego też mam kilka pytań. Głównie wędkuje wyczynowo dlatego:

- interesują mnie miejsca, gdzie najczęściej można spotkać osoby z tyczką; kanały, odcinki rzeki, jeziora. Gdyby ktoś był tak uprzejmy podpowiedzieć gdzie jeździć

- jakie koło PZW wybrać? Chodzi o ilość zawodów oraz zawodników.

Finał finałów mamy tu pewnie jakiś wyczynowców, może ktoś zechce podzielić się informacjami na temat miejsc do kopania ziemi/gliny? W swoim rejonie posiadamy kilka ale jeżdżenie po glinę po 100km mija się z celem default_smile.png Oczywiście na za informację stawiam flaszkę dobrego trunku! Pozdrawiam

Koło już raczej wybrałem, na dniach kupię pozwolenie w "Kiełbiku" 

W przypadku nieodpowiedniego działu, bardzo proszę moderatora o przeniesienie tematu, dziękuje.

#2 Ultraboat

Ultraboat

Wędkarz

• Members
  • 27 postów

Napisano 15 styczeń 2018 - 11:55

Akurat tutaj najlepiej będzie jeżeli w tym temacie wypowiedzą się Użytkownicy ze Szczecina jaki samych okolic, którzy dobrze znają teren i doradza odnośnie wyboru zbiornika. Miejsce z samą gliną też na pewno się znajdzie :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych