Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pokrowiec na kołowrotek

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 antoniusz

antoniusz

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 22 wrzesień 2017 - 11:12

Dzień dobry,
piszę z zapytaniem jako amator wędkarstwa. Mój tata jest fanatykiem wędkowania i często chce mnie ze sobą zabierać, choć nie podzielam jego pasji w takim stopniu. Chcę jednak sprawić mu udany prezent, by odwdzięczyć się za to, że chce ze mną łowić. Myślałem czego nie ma, a co byłoby dość oryginalne. Ostatnio kupił sobie wędkę z tworzywa węglowego, jakaś ultra-lekka, niesamowicie się z niej cieszył. :) Nie stać mnie jednak na zakup w tym przedziale cenowym. Nie mam również sklepu wędkarskiego w swojej okolicy. Tata robi zakupy przez internet, najczęściej na http://www.pleciona.pl/. Czy mogę zdać się na internetowy sklep wędkarski, czy powinienem dotknąć rzecz przed zakupem? No i czy pokrowiec, który znalazłem w tym sklepie, jest przydatny?

Liczę na szybką odpowiedź i pozdrawiam! :)

#2 PaulaSzz

PaulaSzz

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 06 październik 2017 - 09:22

Zakupy w sklepie internetowym są jak najbardziej dobrą opcją. Jeśli sklep jest z polecenia to tym bardziej. Pokrowiec zawsze Ci się przyda na jakieś wyjazdy więc jeśli naprawdę chcesz podążać ścieżką wędkarstwa to nie powinieneś się zastanawiać.

#3 Ultraboat

Ultraboat

Wędkarz

• Members
  • 13 postów

Napisano 10 październik 2017 - 09:30

Tak jak pisze Przedmówca- spokojnie możesz kupić taki pokrowiec na kołowrotek w dobrych sklepach internetowych, podobnie zresztą jak pozostałe akcesoria wędkarskie. Akurat pod tym względem możemy pomóc i doradzić na forum, jesteśmy do dyspozycji :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych