Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mrzeżyno wędkarstwo morskie

mrzeżyno wędkarstwo morskie

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Robertent

Robertent

Wędkarz

• Members
  • 12 postów

Napisano 21 czerwiec 2017 - 16:47

Witam kolegów

Wybieram się na wakacje do Mrzeżyna i szukam namiarów na kutry łowiące z tego portu. Może ktoś z kolegów pływał z Mrzeżyna i podzieli się informacjami o jednostkach wędkarskich z tego portu.

#2 amator52

amator52

Weteran

• Members
  • 287 postów

Napisano 22 czerwiec 2017 - 07:11

W Mrzeżynie stoi jeden czy dwa kutry, które wypływają z wędkarzami. Jeden to chyba Nereid ale nie jestem pewien. Mało pływa to i pewnie doświadczenie nie za bardzo. Bardziej bym Ci polecał skorzystanie z floty w Kołobrzegu (Hydra, Nordyk, Miętusy, Spinio, Athlony itd.). Pływają dużo, tym samym doświadczenie większe a z Mrzeżyna do Kołka to "rzut beretem". Może trochę drożej ale na wczasach tracimy kontrolę nad budżetem to i taki wydatek jest do "łyknięcia". Największe obłożenie jest w sobotę i niedzielę ale w tygodniu zapewne coś znajdziesz. Pozdrawiam i polecam Grzybowo. Sam tam jestem b. często.

#3 gluteus

gluteus

Wędkarz

• Members
  • 61 postów

Napisano 22 czerwiec 2017 - 07:48

Witam.

Z Mrzeżyna wypływają Kaba i Patrolla. Na Kabie byłem 2 razy i się już na zawsze wyleczyłem. Relacje są w wątku o Kutrach z Kołobrzegu. Tak jak kolega pisze. Lepiej podjechać 15 minut do Kołobrzegu.

#4 Robertent

Robertent

Wędkarz

• Members
  • 12 postów

Napisano 22 czerwiec 2017 - 08:42

Dzięki Panowie

Z Kołobrzegu już pływałem i wiem że to dobre miejsce wypadowe, ale ... z wrodzonego lenistwa chciałem spróbować Mrzeżyna gdzie będę na wczasach.

Jak widać nie ma co kombinować tylko płynąć na sprawdzonych jednostkach.

Jeszcze raz dzięki za rady.

#5 amator52

amator52

Weteran

• Members
  • 287 postów

Napisano 18 październik 2017 - 07:44

Na kamerkach widać bardzo duży ruch wędkarski w ciągu dnia. Późnym wieczorem (noc) nie widać wędkarzy co by znaczyło, że nie chodzi o sandacza. Czy ktoś mógłby powiedzieć jaka ryba wywołała takie zainteresowanie ?

Oczywiście chodzi o port w Mrzeżynie.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mrzeżyno, wędkarstwo, morskie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych