Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomoc dzieciom i Fudacji domów dziecka


1 odpowiedź w tym temacie

#1 rafaannal

rafaannal

    Początkujący

  • Members
  • 2 postów

Napisano 08 listopad 2016 - 17:41

Witam,
To jest nietypowe zaproszenie o charakterze społecznym.  Zakładam, że nikt nie poczuje się nim urażony – choć to może temat odrobinę odbiegający od zagadnień forum.
Otóż fundacja Training Projects, w ramach której działam zaprasza każdego zainteresowanego do tegorocznej edycji akcji „HRowcy Dzieciom”.  Jeżeli w ramach działań społecznych w swojej firmie wspierasz domy dziecka – możesz jako rekompensatę wygrać bezpłatne szkolenia dla swojej firmy.  Udział w zajęciach finansuje nasza fundacja.  Tutaj więcej informacji : http://www.szkolenia....pl/HRdzieciom 
W zeszłym roku warsztaty dostały od nas m.in. Mostostal Zabrze, SKC HAAS, Conbelts.  Fajne było to, że przesyłano niezwykle różnorodne dokonania na rzecz dzieci: od napraw placów zabaw przez wycieczki i zielone szkoły po programy artystyczne i kulturowe. Nie jedynie wsparcie finansowe. 
Jeśli zainteresowany kandydat nie ma możliwości uczestniczyć w obecnej edycji akcji, zachęcamy do udziału w następnych. Nabór odbywa się każdej jesieni.  
Czołem,
Rafal
PS. Nie odbierajcie prosze powyższego wpisu jako darmowej promocji – chodzi o wsparcie non profit dla wolontariuszy i działaczy społecznych.


#2 rafaannal

rafaannal

    Początkujący

  • Members
  • 2 postów

Napisano 17 listopad 2016 - 14:19

Witam serdecznie,
To jest nietypowe ogłoszenie o charakterze niedochodowym.  Zakładam, że nikt nie odbierze tego negatywnie – choć to  temat odrobinę z boku tematyki tego forum.
Otóż fundacja Training Projects, w której pracuję proponuje aktywistom społecznym  udział w całkowicie bezpłatnej Akademii Innowatora i Strategia NGO. Jest to projekt edukacyjny dla stowarzyszeń, fundacji, i klubów które organizują akcje związane ze zdrowiem i ruchem fizycznym, sportem, zielone i przyrodnicze, dotyczące kultury i sztuki, szkolnictwa, hospicja i charytatywne, podróżnicze, i inne  – wszystkich, którzy pracują za darmo na rzecz innych. Cały program pokrywa co do ich kosztu nasza fundacja.  W naszym serwisie www zasady uczestnictwa : http://www.symulacje.edu.pl/ngo 
Warsztaty zaplanowano w rejonie Katowic, jednak pobyt w ośrodku szkoleniowym i dojazd również pokrywa  Fundacja. 
Jeśli ktoś nie da rady aplikować w obecnej edycji kursu, zachęcamy do udziału w następnych. Nabór odbywa się co pół roku.  
Serdecznie zapraszamy,
Rafal
PS. Mam nadzieję, że nikt tego wpisu nie potraktuje jako komercyjnego marketingu – chodzi o akcję charytatywną dla stowarzyszeń i fundacji.
Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych