Skocz do zawartości


Zdjęcie

ECHOSONDA JAXON EASY 101 L - sprzedam


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Allan13

Allan13

    Początkujący

  • Members
  • 1 postów

Napisano 06 sierpień 2017 - 14:18

Użyta zaledwie trzy razy, w stanie idealnym, jak ze sklepu. Kompletna, z opakowaniem i gwarancją. 

ECHOSONDA JAXON EASY 101 L


firmy JAXON
JAXON EASY 101 L - to wysokiej jakości echosonda zaprojektowana tak dla profesjonalistów, jak i dla początkujących wędkarzy. Charakteryzuje się niezawodnością w różnorodnych warunkach eksploatacyjnych.
Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją.

JAK DZIAŁA ECHOSONDA?TO PROSTE !!!

Urządzenie to oparte jest na technologii sonaru, jest więc w stanie wykryć obecność obiektów pod wodą, w tym ryb, obiektów nieruchomych lub dna. Przetwornik wysyła w głąb wody falę dźwiękową w kształcie stożka: w niewielkiej odległości od swojego źródła fala jest wąska, jednakże w miarę zwiększania odległości od źródła zwiększa ona swoją szerokość, formując stożek, podobnie do snopu światła latarki.
EASY 101L. Przez pomiar czasu jaki upłynął od wysłania fali dźwiękowej do jej powrotu, wbudowany w urządzenie mikroprocesor oblicza przebytą przez falę odległość. Fala dźwiękowa wraca do przetwornika, jeśli uderza w obiekt, którym może być ryba, obiekt nieruchomy, dno lub jakikolwiek obiekt o gęstości innej niż woda. Przetwornik wzmacnia powracający sygnał i wysyła go z powrotem do urządzenia, co następnie obrazowane jest na ekranie urządzenia.

 

Cena 480zł, przesyłka gratis. Można odebrać osobiście w ZG - wieczorami.

https://wszystkotuje...axon-easy-101-l


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych