Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ankieta za odwołaniem obecnego ZG PZW

pzw ankieta

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 dydryr

dydryr

  Początkujący

 • Members
 • 2 postów

Napisano 10 styczeń 2017 - 19:24

Na stronie PZW pojawiła się Ankieta za odwołaniem obecnego ZG PZW http://www.pzw.org.p...hp?topic=4422.0

o następującej treści :

 

W związku z odebraniem wędkarzom praw gwarantowanych w statucie PZW ( § 13 Członek  Związku,  z  ograniczeniami  wynikającymi  z  ustawy  Prawo  o  stowarzyszeniach,  ma prawo: 2) wybierać i być wybieranym do władz i organów Związku na zasadach określonych w niniejszym Statucie; ) poprzez zatwierdzenie Uchwały ZG nr 152 z dnia 17.09.2016, par.1, pkt 2, w brzmieniu "...Warunkiem wyboru na funkcję delegata jest pełnienie funkcji statutowych we władzach lub organach PZW przez okres nie krótszy niż 5 lat..." wnoszę o nie udzielenie absolutorium dla zarządu głównego co będzie skutkowało brakiem możliwości kandydowania obecnego ZG w najbliższej kadencji na podstawie § 18 3.) Członkowie  ustępujących  zarządów  Związku,  którzy  nie  otrzymali  absolutorium,  nie  mogą kandydować  do  władz  i  organów  Związku  danego  i  wyższego  szczebla  organizacyjnego  w najbliższej kadencji. Jestem w stanie zrozumieć że na zebraniach kół są zgłaszane "dziwne " pomysły ludzi nie mających pojęcia o przepisach obowiązujących w PZW jednak osoby takie powinny być weryfikowane przez " wyborców" wędkarzy . Ograniczenie dostępności funkcji delegata mogłoby być zrealizowane jedynie poprzez wprowadzenie zmiany w statucie określającej okres próbny dla nowych członków PZW co może zrealizować jedynie krajowy zjazd delegatów § 74 1.) Zmianę Statutu uchwala Krajowy Zjazd Delegatów większością 2/3 głosów, przy obecności co najmniej 2/3 delegatów. .
Jednak nawet to nie jest w stanie uchronić nas przed ........ nie znającymi naszych przepisów co widać w Uchwale ZG nr 152 z dnia 17.09.2016 .
Apeluję do delegatów na zjazd krajowy (również ten nadzwyczajny) PZW w 2017r.  abyście nie brali udziału w akcji "betonowania" władz PZW , pamiętajcie ,że to wędkarze was wybrali i oni was rozliczą z działalności (wcześniej czy później) . NIE UDZIELAJCIE IM ABSOLUTORIUM !
Jakie jest Wasze zdanie na ten temat koledzy wędkarze ?
Kto wie może ZG zwołując zjazd nadzwyczajny tylko skrócił swoją kadencję o kilka miesięcy  .
ANKIETA WIDOCZNA PO ZALOGOWANIU
Treść ankiety:
Czy jesteś za nie udzieleniem absolutorium dla obecnego ZarząduGłównego PZW ?
NIE interesuje mnie to
NIE
TAK Chyba że ZG unieważni uchwałę nr 152 z dnia 17.09.2016, par.1, pkt 2
TAK

Proszę o aktywny udział .

 #2 dydryr

dydryr

  Początkujący

 • Members
 • 2 postów

Napisano 03 luty 2017 - 20:09

Ponieważ w temacie pozbawienia wędkarzy praw wyborczych nie wiele się dzieje ,a jak wiadomo na stronie opłacanej przez wędkarzy swobodnie wypowiadać się nie można ankieta powróciła na nie zależnej stronie http://ankietawedkarska.keep.pl/ nie jest wymagana rejestracja.
W międzyczasie pojawił się wątek składek - ZG PZW wpadł na wspaniały pomysł PODWOJENIA SKŁADEK wędkarzom szczegóły na stronie http://ankietawedkarska.keep.pl/ . Proszę nie używać "wulgaryzmów" w komentarzach powyższej strony - to automatycznie zablokuje komentarz .#3 jaguar56

jaguar56

  Szajbus

 • Members
 • 2996 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Łódź
 • Zainteresowania:Wędkarstwo, herpetologia

Napisano 04 luty 2017 - 20:39

Cóż absolutnie się nie dziwię że tak się dzieje. Jak w zarządzie siedzą ludzie PIs to biorą przykład z działań karakana. Jeszcze czekam na wprowadzenie 500+ na sponsorowanie zawodników kadry.

 

A jakiś czas temu pisał tu jeden kol że Dionizy to człowiek do rany przyłóż. I że wprowadzi wreszcie zmiany- no i wprowadził.

 

Najwyraźniej trzeba pożegnać PZW i przerzucić się na prywatne wody.

W żłobie kasy braknie to się buraki obudzą.Umieraliście tak młodo,
ulicami płynie wasza krew.
To stolica płonie w smutku,
śmierć zabiera wszystkie dzieci jej.

Śpijcie słodko me aniołki,
kule wroga już nie groźne wam.
Teraz już was nie dostaną
wrogie szpony okupanta łap.Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych