Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak było dziś na rybach

Na spławik czy z gruntu

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 kazikowe

kazikowe

Wędkarz

• Members
  • 19 postów

Napisano 12 maj 2017 - 17:27

Witam każdy ma swoją ulubioną metodę łowienia ryb, tak jak na spławik czy z gruntu, ja łowię na grunt ,a sporadycznie na spławik. Ale tak jak dzisiaj postanowiłem połowić na Feddera, na Przeczycach z wizytą u kolegi po zmontowaniu zestawu do wędek, i założeniu przynęty, zarzuciłem niedaleko brzegu i zostawiłem w takiej pozycji aby był jak najlepszy widok brania. Upłynęło może z dwadzieścia minut i mam pierwsze branie ,po zacięciu okazało się że jest leszczyk ale mały do wody, po tatusia .muszę powiedzieć że pogada jest nie specjalna, karpik lubi taką, ale po spędzonym parogodzinnym łowieniu zaczęło się psuć pogoda,  i zaczęło gorzej padać, pora zakończyć połów i do domu zakończył się bez jakich kolwiek większej ryby. Słabe brania  skubanie i lekkie podciąganie drobnicy ,ale nic nie koi tej przyjemności jak łowienie na łonie natury i odpoczynku na świeżym powietrzu wśród dobrych kompanów i przyrody. Następny odpoczynek jak pogoda będzie lepsza to Wisła koło Oświęcimia Zator. Zobaczymy jak będą brały rybki, w tamtym terenie.      

Załączone miniatury

• Zdjęcie-0219.jpg
  • IMG_20131225_142756.jpg

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych