Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie kupić ocieplane kalosze na kuter,lód i troć?

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 stukpuk

stukpuk

Weteran

• Members
  • 607 postów

Napisano 19 grudzień 2017 - 20:50

Witam kolegów .

Przymierzam się do zakupu (albo Mikołaj mi przyniesie) ocieplanych kaloszy na kuter i połowy na lodzie, no i do latania w styczniu za trocią.

Co polecacie? A jakich unikać?

Biorę pod uwagę Jaxon Grimmer 80 zł, jaxon Sybir 125 zł lub Dunlopa 150zł.

Max do 150 zł.

#2 foxy77

foxy77

Wędkarz

• Members
  • 30 postów

Napisano 20 grudzień 2017 - 05:55

http://allegro.pl/so...7092457312.html

#3 drwalew

drwalew

Wędkarz

• Members
  • 23 postów

Napisano 20 grudzień 2017 - 07:54

Kolego "stukpuk" zdecydowanie polecam kalosze Lemigo, Całość lekka, do kilku stopni poniżej zera można biegać bez wkładów. Z wkładami żaden mróz niestraszny. Posiadam takie od kilku lat. Jedynie jak są plusowe temperatury, to noga się zaczyna pocić, dlatego na cieplejsze pory roku mam buty gumowe, też Lemigo. Wskazane przez "foxy77" są z pianki. W dodatku produkt polski, np. dla mnie to ważne. Dla całej braci wędkarskiej najlepsze życzenia świąteczne i noworoczne, tradycyjnego połamania kija. :razz:

#4 33maczek

33maczek

Wędkarz

• Members
  • 37 postów

Napisano 20 grudzień 2017 - 09:31

Kolego "stukpuk" zdecydowanie polecam kalosze Lemigo, Całość lekka, do kilku stopni poniżej zera można biegać bez wkładów. Z wkładami żaden mróz niestraszny. Posiadam takie od kilku lat. Jedynie jak są plusowe temperatury, to noga się zaczyna pocić, dlatego na cieplejsze pory roku mam buty gumowe, też Lemigo. Wskazane przez "foxy77" są z pianki. W dodatku produkt polski, np. dla mnie to ważne. Dla całej braci wędkarskiej najlepsze życzenia świąteczne i noworoczne, tradycyjnego połamania kija. :razz:osobi

osobiscie tez polecam Lemingo sprawdzone 

#5 marshal

marshal

Weteran

• Members
  • 197 postów
  • Zainteresowania:wszystko co wyrzucę wraca do mnie

Napisano 20 grudzień 2017 - 11:59

Osobiście też polecam Lemigo sprawdzone.

Użytkuję wspomniany model kilka lat. Nigdy w tym obuwiu nie zmarzły mi stopy. Wadą tego obuwia jest to,że jest bardzo wrażliwe na wszelakiego rodzaju zadrapania. Chodząc po krzakach, kamieniach, wystających prętach lub korzeniach można je łatwo przebić lub rozerwać. Z tego względu polecam na śnieg, lód lub łatwe podłoża.

Pozdrawiam M.

#6 stukpuk

stukpuk

Weteran

• Members
  • 607 postów

Napisano 20 grudzień 2017 - 15:43

Dzięki kolegom za sugestie. Poczytałem trochę o tych Lemigo i pewnie się na nie zdecyduję!

#7 Piotr86022

Piotr86022

Weteran

• Members
  • 225 postów

Napisano 24 grudzień 2017 - 23:04

I co najważniejsze, musisz mieć rozsądny zapas luzu czyli trochę nad wymiarowe.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych